The 100

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

The 100

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 18 dec 2014, 20:53

Se mi zdi, da si ta nanizanka zasluži svojo temo, glede na to kolk je blo o njej povedanega.

In zdej moje glavno vprašanje - ste pogledali zadnji del? :111: Sicer sem takoj, ko je šla tam pričakovala, kaj se bo zgodilo, ampak sem vseen šokirana.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: The 100

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 dec 2014, 23:14

Res si zasluži svojo temo :D

Ne, nisva še tak daleč...šele nekje pri 6. delu sva. Mi je pa všeč, da so to sezono malo razširli - da ni tak ko nekatere druge serije, kjer se ponavlja eno in isto...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 20 dec 2014, 14:10

Ja meni je tudi všeč, da so razširili zgodbo.. Mislim ful dobro so si zastavili serijo, v miljon smeri se lahko obrne :) I like that :D

OMG, jaz sem bla na koncu čist šokirana, sploh nisem pričakovala tega :shock:
BIG SPOILER AHEAD! Sem mislila, da se bo Raven zrtvovala za njega, glede na to da so njuno zgodbo kazali.. ali pa da bodo ga pač oni ubili. Nisem si pa mislila da ga bo ona. Na koncu mi je blo prav bad, čeprav mi je šel Finn ful na zivce :P

Ful mi je všeč pri tej seriji, da me velikokrat šokira.. Najhujše je ko ze na začetku serije točno veš kam pelje :D
Pa še malo spoiler :DSploh ne morem verjet, da so ga dejansko ubili, čeprav je bil med glavnimi igralci v seriji. :thumbup:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 23 dec 2014, 23:51

:thumbup: za temo!

Joj ravnokar pogledala zadnji del
SlikaSlika

Men je tut ta serija čedalje bolj všeč in me v vsakem delu preseneča, 1 sezona mi je bla mal bl tk tk, zdej pa sam višajo temperaturo! :rock: :goodjob:
Tud jz sm nekak prčakvala izzid tega dela. Že ko so začel zahtavat da ga predajo nisem vidla kako bi se loh izmazal iz tega. Da bo pa tak konec sem pa nekako sumila, ko je un pršu in predlagu, da mu sami sodjo ter mu "olajšajo" smrt oz. sem upala da bo tak konc če že lih more umret. Sem pa tudi jaz mislna, da bo to nrdila Raven....oh well

Sploh mi je všeč, kak pokažejo kaj vse smo ljudje pripravleni narest za preživetje :ninja: :guns:

Joj komaj čakam nadaljevanje, res gre lahko v tolk smeri in me zanima kakšno bo zdaj vzdušje med Raven in Princess :twisted:

Also...now Bellarke can finnaly happen! :016:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 30 dec 2014, 22:19

Včeraj in danes pogledala vse dele The 100
Konec zadnjega dela. Kaaaaj?

Slika
Slika
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Mariposa
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mariposa » 11 jan 2015, 20:07

The CW je potrdil nove sezone za vse svoje trenutne serije, med njimi tudi The 100 :jupi:

http://insidetv.ew.com/2015/01/11/cw-renews-8/

Uporabnikov avatar
matty
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 12 jan 2015, 11:45

Uf, sem držala pesti za The 100, ker bi bla res škoda ne nadaljevat serije, ki je z 2.sezono stopila še korak naprej. :D Super happy now. :D
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 05 feb 2015, 17:49

Fuck, I love Clarke <3 Meni je vsak del boljši, pa všeč mi je da se Clarke vedno bolj zaveda svoje moči in jo začne uporabljat.
"You may be the chancellor, but I'm in charge"*goosebupms* in vse od tam naprej pa do konca.. zakon :D

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 26 feb 2015, 10:36

PA DAJTE NO, KJE STE VSE?! :D I need someone to talk to about the WTF moment pri cca. 30 minuti.. pri najnovejšem delu.. :D

Nimam nič proti, drugače pa upam da ne bodo šli v tisto smer, because I want her with Bellami :cry:

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 26 feb 2015, 11:14

Ravno sem pogledala zadnji del. Nora serija! :D Ne ne ne, Bellami in Clark sta samo prijatelja, meni bi bilo najbolje, da bi bila z Lexo, sem ju že dolgo sumila :P Sem bila pa presenečena zaradi Raven + Wick :thumbup:
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost