Napovedniki za filme in serije

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Napovedniki za filme in serije

PrispevekNapisal/-a taša » 18 nov 2014, 20:19

Jaz sem si jo lih poiskala, da jo dam na Blush. Zdi se mi, da zadnje case samo se re readam :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 nov 2014, 22:17

Ja, sej - če nimaš kaj za brat, ker ni reading moja, je pa kul malo po stari zbirki pobrskat :D

Ampak še kar mi ni jasno - a Bianca je bila predstavljena kot [really] ugly & fat?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 18 nov 2014, 22:59

I like. :thumbup:
Samo zgodbe, razen koncepta kaj je the duff, pa nea prepoznam, ne. In mam filing, da za to ni krivo samo to, da gre zgolj za teaser in ne za full trailer, ampak tud to, da se muvi ne bo kaj dosti knjige držal. :/
Plus, v kakem fucked up svetu živimo, da se tej figuri, ki jo ima movie!Bianca, reče fat? 13-letnice bodo iz kina prišle s še večjimi kompleksi, kot jih itak že majo.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 19 nov 2014, 14:12

Aww kjuut :thumbup:
Jaz se še zdaj spomnim kak me je ta knjiga presenetla, ker sem misla da bo res neka bedna YA.. ampak mi je dejansko bilo neko bolj globoko sporočilo pa prav lepa ljubezenska zgodba.

Zgleda pa da bo film res neka teenage komedija, kar me niti ne moti :D Bi si pa lahko komot predstavljala film po tej knjigi malo bolj "resen"
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 20 nov 2014, 10:36

Torej, jaz sem začela re-readat The DUFF in NIKJER (do 30%) ni napisano, da je ona debela in grda (vse kar reče je, da ma velik nos, majhne prsi pa vlko rit - ampak to ne pomeni, da je grda in debela, ker lahko maš večjo rit pa manjše prsi pa si še vedno normalen - I would know :P ). Wesley še sam reče, da ne moreš rečt, da je ravno "ogre", ampak "in comparison...". In samo to je finta. Tudi Bianca se čez knjigo sprašuje, če je lahko privlačno dekle - kot je njena prijateljica Jessica - duff, ker namreč Jessica je bila duff, dokler je Casey pa Bianca nista vzeli pod svoje okrilje.

In samo to je point zgodbe. Ona ne rabi bit grda pa debela - mora bit samo grša pa debeljša od svojih prijateljic in tako je označena za duff. Wesley pa ji tudi reče, da večina takih se hoče izognit bit duff in zapusti svoje prijateljice pa se začne družit z drugimi, zato da v primerjavi z njimi zgleda boljše in ni več duff. In Bianca takrat reče, da ona nikoli tega ne bi naredila, ker je zvesta svojim prijateljicam.

Tak da to je to - ni grda pa debela :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 06 dec 2014, 13:34

2. trailer... Love, Rosie

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 dec 2014, 14:22

Meni je bil prvi bolj zanimiv :D Ampak sem pa v prvem trailerju čisto spregledala, da sta to Clary in Finnick haha :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 mar 2015, 08:47

Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 15 dec 2015, 17:22

Fantastic Beasts and Where to Find Them :D

Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 21 jan 2016, 12:42

Združili so romantično zgodbo Pride and prejudice skupaj z zombiji in posneli film. Knjigo sicer še nisem prebrala (jo imam na to read listi :P ) pa se mi vseeno ne zdi, da to paše skupaj. Mogoče bi pa blo zanimivo za pogledat?? Kaj mislite?? :mrgreen:
Aja naslov filma je Pride and prejudice and zombies

http://www.comingsoon.net/movies/traile ... p#/slide/6

The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost