Predstavimo se

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predstavimo se

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 okt 2015, 17:13

Dobrodošla! :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
monique
Opravljen celotni bralni izziv 2017
Opravljen celotni bralni izziv 2017
Kraj: Kranj

PrispevekNapisal/-a monique » 11 dec 2015, 13:59

Ojla! :wave:
Nekaj časa nazaj sem se že registrirala v bralnico pa nekako nisem še našla časa, da bi se predstavila.
Študiram Primerjalno književnost in literarno teorijo ter Umetnostno zgodovino.
Najraje berem zgodovinske romane, ljubezenske romane, fantazijske romane, kriminalke..... (večinoma v tem vrstnem redu). Zaradi študija sem morala prisilno vzljubiti še knjige o umetnosti in klasike, ker je drugače nemogoče toliko prebrat o tem, če ne prepričaš samega sebe, da ti je všeč (čeprav za grško tragedijo in ruski realizem mi to ne bo nikoli uspelo; za gotske romane je bila pa ljubezen na prvi pogled <3 )
Ob primerenem razpoloženju me je možno zalotit tudi s pesniško zbirko. Najljubši so mi Shakespearovi Soneti, pa če se sliši še tako neizvirno :P
Obožujem serije!!!!!!!!! Trenutno sem obsedena z Vikingi in Outlanderjem :jupi:
Smisel mojega življenja je pisanje. Spet odvisno od razpoloženja ali je to proza ali poezija (pri poeziji striktno soneti, zakar je najbrž kriv Shakespeare :angel2: ) Gre pa vse zdele zelo počasi, ker moram zraven napisat še štiri seminarske. Faks ti res zamori življenje :109:
Kadar ne berem ali pišem, izdelujem nakit, šivam, pojem, spim......
Tko da to je to. Mislim, da sem dost nakladala o sebi :-D :)
I have wonderful ideas. And terrible ideas. And terribly wonderful ideas.
I'm a writer - everything you say or do may end up in my novel.
If we were all on trial for our thoughts, we would all be hanged.
If I am an angel, paint me with black wings.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 dec 2015, 14:53

Dobrodošla! Lepo, da si se nam tudi ti predstavila :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Lollipop
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Lollipop » 22 feb 2016, 18:44

Živjo!
Ravno sem se vpisala in bi imela slabo vest, če se ne bi predstavila. Stara sem 13 in hodim v 8.r. živim v Kranju. Ze ob nekdaj zelooo rada berem. Najraje berem o vampirjih in vseh nadnaravnih bitjih. Moji najljubsi zbirki sta VA(<3) in HG. Namen imam prebrat Somrak, ampak glede na to kaksen cirkus zganjajo moje sosolke se vsakic ustrasim, da mi bo bolj vsec kot VA, kar je NEDOPUSTLJIVO.
Bralnico sem odkrila ko sem v 6.r gledala kaksna knjiga je VA. Spremljam jo ze 1 leto in pol ampak sem se sele zdaj prijavila, ker se "bojim" prijavit se kamor koli. Poleg branja rada spim, poslusam muziko, igram kosarko in gledam tv. Imam 2 morska prasicka, ki sta najbolj kjut. In okoli 30 mini kaktusov.
Bralnica je moja naj naj spletna stran. Tu sem nasla vecino knjig, ki jih zdaj obozujem, in odkrila, da nisem cudak, ker rada berem. :mrgreen:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 feb 2016, 19:07

Dobrodošla in čestitke za pogum! :)

Me veseli, da ti je Bralnica všeč in da smo ti lahko predlagali kakšne zanimive knjige - ravno to je njen namen - da bi dobili čim več mladih bralcev in da ljubitelji knjig vidimo, da nas je veliko :D Super, da si se oglasila! :)

Lollipop
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Lollipop » 22 feb 2016, 19:12

Hvala

Uporabnikov avatar
⋆Lucia⋆
Opravljen celotni bralni izziv 2018
Opravljen celotni bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a ⋆Lucia⋆ » 23 feb 2016, 20:59

iiii tudi pri nas imamo 2 morska pujsa <3
Dobrodošla!
You only live once, but if you do it right, once is enough.

Lollipop
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Lollipop » 07 mar 2016, 16:52

iiii tudi pri nas imamo 2 morska pujsa <3
Dobrodošla!
Fino, da jih ma še kdo :106: hvala tudi tebi <3

Uporabnikov avatar
Adeline
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Adeline » 01 maj 2016, 18:44

Hai! Že kr nekaj časa ni nihče pisal sem noter pa bom jaz. :D

Obiskujem 2.l računalniške šole. Sem iz Prlekije (če se komu sanja kje je to) :'D Štodirat bom verjetno šla na MLC ( Fakulteta za menedžment in pravo LJ) :D

Drugače pa zelo rada berem. Dnevno minimalno 2 knjigi :D Berem povsod, avtobus, ulica, doma, park, šola med spraševanji, testi :P

Vsakih nekaj let menjam zvrst. 1-5 razred OŠ, so bile na tapeti mladinske knjige (Harry Potter, 5 prijateljev, vampirske, nadnarevne,...), 6-7 razred so zapolnjevale grozljivke in kriminalke ( Stephen King, Mary Higgins Clark,...), 8-9 enciklopedije, strokovne knjige, zdaj pa že 2.leti romantika, poezija, zgodovinske knjige. :D

Na daleč obožujem Julie Garwood, Julie James, Stephen Kinga, Dana Browna, Kathleen E. Woodiwiss,.... No ja, vseh, ki se jih lotim so mi kar všeč.
Sem nezahteven bralec, ke bere predvsem za sprostitev, zabavo, ker obožujem besede, črke,...

No ja, to je kar nakratko, glede na to, da obožujem pisanje. :D
Vseeno upam, da ni predolgo :D

Lp, Adeline
Literature is a textually transmitted disease, normally contracted in childhood. And I have it.
~Jane Yolen

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 maj 2016, 21:10

Seveda ni predolgo :D Super, da se predstavite :)

Drugače pa vidim, da je dobra taktika, da malo žanre menjuješ...mogoče bi tudi meni to prišlo prav (nekako ne najdem svojega reading moja :( )

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost