Neverjetno

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Neverjetno

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 sep 2011, 09:24

LOL :D

Ne pokaže cele, ker je stran omejena, ker mi je šlo na živce, da je vedno, ko so ble vlke slike, raztegnilo v tri krasne :D Raje mam, da slike ne pokaže, kot da je vse raztegnjeno sem pa tja :) :) :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 09 jan 2019, 00:41

Že tako dolgo nisem bila na forumu, da spada to v kategorijo "neverjetno" mislim da.
Kako ste babe? Stare "forumčanke" še tu al... ?!
Kakorkoli... I missed you :SmileyHug:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 jan 2019, 09:40

skyline :shock: To pa je res neverjetno - sem mislila, da mi je narobe pokazalo :angel2:

Jaz sem fajn - delovno in precen zasedeno - zato žal letos ne bomo mogli imeti bralnega izziva. Kako si pa ti kaj? Si še vedno tako pridna v branju? 8-)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 03 feb 2019, 19:01

ja hehe se mi je zdelo da bo šok :D
uf moj lajf se tudi čisto obrnil, in ne, žal nisem tako pridna v branju kot sem bila, je pa res da ko imam čas se še vedno vržem v kako knjigo z velikim veseljem ;)
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov