Hobiji

Prosti čas, potovanja, hobiji, zbiranje, glasba, šola, služba, delo ...
Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

Re: Hobiji

PrispevekNapisal/-a Melrose » 28 okt 2012, 19:21

Ah, tek. Jaz tečem enkrat na mesec al pa še to ne, ko mam napade 'slabosti' pa nisem čist pri pravi :D Al pa kolesarim, hodim v hribe in plavam - isti problemi. :)

Drugače pa berem, gledam serije in filme, pišem, rišem, barvam, lepim, nizam ... ustvarjam, na kratko.
Twitter je moja droga, FB že sovražim, čustveno umiram na Tumblrju, pišem blog o knjigah in mentalno varčujem za odselitev. Realno... not so much :)

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 19 feb 2013, 17:53

Me bi lahko komot kakšen maraton organizirale, glede na to, da skoraj vse tečemo :)

Sicer pa tudi sama tečem (komaj čakam, da mine zima), konstantno hujšam, ampak nikam ne pridem (glavni razlog: hrana ; pri meni nekako tako zgleda: resno bom začela z zdravim načinom prehranjevanja ... ampak jutri! ), gledam čist preveč serij, rada šopingiram, hodim na kavice, poslušam dobro muzko, ....:)

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 20 feb 2013, 16:10

Kolesari kdo? In s tem ne mislim po mestu v trgovino ampak konkretno kolesarjenje 100+ kilometrov?

Uporabnikov avatar
matty
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 20 feb 2013, 20:26

Uf, 100km mi je preveč... :027: Sam poleti se da super po ravnici vozit - tak eni dve uri... kolko kilometrov pa to znese, pa ne bi vedla povedat. Ampak jaz ne zdržim predolgo na kolesu, za kaj takega je moj sedež kljub vsem podlogam in iznajdbam enostavno pretrd. :015:

Sam komaj čakam na toplejše vreme, da lahko grem na jogging. Ravno ko sem prišla v super formo (za moje začetniške noge), se je vreme obrnilo. Tak da komaj čakam na pravo pomlad, ker se res ne mislim prehladiti. :025:

Moji drugi hobiji vključujejo branje (zadnje čase bolj malo lahkotne literature), gledanje serij, brskanje za dobrimi filmi in dokumentarci, kvačkanje (!moja nova obsesija), in blog. Za kaj več pa ni časa - mogoče spet poleti.
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 20 feb 2013, 21:01

treba potpet to bolečino na ritnicah, ker mine. :)

moom
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a moom » 05 dec 2013, 13:07

odbojka + tek

katarina-
Pixy

PrispevekNapisal/-a katarina- » 11 mar 2014, 11:16

Hej!

Malo bi obudila to temo :) Zame je študij oblikovanja hkrati hobi, zraven pa še fotografija, ilustracija in risanje, slikanje, branje (itak) pa serije in tek. Upam da sem kaj novega dodala, ker sem opazila da vsi neki radi tečete in ste nasploh ustvarjalni :thumbup:

Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 23 jul 2014, 11:03

Drugače pa pod hobije štejem: rolanje, branje, lakiranje nohtov :thumbup: , plezanje, bordanje (sem še bolj nova, ampak OK :lol: ) fotografijo, lenarjenje :P.
Lakiranje nohtov :D Jaz tud rada ustvarjam z njimi =) Mi je ful všeč, da še kdo drug to počne :thumbup:
Drugače pa berem, gledam serije in razne posnetke na youtubu, pilates. Če katero zanima pilates nej pogoogla BLOGILATES. Ustvarila ga je cassey ho, in objavlja posnetke na youtube, vsak mesec pa izda tudi koledar vadbe ( http://www.blogilates.com/) Skratka se splača pogledat :D
http://www.youtube.com/user/blogilates
drugače je pa tale predstavitveni video ful fajni :P http://www.youtube.com/watch?v=gIoW4beeJwk
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Uporabnikov avatar
the_wiedo_rocker
Pixy
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a the_wiedo_rocker » 05 jan 2016, 16:31

Jst sm pa cist antisportnik hahaha. Najrajs delam kej za racunalnikom, berem in igram kitaro :D

Uporabnikov avatar
Dulcinea
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Dulcinea » 14 jan 2016, 19:08

moj hobi je fotografija in kvačkanje :)
Odvijajmo klobčič svojih misli. V glavi je vesolje. Potujmo z njimi. Še so prazni prostori. Ustvarjajmo nove svetove.
Ljudje smo, povedano drugače - bogovi.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost