Predstavimo se

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a skyline » 06 jan 2014, 12:29

Ful dobro zgleda!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Gale
Pixy

PrispevekNapisal/-a Gale » 15 jan 2014, 20:19

“I had to do that. At least once.”
― Gale, Catching Fire

Uporabnikov avatar
Gumpec
Forest Spirit
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Gumpec » 17 jan 2014, 11:29

Hvala za dobrodošlico :)

Dodajam še en utrinek o sebi - my book tree :) Sicer skoraj ne berem več papirnatih knjig, ampak neke vrste tempelj, posvečen branju, je pa fino imet :)

Slika

http://www.youtube.com/watch?v=tqWIxdYzucY
A tukaj pride podpis?

vogue shadowalker
Elf

PrispevekNapisal/-a vogue shadowalker » 23 jan 2014, 22:40

Hvala za dobrodošlico :)

Dodajam še en utrinek o sebi - my book tree :) Sicer skoraj ne berem več papirnatih knjig, ampak neke vrste tempelj, posvečen branju, je pa fino imet :)

Slika
can i just say how awesome this is! <3 nekaj takega bi si sama lahko umislila ... :thumbup:

drugače pa dobrodošel! (čeprav malo pozno)
butterflies are, proof that
you can have a second life.

http://instagram.com/itsninazidaric

Dashia
Pixy

PrispevekNapisal/-a Dashia » 14 feb 2014, 13:12

Že nekaj časa (par tednov) sem prebirala z veseljem vaš forum in našla to temo. Se mi je zdelo, da bi bilo pametno tukaj napisati svoj prvi post na tem forumu! :zvizgac:

Ob tem pa sem naletela na en problem, pa na srečo s pomočjo Ever se je to razrešilo hitro kakor se je dalo. Hvala! :)

Ta forum oz.spletno stran pa sm našla takrat ko sm preko spleta iskala nekaj o Vampirski akademiji in evo,se mi je pod iskalnikom prikazalo! Pa se je izkazalo za eno zelo dobro stran. :jupi:

Naj se tudi naprej predstavim, sem Dashia, študentka zdravstva, nora športnica in nora bralka, rada potujem pa še kaj bi se našlo. Trenutno pa se ukvarjam s odbojko (nekoč sm se s plavanjem).

Sem nori knjižni molj, odkar sem prijela prvo knjigo. :angel2: med prvimi knjigami so bili seveda vsi deli harryja potterja (bla nora oboževalka, ojoj ko pomislim) :D prebirala vse mogoče... vmes je bilo tudi neko obdobje da sem opustila in to zamenjala s učbeniki in s družbo. (simptomi prehoda v puberteto :angel: ) pa šola itak...
Pred kratkim prebrala vse dele vampirske akademije. zdaj pa ...moram it enkrat v kino ogledat prvi del..baje so danes za valentinov dan nardili premiero! Precej dobre knjige so da jih nism mogla izpustit iz rok! Prvo knjiga nato spanje! Je bilo v tem času veliko popite kave! :rock:

zdaj pa sm prešla na branje romanov pisateljice Eleanor Hibbert (pod psevdomima Victorie Holt) k mi je priporočala ena prijatlica. Moram pa rečt d so dobre knjige! :)

Sm pa kr dobr razpisala! :D Vesela sem da sm vas spoznala!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 14 feb 2014, 17:43

Welcome!
Slika
:)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ninette
Pixy

PrispevekNapisal/-a Ninette » 14 feb 2014, 17:49

Ok, let's do this! :think:

Sem Nina, prihajam iz štajerskega konca Slovenije in se vztrajno bližam letom Bridget Jones :oops:
Če bo vse po planu bom zelo kmalu tudi "tastara za geografijo in zgodovino" :019:

Zagrizena bralka knjig sem odkar poznam črke. Berem praktično vse žanre, odvisno od razpoloženja. Nisem pa posebej velika ljubiteljica fantazije, znanstvene fantastike ipd. Raje ostajam pri takih, ki so postavljene v "naš svet"
V skupnem seštevku pa sem verjetno prebrala največ romantike :oops: ampak zadnje cajte mi ta žanr malo preseda, ko jih je večina po istem kopitu in na koncu preveč osladnih za moj okus.

Bralnico sem odkrila že enkrat lani in vas večkrat obiskala inkognito :ninja: z registracijo pa nekak vedno odlašala. Sem pa z vašo pomočjo odkrila kar nekaj super knjig. Ty-a & Zane-a na primer :022:

Trenutno pa berem 4. knjigo v seriji Igra prestolov, ker se ne morem se včakat aprila in nove sezone, zdaj ko so začeli malo reklamo delat :zvizgac:
Upam pa, da mi uspe že ta mesec prebrat še kaj za bralni izziv. (Mimogrede bralni izzivi se mi zdijo super ideja, da malo beremo tudi izven običajnih žanrov.)

Tole pa je nekaj kaj nujno NUJNO!!! rabim http://www.etsy.com/listing/153378367/a ... _active_17
Samo je malo draga :cry:
"When reading, we don't fall in love with the characters' appearance. We fall in love with their words, their thoughts, and their hearts. We fall in love with their souls." Anonymous

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 14 feb 2014, 19:44

Dobrodošli obe na forumu!

Sem pa z vašo pomočjo odkrila kar nekaj super knjig. Ty-a & Zane-a na primer :022:
Sej veste, da moram tole posebej komentirat! :D Vedno se razveselim, ko zvem za nekoga novega, ki se je navdušil nad mojima Tyem in Zaneom! :024: Še en mesec in en dan pa jo dobimo. Kot vidite obsedeno odštevam dneve, ne morem si pomagat.

Drugače pa joj, kak so lepe torbice, sam res drage!
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 feb 2014, 15:04

Dobrodošli obe na forumu!

Sem pa z vašo pomočjo odkrila kar nekaj super knjig. Ty-a & Zane-a na primer :022:
Sej veste, da moram tole posebej komentirat! :D Vedno se razveselim, ko zvem za nekoga novega, ki se je navdušil nad mojima Tyem in Zaneom! :024: Še en mesec in en dan pa jo dobimo. Kot vidite obsedeno odštevam dneve, ne morem si pomagat.
:104:
nisi edina ki odšteva dneve, draga moja... :016: :016:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ninette
Pixy

PrispevekNapisal/-a Ninette » 15 feb 2014, 19:42

O ja, se pridružujem. Tudi jaz komaj čakam novo knjigo! :-D
"When reading, we don't fall in love with the characters' appearance. We fall in love with their words, their thoughts, and their hearts. We fall in love with their souls." Anonymous

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost