Predstavimo se

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
katarina-
Pixy

Re: Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a katarina- » 10 mar 2014, 18:16

Živjo!

Se mi zdi edino pošteno da je moja prva objava predstavitev mene :). Mogoče celo najdem kakšnega somišljenika/somišljenico s podobnimi zanimanji in hobiji :D. Sem Katarina in končujem zadnji letnik faksa, študiram pa vizualne komunikacije. Zanima me dizajn, fotografija, ilustracija, pa seveda branje ker moram ob vseh obveznosti večkrat odklopit :) Ker so vsa ukvarjanja in vsi hobiji bolj "mirujoči" rada tečem po gozdu, da se malo razmigam ter spočijem misli in oči. Skoraj povsod pa me spremlja moja papiga na rami :zvizgac:

Uporabnikov avatar
Gumpec
Forest Spirit
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Gumpec » 11 mar 2014, 10:11

Živjo,

in dobrodošla katarina-

Lp
G.
A tukaj pride podpis?

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 10 maj 2014, 11:02

Hay

stara sem 16 (letos bom 17) let in končujem 2. letnik gimnazije v Ljubljani. Všeč so mi književnost, španščina in kemija, tko da nevem točno ali sem naravoslovka ali družboslovka. Nevem še kaj bom šla študirat, rada bi pa delala neki, kjer imaš stik z ljudmi.
V osnovni šoli so me poimenovali bookeater :lol: Zdj v gimnaziji ni tok časa za branje, but still... books are my life <3 K sm bla mejhna, mi je mogla mami eno in isto knjigico prebrt tolikokrat, da sm znala celo povedat dobesedno na pamet :mrgreen: wel yeah i was weird :huhuhu:
Ponavadi imam sicer najraje YA FICTION, trenutno pa sem v obdobju ko berem - poleg domačih branj - samo YA FANTASY. Zaljubljena sm v VA :022: Berem večinoma ponoč=branje mi krade spanje, spim res fuul mal in mi starši ful težijo..
Poleg branja rada pišem, rolam, igram badminton, tečem and of course, poslušam musko, anytime&anywere i can :mrgreen:
Obožujem potovanja, sonce, morje in sarkazm - brez tega ne bi preživela. Velik časa preživim za računalnikom in na "kavicah" s frendicami (pač js sploh ne pijem kave, sam vedno ko gremo vn rečem da sem na kavi :lol: ). Ne maram pa gledat televizije, nevem, sploh mi ni do tega.. učasih edino poročila pogledam.
Moje frendice nič ne berejo, brez izjem. Sama se zelo rada pogovarjam o knjigah, ampak z njimi se obviously ne morem, zato sem zelo vesela, da sm našla bralnico.

P.S.: Tale forum mi je res top! Bravo Ever! :goodjob:
"You have an interesting set of morals. Breaking out of jail is okay. But steal a car, and you sound totally outraged."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 10 maj 2014, 13:08

Dobrodošla :D ful simpatičen opis si napisala! :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 10 maj 2014, 13:19

Hvala :) <3
"You have an interesting set of morals. Breaking out of jail is okay. But steal a car, and you sound totally outraged."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 maj 2014, 14:05

Res ja :) Dobrodošla!
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 11 maj 2014, 09:08

Tenkju :024:

Uporabnikov avatar
ewo
Kraj: Internets

PrispevekNapisal/-a ewo » 31 okt 2014, 09:20

> Hi
> I'm J.
> Ne berem
> Deloholik
> Veliko komentiram
> Se ponavadi ne strinjam
> Zavedni in inteligentni drugačneži so pri meni vedno in
> Zaupljiv
> Se odvajam sarkazma
> Apple produkti niso statusni simbol

Nova Bralnica bo ful zakon.
Experience is not what happens to you; it's what you do with what happens to you.

Uporabnikov avatar
Vinilka
Pixy

PrispevekNapisal/-a Vinilka » 31 okt 2014, 09:23

Hmm... Le kaj napisati o sebi? Torej - absolutno rušim starostno povprečje tega foruma. To je fact one. Živim z mladičem vrste homo sapiens in njegovim očetom. Hodim v službo, trgovino in imam razumne pogovore s prijateljicami ob kavi, iz katerih ni moč razbrati da me zanima še kaj drugega razen real lajfa. NE tečem. Moj največji športni dosežek je gledanje Lige prvakov. Berem. Zdaj manj kot prej (baby homo sapienses čudežno požirajo čas. Resno). Od nekdaj berem preveč (?) fanfictiona (izključno in samo m/m). Sem obsedena s popkulturo in filmi. Fangirl by nature. Včasih sem tudi malo pisala (res malo in nič kaj pametnega), vmes popolnoma nehala, zdaj pa se mi zdi, da bi bil čas da znova poženem notranji pisalni stroj ...(saj sem rekla da sem stara!).

P.S. Zelo všečen forum. :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 31 okt 2014, 09:31

Hvala in dobrodošla! :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Google [Bot] in 1 gost