Dopust

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Dopust

PrispevekNapisal/-a taša » 02 jul 2011, 09:37

Jaz sem par tednov nazaj mislila, da mi je vse padlo v vodo in da bom doma in se smilila sama sebi :) potem pa mi pravi sodelavec : '' Tjaska, mi mamo se eno prosto mesto..'' In tako grem na Rab za 10 dni :) in to čez 23 dni :) komaj že čakam, da pustim to Ljubljano za sabo....

Potem sem pa razmišljala, da bi ša septembra/ oktobra pa v London za tri dni...ampak to si moram pa še družbo najdit :)

In to je to...ostalo bom doma oz upam, da kak vikend še s kako kolegico uidem na slovensko obalo...

Se moram itak mal se ucit, ker sem tele roke cisto izpustila...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 jul 2011, 11:52

taša prav tak :) Sprememba okolja je ziher fajn :thumbup:

Ne...tudi če bi si na smrt želela kam it, ne bi šla... raje mam eno uro z mojim <3 kot pa ne vem kak izlet...Ampak ker je pač tak - ko pa se bodo stvari spremenila pa bo pado en velik dopust.

Niti na izlete to poletje ne bom šla - ziher ne...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 08 jul 2011, 18:10

jst pa zdej večinoma delam razn zdej ko grem na Zadar za 2 tedna pa neki grem u belo krajino...
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 10 jul 2011, 10:12

Jaz pa grem v torek s familijo na morje. Bom očitno letos vidla morje. :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 11 jul 2011, 16:30

mogoče 3 dni rovinja v avgustu, drugače pa NIČ do čisto konca septembra: šele takrat grem za en teden nekam last minute all inclusive v tople kraje. do takrat pa: I shall die, yes. sicer bom ene 2-3 tedne frej, ampak me čaka diploma. bruhica.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov