Želim si...

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Želim si...

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 jan 2011, 21:07

Glede na to, da je novo leto in da smo polni želja, sem odprla temo kamor lahko želje pišemo...

Moja prva želja je feeeeeeeeeeeeeejst močna in je ne bom na glas povedala. Če se mi uresniči, se verjetno nikoli v življenju ne bom čez nič pritoževala in obljubim, da bom še boljši človek in da se bom potrudila, da življenje izkoristim kar se da.

Druge želje, ki jih imam za 2011 pa so:
* uspešno zaključiti izpite
* diplomirati
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

Re: Želim si...

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 02 jan 2011, 12:22

*da se spravim z moje lene riti in napišem to prakso do konca. upam, da bom nekje do februarja zaklučla tole, k mi gre res na živce.
*da diplomiram letos do septembra ubistvu. to sploh ni želja, ampak moram in pika.
*da letos dejansko postanem totalno obsedena s tekom in, da bom tekla tud v dežju ipd.
*da shujšam 10kg (ja, ja veeem, čisti cliche, get over it :P) in da se začnem zdravo prehranjevat, da ne bom več odvisna od preprostih ogljikovih hidratov
*da bom še naprej tok srečna z mojim in da se bom še bolj zavedala, kok mam super lajf in da se neham pritoževat oz. obešat na malenkosti, in s tem si povzročat "probleme", k jih pa ubistvu nimam.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 02 jan 2011, 16:35

*prva in trenutno moja najbolj oh in sploh pomembna želja je, da popravim matematko.

* da bom prav dobra

* da se ne bom pobila s tamalim

*da bom dobila lap top

*da ne bom mela minusa u blagajni.

*da bom srečna in oh in sploh, da bo vse kul :lol:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
eternal
Forest Spirit
Kraj: Koper

PrispevekNapisal/-a eternal » 12 jan 2011, 01:35

*da se spravim z moje lene riti in napišem to prakso do konca. upam, da bom nekje do februarja zaklučla tole, k mi gre res na živce.
*da diplomiram letos do septembra ubistvu. to sploh ni želja, ampak moram in pika.
*da letos dejansko postanem totalno obsedena s tekom in, da bom tekla tud v dežju ipd.
*da shujšam 10kg (ja, ja veeem, čisti cliche, get over it :P) in da se začnem zdravo prehranjevat, da ne bom več odvisna od preprostih ogljikovih hidratov
*da bom še naprej tok srečna z mojim in da se bom še bolj zavedala, kok mam super lajf in da se neham pritoževat oz. obešat na malenkosti, in s tem si povzročat "probleme", k jih pa ubistvu nimam.

se ti pridružim pri skoraj vsemu...razen to, da nimam še za diplomirat, ampak morem nardit 2. letnik faxa :)
pa še eno največjo željo imam...ki pa se mi noče in noče uresničit že precej let: da se rešim alergije. itak pri temu ne morem nič sama narediti, ampak vseeno lahko upam, ane :)
True love is eternal, infinite, and always like itself. It is equal and pure, without violent demonstrations: it is seen with white hairs and is always young in the heart

Love is something eternal; the aspect may change, but not the essence

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 12 jan 2011, 03:52

Moje želje niso nekak odvisne samo od mene vsaj tiste ki si jih ne upam povedat.

Da bova s fantom še vedno skupaj... In da če ne bova (kar upam da se ne bo zgodlo) da bom zmogla sama s sabo. :(
Da ne bom pila rdečega vina, piva, oz. jedla in pila čim manj stvari ki vsebujejo nikelj. Torej ananas, čokolada, lešniki. Uglaunem same take stvari ki so stalnica :/
Da bom napisala vsaj 50 idej za knjigo do konca leta v ličen, urejen zvezek ki mi ga je kupla mami. :)
Da bom skrbno pisala v bloge in še vedno brala knjige.
Da bom utrdila svoje telo in da bom sexy. Začela bolj skrbet za sebe na videz in ne nosila skoraj 10 let starih hlač.
Da ne bom še bolj samozavestna vase ker bi bilo to res preveč.
In šele potem pride na vrsto šola. Da končno pogruntam ali je ta šola kul ali bi rada kaj drucga počela v življenju ker sem totalka zgubljena in lena in na koncu vsega.
Da začnem risat ponovno in da si prvič upam uničiti prvo platno s prvim poskusom. In ja da našparam dnar da si kupim oljne zadeve.
Ful velik želja mam. Pa bom vesela tudi če se mi uresniči le taprva. :) <3 Humble am I :) <3

Vso srečo pri uresničevanju svojih želja. Glede na to da ste use super punce verjamem da vam več kot polovica lahko rata, če vam pa rata use bom pa preveč fouš za svoj lastni ego. :)
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 12 jan 2011, 07:04

*da bi mi danes šlo vse po načrtih

Kate

PrispevekNapisal/-a Kate » 12 jan 2011, 20:28

Jaz imam tudi nekaj želj ...

- da bi moja mami ozdravela in premagala bolezen, ki jo muči
- da bi imela v šoli uspešno leto in da ostanem tako pridna glede učenja kot sem in se NE polenim
- da mi uspe na glasbenem tekmovanju in da s sošolko osvojiva prvo mesto [upam da to zadnje ni preveč :) ]

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 14 jan 2011, 16:19

* kupiti e-readerja
* dobiti veliko lepih ocen
* dobiti zlato, ali pa vsaj srebrno na kateremkoli tekmovanju
* kupiti psa
* začeti resno učiti nemščino (do zdaj mi še ni uspelo - mi je grozn jezik(v nasprotju z angleščino))
* prebrati veliko dobrih knjig
* shujšati :D :)
* prenoviti sobo

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 14 jan 2011, 20:24

želim si:
- nobene poškodbe več letos
- da bom uspešno končala oš
- da se mi bo ratal vpisat na Gimnazijo Kranj
- da bomo v Portoriku usaj 2.
- da bo GoT KONČNO bil na bralnem izzivu :lol:
- da se s sošolci ne bomo pobil do konca leta
- da mi bo un ******* kreten od prfoksa za fisko dau uno ***** petko
- kar si pa najbl želim pa ne bom povedala, ker se pol ne bo uresničl in bom bla žalostna :(
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 24 jan 2011, 11:48

* kupiti e-readerja
* dobiti veliko lepih ocen
A ni to malo kontradiktorno :D
hehehe
S tem bi se kar strinjala, je pri meni zelo podobno. V dežju mi ni problem tečt, bolj mi je problem spet začet :S in potem držat trend.

*obnovit osvojena znanja s faxa
*posvetit kaj prostega časa tudi študiju in spet učenju
*doma malo več pospravljat in malo manj lena bit
...

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost