Neverjetno

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Neverjetno

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 okt 2010, 18:47

Tema za neverjetne stvari :) Slike, video, besedila, ...

En video, ki mi ga je včeraj <3 pokazal:

Pa muzika je tudi wow <3
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

Re: Neverjetno

PrispevekNapisal/-a Monika » 26 okt 2010, 19:25

Svetovno!
0:09 in 2:22 :shock: :thud:
3:48 in 4:09 :lol: :lol:
Federer je pa tak car. :thumbup:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 26 okt 2010, 20:17

wow :bowdown:

sam kok je una tama kjut :D pa nej reče še kdo da ženske ne znamo parkirat :D
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 26 okt 2010, 22:32

Wow
Samo tist pa ni po vodi hodu, pa lahko rečete kar hočete. Zih je blo kej uspodi. To ni možno.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 27 okt 2010, 14:51

^sej piše v komentarih da ni prav hodo :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 nov 2010, 18:33

Pa baje, da en pa je tak hodo - pol pa so začeli fejk posnetke delat :oops:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 05 nov 2010, 18:15

Neverjetno je to, da sem danes zjutraj namesto Illy kafeta v kuhinji našla škrnicl Barcaffe... Ok, se sprijaznim, tud Barcaffe je vredi. Si hočm skuhat svojo nujno potrebno jutranjo dozo, da lahk sploh približno začnem funkcionirat, in ko že voda vre, ugotovim da je sam za eno žličko Barcaffeta (mislim, totalka premalo). Ok, nastane problem. Premečem vse ladlce in najdem GOURMET kavo in kafe iz Hoferja. Se odločim za Hofer, ker Gurment je nek sranje iz ječmena (že ko preberem mi je slabo, ne da bi skuhala sploh - zjutraj js nucam KAFE, ne kao kafe). In Hoferjeve je blo spt sam za 2 žlički. Premalo. Še en dodatni problem. Znorim! Zjutraj ni ravno čas, da se srečujem s problemi, ker se nikoli dobro ne konča. Ok, vržem Hoferjevo notr pa še eno žličko Gourment kafeta. V sili hudič muhe žre, pravjo. Mešam, mešam, vreje, vreje, vreje... Neke čudne vonjave v kuhni, totalno nasprotje vonju Illy kafeta... OK, the moment has come! Se lepo namestim v fotelj s šalco v roki, psihološka priprava na morebitni odpor mojega želodca... Naredim prvi požirek in kava je dejansko bla dobra. NEVERJETNO!
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 nov 2010, 08:36

Haha :lol: New recipe :D

Jaz pa sovražim, ko ni mleka, ker ne morem pit s samo vodo - bljak :?

Drugače pa je blo pri meni neverjetno to, da sem včeraj od 8:00 - 23:00 zrla v monitor pa delala - vmes sem samo šla v trgovino za pol ure pa kosilo skuhala v eni uri... yay me... tak me je glava bolela da adijo :?

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 07 nov 2010, 18:57

Jaz pa sovražim, ko ni mleka, ker ne morem pit s samo vodo - bljak :?
Se popolnoma strinjam. Moja jutranja doza je 2dcl kave + 1 dcl mleka - hladnega, ne toplega!!! :lol: :lol: Yeah, I know, health and all that shit... :mrgreen:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 07 nov 2010, 20:16

jaz pa druge kave kot turske sploh ne morem pit...instant kava in te kave po lokalih...to je bl kot ne voda zame...tko, da se vsako jutro vstanem toliko prej, da skuham pravo crno kavo z zelo malo sladkorja....
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov