Hobiji

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

Re: Hobiji

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 27 jul 2010, 22:53

poleg tega, da moj dragi zavzame velik časa :makeout: :oops: mi tud moje geekanje po netu, gledanje serij in pa tek. če bi lahko oz. če bi si po cca. 3 tednih po poškodbi kite v stopalu počas spet upala it tečt. pa glih je lepo temperatura padla :twisted:

drugače pa berem v pdf - save a tree, pa take fore :angel: skoraj vsakič pa pozabm leče dat vn in pol mam leče notr po 18 ur/dan :oops: in boliii, itak :cry: sam, k padeš v knjigo, kaj češ :lol:

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 28 jul 2010, 00:06

Leče maš?
Jst jih bom mela od jut naprej, pardon danes. Zdej sem mela poskusne. :D :D
Predvsem zato, da bom lahko nosila obična sončna očala.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 28 jul 2010, 06:43

jap, sončna očala so ful draga z dioptrijo, pa da najdeš ena taka, k so dejansko primerna za dat dioptrijo gor je tud pain in the butt. da bi mi pasala, bi lohka pa sam še sanjala :evil:

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 28 jul 2010, 09:52

Jst bom nosila leče tud zato, ker se mi dioptrija ful spreminja in se nebi splačal vsak let znova delat obična pa še sončna očala :D
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
twilightfan:*
Elf

PrispevekNapisal/-a twilightfan:* » 14 jul 2012, 10:09

Branje, šport, pisanje pesmi/zgodb, comp, forumi, risanje, gledanje fuzbala <3 ...

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 14 jul 2012, 17:23

Branje, gledanje tv, komp, gledanje futzbala, pisanje pesmi, knjig,...
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
calimero747
Human

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 24 avg 2012, 10:17

Treniram plavanje pa balet. Sicer sem grozn lena in ne vem kje najdem čas za to (drgač sm ful anti-talent za šport) Pa rišem, sem na kompu, spim, lenarim kadar je kej časa ker mam treninge praktično vsak dan...... Edin zdej med počitnicami loh tok lenarim kot bi jst hotla. Pa branje je itak na prvem mestu ampak tukaj tako ali tako vsi radi beremo :105:
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 24 avg 2012, 15:34

Jaz ful rada spremljam nogomet :)) navijam sicer za Slovenijo, Maribor in Arsenal,ampak si nasploh rada pogledam še druge tekme.

Drugače pa pod hobije štejem: rolanje, branje, lakiranje nohtov :thumbup: , plezanje, bordanje (sem še bolj nova, ampak OK :lol: ) fotografijo, lenarjenje :P
Rada tudi pečem kakšno pecivo (zdaj sicer ne, ker je prevroče) , oz. nasplošno se mi zdi da ful pogosto eksperimentiram z hrano.
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
manty
Forest Spirit
Kraj: Celje

PrispevekNapisal/-a manty » 23 sep 2012, 17:34

kak ste use pridne...no js sm pravi lenuh :oops: glede športa...še takrat ko bi se mi lubl it na kak sprehod moj pravi če grema z avtom :twisted: ... :tralala:
drugač pa največ časa berem, gledam serije, mogoč kak vredu film, rada kuham in pečem, sedim na klepetu & kavici :024: in preživlam čas z mojim :106:
“If a book is really good, it deserves to be read again, and if it's great, it should be read at least three times.” ~ Anatole Broyard

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 10 okt 2012, 22:23

Tečt sm začela ;D
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost