The 100

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

Re: The 100

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 06 mar 2015, 10:34

Lexa, grrrr! :027: Čeprav, če ne bi bilo tega, mi ta epizoda ne bi bila neki preveč všeč. Me je po eni strani presenetilo, ravno zaradi tega, ker se mi je zdelo, da je precej ljubosumna, ko je Clarke govorila o Bellamyju v prejšnjem delu. Po drugi strani sem pa prav pričakovala, da bo mountain king nekaj skuhal - stari je nevaren!Žal tudi jaz sumim, da se bo nekaj zgodilo med Bellamyjem in tisto grounderko and I don`t support it! :evil: Puščavniki so mi zanimivi, oziroma bolje rečeno - vedno se razveselim, ko pride John Murphy, moj beautiful creepster <3 (tak so ga poimenovali v enih recaps na tv.com in mu prav ustreza ime). Jahe bi se lahko pa že počasi znebili. S svojim pridiganjem najeda živce in samo še čakam kako bo vodo spremenil v vino oziroma kako se mu bo kot Mojzesu odprlo morje.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 06 mar 2015, 10:58

Ja prejšnja epizoda ns je mal "razvadla", sm v tej skoz kake shocker-je prčakvala pa ni blo neke ne, še to z Lexo mi je blo dot meh expected...

Ooo končno je ena omenila Murphyja (nism hotla preveč gush-at k sm že o Shelocku haha), jz mu rečm kr Murphy Law - mu res čist paše:
1. Murphy's Law
If something can go wrong, it will.
2. Murphy's Law
If anything simply cannot go wrong, it will anyway.
3. Murphy's Law
Left to themselves, things tend to go from bad to worse.
4. Murphy's Law
Matter will be damaged in direct proportion to its value.
5. Murphy's Law
The chance of the bread falling with the buttered side down is directly proportional to the cost of the carpet.
6. Murphy's Law
The buddy system is essential to your survival; it gives the enemy somebody else to shoot at.
7. Murphy's Law
Technology is dominated by those who manage what they do not understand.
8. Murphy's Law
The opulence of the front office decor varies inversely with the fundamental solvency of the firm.
9. Murphy's Law
Tell a man there are 300 billion stars in the universe and he'll believe you. Tell him a bench has wet paint on it and he'll have to touch to be sure.
10. Murphy's Law
The first myth of management is that it exists.
Slika

Drgač mam pa jz tut en soft spot za Jasperja :101:
Slika
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 06 mar 2015, 21:38

Haha, meni je Murphy tudi kar prirasel k srcu.. :D Taki bogi si je, čist smešen. Mi je kul da so obrnili njegovo zgodbo in ni vedno bad guy..
Joj meni pa Jasper gre ful na zivce.. Ze od začetka mi je tak antipatičen. Pa tudi ta Jaha al kaj je ze.. I think it's time for him to die. Me zanima kaj bodo našli tam, pomoje je neko mesto ampak verjetno nebo tak perfektno vse :D Je pa kul, da bo spet neki novi folk in nova zgodba itd.. Majo z to serijo kar velik razpon, če bodo imeli dobre zamisli :D Mislim svašta si lahko izmislijo..
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost