Predstavimo se

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

Re: Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 18 jul 2012, 09:56

Mogoče so knjige na drugem tiru tudi zato ker zadnje čase goltam fanfiction. :$
Yes :D nism edina k preveč bere fan fiction... :D Zdej sm knjige mal preveč zapostavla ker me je frendica navedla na fanfiction pa Deviant Art pol pa skos tm gor visim... Al pa zgodbe pišm... al pa rišm... al pa igrce igram... pol sm pa razočarana sama nad sabo, ker se še zmeri nism spravla brat Golden Lily.. :(
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Berilia
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Berilia » 19 jul 2012, 19:21

Yes :D nism edina k preveč bere fan fiction... :D
*high five* :D

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 19 jul 2012, 19:31

Yes :D nism edina k preveč bere fan fiction... :D
*high five* :D
*high fives back* :tralala:
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 29 jul 2012, 13:17

Zdravo!
No po letu in pol smetenja po Bralnici ( :oops: ), mislim, da se spodobi, da se tudi jaz predstvim :138:

Moje ime je Kristina, sem 20 letna Ljubljančanka, ki študira v MB na FERIju, Medijske komunikacije :122:
Ja ja, sam vem...iz LJ v MB??? Ma ka si ti ja nor??? (vsak t 2 me to vpraša)
:lolno: ... NE, nism :guns:
MB je zakon in ker že od nekdaj rada potujem, in nekoč morda mogoče želim živeti kje drugje, se mi je zdelo kr kul če začnem najprej z drugim mestom :D

Torej, let me get back on the right track, kako sem se znaša nazaj v svetu knjig in odkrila Bralnico...
Vse se je začelo nekega lepega dne, ko je Kris vzela v roke Twilight & she was hooked (no brat sm začela že prej, začel se je z slikanicami potem pa kake pustolovske, itq Harry pa Kurja polt, Princeskin dnevnik itd...)...po tem je začela s serijo The Vampire Academy in ko je prišla do 4 dela slo. verzije se je odločila, da nemore čakat 1 leto da izide 5 slo. del zato je začela brskat po netu in našla Bralnico!!! Ugotovila je kok bol zakon je brat v angleščini in tudi kako zelo zabavno se je pogovarjati o knjigah z isto mislečimi....and the rest is history... :017:

Trenutno sem na 317 rated book's na Goodreads ter sem prav tako novopečena zelo ponosna mamica mojega Kindla Charliea :024:

V prostem času rada fotografiram, snemam, oblikujem...skratka vse kar je povezano z mediji, domišljijo ter ustvarjanjem :016: :020:

Menda sem zasvojena s serijami (The Vampire Diaries, Suits, Pretty Little Liars, Teen Wolf, Supernatural, New Girl, Hart of Dixie, Glee) ... no mogoče bi mogla res mal razmislit o tem... :roll: :D

Kot se spodobi za moj poklic vem dosti tudi o filmu, zelo rada gledam kake independent films kjer morš se že kr pomatrat da veš kaj ti hoče avtor sporočit, seveda tudi Hollywood produkcijo, da mal odklopim možgančke, trudim pa se prav tako, da bi morda naš slo. film doživel kako razsvetljenje ter prilezel kam dlje kot do dram... :120:

Letos imam namen opraviti izpit za potaplanje :tralala: , kar je malce hecno saj izpita za avto še vedno nimam...lenoba moja največja sovražnica :shifty:

Hmm...mislim, da bi to blo to :023:
Nazadnje uredil/a Kris dne 16 avg 2012, 20:46, skupaj urejeno 1 krat.
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
calimero747
Human

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 16 avg 2012, 20:42

Kaj bi se dal o men reč? Ja no mam 14 let in brez daljšega premora berem odkar mi je teta pri šestih letih porinla v roke taprvega Harryja. Brala sm sicer že prej (od četrtga leta), ampak do takrat so me zanimale bolj otroške knjigice. Nikol nisem mela nobenga prijatelja, ki bi bil tok obseden s knjigami kt jst in sem z njimi matrala svojo mlajšo sestrico :guns: nedaleč nazaj pa sem odkrila bralnico in ugotovila, da nisem edini bookworm v Sloveniji :lol: razen branja pa moji hobiji predvsem spanje in lenarjenje in verjetno bi preživela, če bi imela samo knjige, malo čokolade in mačko za družbo. Bralnico sem v resnici odkrila že pred pol leta ampak sem se šele zdej prijavla, ker sem grozn lena in nrdim neki sam če je nujno. Vem ja, weird sm že odkar sm se kot mala punčka rajš igrala z rubikovo kocko, brala knjige, pa gledala očija k je programiru kokr da bi oblačla barbike :D In ja zarad bralnice sem začela brat v angleščini (be proud of me!!!!!! :017: ) torej na kratko: med vami se je nekak znajdu še en knjižni molj
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Irina
Elf

PrispevekNapisal/-a Irina » 19 avg 2012, 15:12

No se bom pa še jst malo predstavila.(;

Na Bralnici sem že od samega začetka, najprej sem bila Kate, pa mi je gmail neke probleme delu, tako da sm se na novo prijavila [sicer sem čakala eno leto, ampak ja... :019:].
Ime mi je Katarina, rada berem in poslušam glasbo [največ metal & rock] in igram ali klavir ali kitaro.
Bralnica mi je spremenila življenje, ko mi je pokazala, da je bolje brat v angleščini! :016: :rock:
Tako da zdej berem v slovenščini le še knjige, ki jih zahteva pouk slovenščine, na kar profesorca ni ravno ponosna, but I don't care.
Pa obožujem spanje. <3
Moje najljubše serije: Supernatural, Mentalist in Psych.

Kako sem odkrila Bralnico: Prebrala sem prve tri dele Vampirske Akademije v slovenščini in sem šla mal raziskovat po internetu, kaj bo v četrti knjigi, ker ta še ni izšla prevedena v slovenščino. In potem mi na lepem vrže vn Bralnico. In sem ugotovila da se da knjige tudi downloadat. :027: In potem sem pomojm usaj par dni premišljevala al nej preberem četrti del v angleščini al ne. Še dobro da sem.
In potem nisem več hotla brat prevedenih knjig, ker včasih preveč besedila odstranijo ali pa čudno prevedejo.
Eno leto nazaj sem si kupila Kindle, ki ga obožujem. :024:

That's all! :guns:
I found my family in a book.

Love is not the absence of logic
but logic examined and recalculated
heated and curved to fit
inside the contours of the heart

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 avg 2012, 15:20

Kate! Presneto... ja, nekaj nama je email štekal... no, samo da si zdaj nazaj :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Irina
Elf

PrispevekNapisal/-a Irina » 19 avg 2012, 15:26

You cannot get rid of me that easily! :guns:
Prav vesela sem, da sem spet nazaj. <3
I found my family in a book.

Love is not the absence of logic
but logic examined and recalculated
heated and curved to fit
inside the contours of the heart

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 avg 2012, 16:40

Jaz tudi! :) :hug1:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 21 avg 2012, 19:38

Ful zabavno zanimivo, koliko nas je ki smo odkrile bralnico po zaslugi VA.. :023:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost