Od kod prihajate?

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
majstro
Elf

Re: Od kod prihajate?

PrispevekNapisal/-a majstro » 22 avg 2012, 21:37

Majstro, a to zato, ker smo Gorenjci velik boljši kot Ljubljančani? :D Ja, Gorenjka sem in to zelo ponosna :lol:
Točno tako. Ubistvu bi lahko rekel, da sploh ne maram Ljubljančanov; so pač čist svoja sorta folka, ki mi ne leži. Sem pa bolj gorenjec od srednje šole naprej, namreč hodil sem v srednjo šolo v Kranj.
... Medvode so ravno na meji med kranjsko in ljubljansko regijo, tako da se eni imamo za gorenjce, eni pa za Ljubljančane :102:

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

Re: Od kod prihajate?

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 24 avg 2012, 23:08

Po tvoji logiki bi bila potem jaz bolj Ljubljančanka kot Gorenjka, saj že od srednje šole naprej hodim v Ljubljano. Pa nisem! Ne, ne in ne :) Če sem iskrena, naše glavno mestece skoraj sovražim. Vedno mi povzroča glavobole. Sploh ne veš kako sem vesela, da se mi ni treba voziti tja čez poletje.

Tudi za nas so Medvode nekje na meji... Ampak je pa lepo, da se šteješ me Gorence :D
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost