Predstavimo se

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 18 jul 2013, 15:27

Mednarodni odnosi, ja.
ampak sva vsaj katedro zadele - politologija...jaz sem bila na obramboslovju :lol:.
Kul! :lol:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 20 jul 2013, 10:24

Woot woot, obramboslovje! *aš kao* :D

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 22 jul 2013, 16:31

Woot woot, obramboslovje! *aš kao* :D
aaaahhmmmm...eno neumno vprašanje, ampak kaj pomeni *aš kao*? :oops: :lol:
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
Gumpec
Forest Spirit
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Gumpec » 03 okt 2013, 19:30

Ello!

Moj prvi post. Upam, da sem zadel pravo temo :)

Sem Gumpec in rad berem.
Berem vse kar me zanima in kar me zabava.

Sem Gumpec in rad pišem.
Ko bom velik bom pisatelj.
Trenutno pišem dva erotična besedila, katera se lahko tudi spremenita v romana. Pred kratkim pa sem, tako za zabavo, napisal tudi erotično zgodbo.

Zgodbo se da prebrati tule:

https://docs.google.com/file/d/0B6F-wfH ... sp=sharing

https://docs.google.com/file/d/0B6F-wfH ... sp=sharing

Erotiko najraje pišem zato, ker mi je všeč poseben občutek, duševno stanje ob pisanju. Erotiko najraje pišem tudi zato, ker ima erotični tekst drugačen vpliv na bralca(ko), kot neerotične zgodbe ali romani. Če so dobro napisani, seveda. Zaradi tega vpliva marsikdo erotike noče brati. Nekateri pa jo nočejo brati, ker prihajajo v konflikt z dogajanjem v zgodbi. Tudi sam jo berem bolj poredko.
Ko sem bil mlajši sem pisal fantastiko in pesmice, ampak sem vse poradiral, ker mi ni bilo všeč.

Berem v Slovenščini, Hrvaščini in Angleščini. Priznavam dobre prevode, opazim slabe prevode.
Pišem v Slovenščini, vstavljam pa tudi Hrvaške stavke. Kadar je to potrebno. No, najbrž slovnično napačno :). Precej vseeno mi je. Zaenkrat še.

Zelo rad berem ZF, Fantastiko generalno, Pustolovske pripovedke:), pa Zgodovinske in Vojne romane.
Ne maram brati romanov v katerih se junaki obnašajo neumno ali nespametno, ne glede na tematiko.

Veseli me, da sem našel ta forum. Že na prvi pogled mi je bil všeč. Lepo je tukaj.

Zima bo dolga.

Gumpec
Nazadnje uredil/a Gumpec dne 22 okt 2013, 06:37, skupaj urejeno 2 krat.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 okt 2013, 19:42

Dobrodošel in oprosti, ker je tako dolgo trajalo, da sem te aktivirala - se mi večkrat kakšen mail izmuzne :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Gale
Pixy

PrispevekNapisal/-a Gale » 04 jan 2014, 21:53

Like for instance mine, Ever? ;)

Sicer pa živjo, star sem 27 let in dobro leto osamosvojen v Ljubljani. Že dolgo ne študiram več, zadnja 4 leta delam kot razvijalec zabavnih mobilnih aplikacij za iPhone, iPad in vse z Androidom. Berem od malih nog, dosti raje v angleščini kot slovenščini. V množici ljudi grem hitro "na varno" v svojo glavo, sem pa mnogo bolj sproščen v svoji družbi in med sodelavci, kjer dam na kvaliteto napram kvantiteti. Hmm, kaj še - obožujem spanje, ne maram zime, od živali pa so mi najljubše mačke.
“I had to do that. At least once.”
― Gale, Catching Fire

Uporabnikov avatar
soncek
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a soncek » 04 jan 2014, 22:59

Hej,

jaz sem po bralnici brskala že približno pol leta, preden sem se končno prijavila na forom (hotela sem sodelovati na bralnih izzivih :mrgreen: ). Drugače pa sem tista, ki hodi okoli z ubijalskim pogledom, če naleti na slabo knjigo :027: al pa se zabija v štange če je sred branja kkšne reees awsome :108: (sj to ni edin razlog, nerodna sem vedno :lol: )
Drugače pa sem opazla da velik vas študira al pa dela kj s književnostjo al pa tujimi jeziki...no tuki mene ni (sploh kar se tiče tujih jezikov :? ) Js sm čist, čist naravoslovka, študirala bom neki aka kemija/biokemija in ne vem zakaj ljudje včasih mislijo da branje in pisanje nekak ne spadata sm (sj je kemija u mojih zgobah - sam ne čist taka kt u šoli :lol: )
Pol tut rada mam musko pa morje pa plezanje pa... a branje sem že omenla? :clap2:

PS: tale forum je ful lep (bi se včlanla sam za to da bi ga skos preverjala... :eyebrows: ) Pa smajlije obožujem :hug1:
The world we create on paper will always be bigger than the world we live in.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 jan 2014, 08:13

Ja, res - vsem se opravičujem. Včeraj sem naredila masovni pregled in upam, da aktivirala vse, ki ste se mi skrili.

Dobrodošlica vsem!

soncek, sem pa tudi jaz bolj naravoslovka - matematika + računalništvo - pa še kdo bi še tudi ziher našel :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
soncek
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a soncek » 05 jan 2014, 12:30

ja, saj zate sem vedela, Ever :hug1:
The world we create on paper will always be bigger than the world we live in.

Uporabnikov avatar
Gale
Pixy

PrispevekNapisal/-a Gale » 05 jan 2014, 23:26

Hvala za dobrodošlico :)

Dodajam še en utrinek o sebi - my book tree :) Sicer skoraj ne berem več papirnatih knjig, ampak neke vrste tempelj, posvečen branju, je pa fino imet :)

Slika
“I had to do that. At least once.”
― Gale, Catching Fire

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost