Pravkar sem gledal(-a) film...

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Pravkar sem gledal(-a) film...

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 09 feb 2015, 19:42

Ta film smo šli mi s šolo gledat, ni bil ravno za zadnji šolski dan, je malo pretežek. Ampak ja se strinjam, kr ok za slovenske razmere.
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 feb 2015, 19:43

Ja...se pa da dosti "filozofirat" o čem se je šel pa kaj je njegov point :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 09 feb 2015, 20:00

Tudi mi smo šli ta film gledat s šolo in so nam po filmu prav organizirali debato z režiserjem. Sploh si ne predstavljam, da bi se kaj takšnega zgodilo na naši šoli, seveda je pa to film in so najbrž zgodbo tudi malo napihnili. Vseeno ti pa da za mislit česa vse je zmožna že manjša skupina ljudi...
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 09 feb 2015, 21:12

Midva sva pa včeraj končala z LOTR extended verzijo. Ne morem verjet, da sem prepričala dragega, da je gledal z mano in po njegovih besedah ni preveč trpel. Za mene je bilo to itak kakšno deseto gledanje, čeprav extended verzije še nisem gledala. Najbrž je bil vesel, ker nekaterih scen nisem poznala in nisem blebetala zraven, razen navduševanja nad tem kak je fino, ker so nove scene. Ne morem si pomagat, to so moji najljubši filmi.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 10 feb 2015, 01:20

Js sm pa mela dans gardo bolanega frocovja čez (don't ask), in smo mel maraton Disneyevih risank, onih starih, originalnih... Torej po vrsti je šlo:
Pepelka
Dumbo
Dama in potepuh
Bambi
Ostržek

Najprej ko sm vidla ka bom "mogla počet", sm bla ono "Pa daj ne me je*at da bom zdej to zjala cel faking dan"...
Je blo prve risanke Pepelke konc, sm bla "A bomo še eno, ne? Ja ja, je fajn ne, bomo še eno."...
Je blo Dumbota konc... "Ka zdej sranje delaš, so rekl da mormo gledat, pa bomo gledal! Sed tu pa glej."
Smo bli pri Bambi... "DA MI NE MRDNEŠ S KAVČA KO TI VSE IGRAČE ZLOMIM!!!" Sicr je bla kriza na začetk, ker sm pozabla (stupid me!!!), da Bambi že čist v štartu mamo srno ustrelijo, a ne, in pol se mi je 5 frocov drlo, ker je srnica brez mamice ostala, sam sm jih nasrala, da sploh ni tak :D Sicr sm tak padla v razlago, da je na konc prešlo že v sci-fi kriminalko, ampak nima veze, so pozabl na mamo srno :D Point dosežen :D

Vmes smo mel mal pavze, ta cajt sm bla pa na kompu, ko so spali... pa še to mi je šlo na živce, ker sm tak padla v faking Disneyeve risanke, da bi jih najraj sama naprej gledla... mislim... ono... lahk kandidiram za varuško leta, ne?
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 feb 2015, 08:36

Če mene vprašaš to sploh ni nič nenavadnega...Še malo pa bom znala Ledeno kraljestvo pa Zlatolasko na pamet :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 10 feb 2015, 10:07

Jaaa...Pa te stare Disneyeve so itak zakon. Jst bi jih loh skoz gledala...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
ewo
Kraj: Internets

PrispevekNapisal/-a ewo » 11 feb 2015, 08:40

- gardo bolanega frocovja čez
- "Pa daj ne me je*at da bom zdej to zjala cel faking dan"...
- "Ka zdej sranje delaš, so rekl da mormo gledat, pa bomo gledal! Sed tu pa glej."
- "DA MI NE MRDNEŠ S KAVČA KO TI VSE IGRAČE ZLOMIM!!!"
- Bambi že čist v štartu mamo srno ustrelijo, a ne, in pol se mi je 5 frocov drlo, ker je srnica brez mamice ostala,
- sam sm jih nasrala, da sploh ni tak
- ampak nima veze, so pozabl na mamo srno :D Point dosežen :D
Slika
Experience is not what happens to you; it's what you do with what happens to you.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 feb 2015, 11:40

Slika

Slika

Slika

Slika :019:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 25 feb 2015, 17:15

Nisem vedela katera tema bo primerna za tole. Če kdo misli, da nisem izbrala prave se opravičujem.

Na spletu sem našla kratek ljubezenski film, ki me je čisto prevzel. :022:
Mogoče bo še kateri všeč.
http://klip.si/video-kar-dela-ta-moz-za ... solze-9421
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov