Predstavimo se

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 jul 2012, 22:01

Dobrodošla še enkrat :hug1:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 13 jul 2012, 23:11

Sem prov šla pogledat skoz celo temo in uau. Nisem se še predstavila, pa že skor od začetka sem tuki :D Toliko o bontonu..

Uglaunem, sem Katarina. Računalniški in knjižni nerd. Rada mam odbite stvari, sploh kape. Mam svoje nerd-off momente, ko me ne moreš ustavit. Malček razvajena, malček preveč samovšečna, preveč samozavestna (toj slabo, maš skos probleme s profesorji), gađet geek, tea & cat lover, na čase psiho (but aren't we all?). Aja pa sarkastična in nesramna sem irl, ampak ne na netu, ker se mi ne zdi fer, da bi zajebala ljudi ki jih ne poznam.

branje in js? vse je odvisno od počutja in prosega časa. Lahko v treh dneh preberem 6 knjig, lahko pa celo leto nobene, z izjemo Antigone, Hamleta ( <3 ), Tartuffa in podobnih knjig. Berem od kar se spomnem, v angleščini sem začela z VA. V šestem razredu. Z izjemo branja svoj čas zabijam na računalniku, za zabavo hackam frendom v fb, treniram odbojko, geekam igrce in še kr mam preveč časa... Knjige ki so mi trenutno všeč: sci-fi pa kšne res dobre klasike, pa Shakespeare pa ACD (i have this thing for British :oops: )

Aja pa še malček tko za zraven: 15 in 6 mescov, živim v rovtah, pozabljenih od boga. Trenutno samska, hodim na kransko, lih končala prvi letnik; študirat želim na stanfordu, engineering physics. Sam to je samo pobožna želja male Katarine.

ajga to bi blo to. sicer močno dvomim da vas še kej zanima, ampak če vas, you can always ask i don't bite. unless you are annoying and i hate you. :mrgreen:
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 14 jul 2012, 17:40

za zabavo hackam frendom v fb
Slika
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 14 jul 2012, 18:26

Ooooooo, poglej poglej, ta kotek za predstavit se tut obstaja :) Sem Petra, iz okolice KK (Morrigan, če boš kdaj za kak kafe, let me know, mogoče se pa clo poznamo, but i doubt it) 25 let, čez par mescev turning 26 (fakof, kam so šla vsa leta), že 2 leti delam na tem da bom diplomirala iz zgodovine (yep history nerd), študirala sm v MB na FF, (hjoooooooooooojj oh how i miss MB!!!!) :D ...trenutno še uživam zadnje mesece študentskega lajfa...
Drugače pa itak book nerd (js&moj Mr. Grey-kindle-se nonstop druživa), cat&dog lover and CHOCOLATE lover... uglavnem easy going pa te fore :D pa en hjuuuuuuuuuuuđđđ fan Metallice (wierd i know) :D :rock:

I guess tole je neki malega o meni... :D

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 14 jul 2012, 18:26

Slika
:lol:
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 14 jul 2012, 18:31

Slika
:lol:
ok, taka je bla tut moja faca :D

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 15 jul 2012, 16:42

Slika

ko sm tole vidla sm si pa rekla: pa kdo je tak car :guns:

am i weird? :wtf:
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 15 jul 2012, 17:24

^We're all weird here.
Slika
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 15 jul 2012, 19:09

iz okolice KK (Morrigan, če boš kdaj za kak kafe, let me know, mogoče se pa clo poznamo, but i doubt it)
Se morava zmenit, sem čist navdušena, da je še ena iz našega konca! Sicer nisem točno iz Krškega, ampak iz okolice, ampak ni važno, se bova dogovorili :D .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 15 jul 2012, 19:22

Morrigan, tut js sm iz okolice :D kaj sma sosede??? hahahahahhahah

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost