Predstavimo se

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 jun 2010, 08:47

Tako, v tej temi se lahko predstavite, da se malo bolje spoznamo.

Bom kar jaz začela ;)

Sem tista, ki je prišla na idejo o Bralnici in jo tudi z lastnimi prsti ustvarila :) Za Bralnico sem se odločila, ker sem vedno vsem prijateljicam težila "ta knjiga je super, ta je brezvezna, to moreš nujno prebrati in tako naprej ... ", zdaj pa lahko knjige objavim na spletni strani in jih vidijo tako prijateljice kot tudi ostali, ki jih to zanima.

Na strani in na forumu me boste prepoznali pod vzdevkom Ever. Na spletni strani sem že zapisala, da sem si to ime izbrala, ker mi je zelo všeč (je pa iz serije Alyson Noel - Immortals), vendar niti malo nisem podobna Ever :D Kmalu bom stara 21 let in sem študentka matematike in računalništva. V prostem času zelo rada berem, pogledam kakšen dober film, nanizanke, poslušam glasbo, se učim :lol: , najrajši pa ga seveda preživljam s svojim fantom :)

Upam, da vam bo na forumu prijetno in bomo večkrat debatirali o takšnih in drugačnih knjigah pa tudi drugih stvareh :)

Dobrodošli!
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
BabyB
Elf
Kraj: Maribor

Re: Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a BabyB » 28 jun 2010, 21:14

Jaz že od nekdaj obožujem branje, bi kar celo knjižnico imela doma, če bi šlo. Drugače bom kmalu stara 18 in zaenkrat obiskujem srednjo šolo. Drugače v prostem času poleg branja, sem izjemno rada še na internetu itd.

Tu pa sem zato, ker včasih zmanjka idej za knjige in ker rada komentiram različne zadeve :P
“After all this time?”
“Always,” said Snape.

Uporabnikov avatar
Relativna
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Relativna » 04 jul 2010, 10:00

Sem 18-letna gimnazijka, ki navdušeno bere že od rojstva. No, ko sem bila mala, so mi brali starši :lol: Vedno se jezim, ker zaradi obveznosti nimam dovolj časa za branje... Tako tovorim knjige vsepovsod s seboj in berem kjerkoli imam čas :D

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 04 jul 2010, 11:54

Helou,
sem Lisa. Skoraj polnoletna, počitniška blagajničarka, ki bi še na blagajni brala. Ponosna Ljubljančanka. Ko imam idejo in čas pišem blog. Ampak na žalost najboljše ideje ostanejo v glavi. Obožujem knjige, sem to že omenila?in glasbo. Rodeila sem se 30 let prepozno. Glasba 80ih zažiga. Sicer pa so moji glasbeni okusi totalno zmešani. Ampak moja najljubša skupina ever so pa niet! Nimam najljubše knjige, imam pa seznam najljubših knjig. Poleg tega rada še kuham in igram odbojko. In potujem. Da bi šla na na Škotsko.
Trenutno nimam pojma, kaj bom študirala, vem pa česa ne bom. Strojništva, matematike in fizike. Vse ostalo je potencialna opcija.

P.s. reklama: http://lisa.blog.siol.net/. Mislim da nekje piše še več o men.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 04 jul 2010, 16:33

Hej :)
Tole (bralnico) sem slučajno našla nekje na internetu in mi je blo všeč, ker, kdo bi si mislu, rada berem ;)
Sicer sem stara 19 let, študiram primerjalno književnost in filozofijo (čeprov se zadnje mislim znebit :P) in bolj kot ne berem povsod :D Letos sicer ni blo tok časa za stvari, k me zanimajo, ker maš na primerjalni že tko milijon za prebrat :)
Sicer se pa nekej trudim s pisanjem, raznoraznim ustvarjanjem, sem obsedena z glasbo, vintage stuffom, ... :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Mya
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mya » 26 jul 2010, 11:01

Hello,
sem Mya, stara sem (skoraj) 21 let in prihajam iz Maribora. Študiram Angleški jezik in književnost in nemški jezik in književnost na Filozofski v Mariboru. Končujem drugi letnik in glede na mojo študijsko smer seveda berem večinoma v angleščini ali nemščini. Berem pa vse, obožujem angleško poezijo, sicer pa mi najbolj ležijo romani in kriminalke. ;)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 jul 2010, 11:39

Ooo iz sestrske fakultete :) Jaz sem FNM ;)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 26 jul 2010, 12:44

Živjo!

Se mi je zdelo spodobno tukaj napisati svoj prvi post na forumu :)

Sem a-forever-19-year-old, ubistvu sm pa 22, ponosna ljubljančanka (če že morm živet v slo), naslednje šolsko leto bom absolventka na FDV-ju in sem šele z branjem Twilight Sage pršla nazaj v moj bralni mojo, k sm ga zgubila ob vstopu v srednjo šolo. Ne vem, men se je vedno zdelo, da nimam časa takrat, na faxu pa še manj :? But then came Twilight and the rest is history as they would say :D

Berem izključno v angleščini, v slovenski prevodi so ... no, ne bom zgubljala besed, sej vemo ...

Najraje berem o vampirjih, angelih, damphirjih, strigoih, polet se pa najde "romantika" na mojem sporedu (beri v knjigi mora bit sex al pa vsaj visoka stopnja sexualne napetosti, ja polet me razganjajo hormoni, bite me ... please? :P )

Preostali čas, ki ga ne preživim v službi, s svojim fantom, za računalnikom :geek: , pa rada tečem, te strasti pa trenutno ne morm uživat, ker sm si nategnla kito v stopalu in zdej vsem jokam o tem :lol: :oops:

that's all folks :o

Uporabnikov avatar
Mya
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mya » 26 jul 2010, 13:32

Ooo iz sestrske fakultete :) Jaz sem FNM ;)
:D No, pol pa sma vedno nekje v bližini. Mogoče sma se kdaj celo že srečale :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 jul 2010, 20:48

Zagotovo :D

Drugo leto, ko se nam še Monika pridruži pa lahko mamo kar v knjižnici book club :lol:

Ful fajn mi je ta tema, tudi če se opišete tiste, ki vas že poznam, mi je tak fajn brat opise :thumbup:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost