Šola / Faks / Služba / ... ?

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
Adeline
Forest Spirit

Re: Šola / Faks / Služba / ... ?

PrispevekNapisal/-a Adeline » 01 maj 2016, 18:36

No ja, jaz pa sem nekje na sredini :D 2.letnik računalniške šole :P

Hai :*
Literature is a textually transmitted disease, normally contracted in childhood. And I have it.
~Jane Yolen

Uporabnikov avatar
ShadowAngel
Opravljen bralni izziv 2017

PrispevekNapisal/-a ShadowAngel » 16 jan 2017, 07:07

Sicer ne vem če moje vprašanje spada v to temo, ampak meczanima če katera šturija na NTF smer Grafična in medijska tehnika???? Zanima me pa kako zgleda ta študij????
“Nikoli ne pozabi, kdo si, ker preostanek sveta zagotovo ne bo. Nosi to, kar si, kot oklep in nihče te ne bo mogel prizadeti.” – Tyrion Lannister

Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 16 jan 2017, 15:17

Sama sicer tega programa ne poznam, sem pa vprašala prijateljico, ki na NTF-ju študira tekstilstvo, grafiko in oblikovanje. Rekla je, da je Grafična in medijska tehnika lažja, a imaš več prakse, kar je logično, da super. Fajn je, ker imaš manj mat, kem in fiz- na njeni smeri imajo te predmete precej podrobno. Upam, da ti tole sploh kej pomaga :)
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Uporabnikov avatar
ShadowAngel

PrispevekNapisal/-a ShadowAngel » 16 jan 2017, 15:37

Zelo... Hvala Jerneja :thumbup:
“Nikoli ne pozabi, kdo si, ker preostanek sveta zagotovo ne bo. Nosi to, kar si, kot oklep in nihče te ne bo mogel prizadeti.” – Tyrion Lannister

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 19 jan 2017, 12:30

Jaz sem na grafične in interaktivne komunikacije in ti lahko rečem, da je dost podobno. Mi smo imeli sicer več mat/fiz/kem, ampak nekatere strokovne predmete pa poslušamo skupaj, ocenjevanje je potem ločeno. Lahko ti rečem, da fax ni tak bav bav ko se sliši.. Šenkajo lih ne, ampak je dost če se cca 3 dni prej zravn usedeš pa nrdiš izpit (ni blesteče, ampak narejen je hehe). Sicer se med semestrom nimaš kej velik za učit, maš pa ogromno nekih domačih nalog in oddaj, kar je meni osebno plus. Ne vem kako je gmt, ampak na gik nam ni bilo treba met nekega hudega predznanja v adobe programih (in ko gledam predmetnik za 1. letnik gmt, mislim da tut tu ni potrebno). Glede urnikov ti pa ne morem nič rečt, včasih se jim posrečjo in maš ful lepo, včasih je pa prava katastrofa... All in all nč kej posebnga hehe
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost