The 100

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

Re: The 100

PrispevekNapisal/-a mejmi » 26 feb 2015, 11:37

Neeeeee :cry: Pri meni je pa blo ravno obratno.. Raven in Wicka sem pričakovala ze odkar se je on prvič pojavil..Lexa in Clarke pa me je totalno šokiraloooo :shock: Ok, za Lexo bi še mogoče razumela, ampak sem pričakovala da ji Clarke nebo vračala.. Lahko pa da se Clarke samo pretvarja, ker noče nekih problemov med njima spet.
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 26 feb 2015, 11:56

Ravno pogledala! Slika

Men osebno je bil ta del ful nor, sm že nakaj časa imela Lexo na sumu in sam čakala kdaj bo naredila move :eyebrows: Enako za Raven in Wicka, tko da zame ta del ni bilo nekih večjih presenečenj :120:
Tut jaz sem Bellarke shipper, sam sta mi pa "Clexa" dost bolj zanimive in še večji girl power to the show! :016:

Mene bolj zanima kaj bo za unim jezerom :ninja:
Slika
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 26 feb 2015, 12:43

A to vsi gledate?! Jaz mam obe knjigi, pa bi rada prej prebrala, ampak ne morem, da ne bi povsod vsi o tem govoril! I hate feeling left out, ampak bi res rada prej brala knjigo :X

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 26 feb 2015, 13:20

Tudi jaz sem čakala kdaj se bo Lexa premaknila, mi je bil pa Clarkin odziv zelo všeč, ni je odrinila stran niti ji ni rekla, da ne mara deklet, samo ne zdaj.
Omg ja.. jezero, mene njihova pot vedno znova preseneča. Si misliš, da v puščavi ne morejo narediti nekega zanimivega dogajanja, potem pa baam (dobesedno) :P

Melrose, hitro preberi, ko boš enkrat začela ne boš mogla nehat! ;)
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 26 feb 2015, 14:04

Sej to je, potem bom pa prebrala, pa pogledala vse, bom pa obsedena še bolj kot vsi ostali, pa čist odvisna od tega! XD All in al pa nič :D

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 05 mar 2015, 16:11

Sploh nisem vedla, da so tud knjige. So bile prej napisane, al kasnej?

Sama sem za tole serijo prvič slišala tukaj, na temle forumu, 3 tedne nazaj. In sm iz firbca pogledala prvi del in potem.... OMG, itak, da nisem mogla nehat :D Zdej sem na tekočem. Ravno zdele sem pogledala današnji del. Kr odnesl me je! :D Nisem pričakovala tega in sm bla kr.... NEEEEEEEEEEEEEE!!! :D Ampak verjetno so že mogl nardit neki šokantnega, ker se počas bliža konec sezone in nas morjo držat v napetosti :D

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 05 mar 2015, 17:00

Ne morm rečt, da sm bla presenečena nad Lexino odločitvijo...volk dlako menja narave nikoli

Drgač pa - je še ker začutu, da se bo mogoče neki spletl klele? :idea:
Slika
:017:

JZ HOČM ŠE ZMER BELLARKE TO HAPPEN!!! :016:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 05 mar 2015, 21:38

Joj jaz sem med njima sumila ze ko je njo prvič pokazalo. I sure hope we're wrong.. Kak dolgo bomo še čakali Bellarke?! :(
Jaz mislim, da Lexa tega nebi naredila čebi ji Clarke vračala čustva.. ker jo je v tem delu spet spraševala kaj bo naprej, pa ji je Clarke rekla da jo skrbi samo za njene ljudi..
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 05 mar 2015, 23:20

Ravno sem pogledala zadnji del :111:
Lexa wtf? zakaj? ni pošten, kaj se pa gre? Nisem pričakovala kaj takega, sploh! The sky people so jim dobesedno vse uredil, the grounders so še sam prišli, malo mišice pokazali, zdaj jih je Lexa takole grdo zafrknila?! :shock: :-o
+ A se še komu Octavia smili? Nikoli ni bila sprejeta, potem se mi pa zdi, da se je našla, nekaj časa sem celo slutila, da bo Indra umrla in jo bo Octavia nadomestila, ampak ne, zakaj bi bilo lepo, če pa lahko malo zakompliciramo dogajanje.
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 06 mar 2015, 10:03

Meni se Octavia tud smili. Nič ji ne gre in še, ko se ji stvari nekako uredijo, se neki srfčka :(

A imate kakšno idejo, kaj se bo zgodil s skupino iz puščave? Mene ful zanima, če/ko bodo našli tisti mesto, kaj to sploh bo. Mal se mi je sicer zdelo hecno, kako prikladno je bil tisti čoln tam, ampak ja... Itak, da je bil tam, da so lahko šibal za uno napravo. Po moje bo to še tud zabavno :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov