Edinci / Sestre / Brati

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
manty
Forest Spirit
Kraj: Celje

Re: Edinci / Sestre / Brati

PrispevekNapisal/-a manty » 03 nov 2012, 19:38

js sm pa najstarejša..mam brata mlajšga 6 let...pa se zj kr dobr razumema :D ...pa sestrco staro skor 3 leta.. mi ni nč dc če ne govori en pa govori drug.... :)
tak da ko sem doma mi "težita" ta dva...ko sm pa pr mojmu...pa njegova sestra...
“If a book is really good, it deserves to be read again, and if it's great, it should be read at least three times.” ~ Anatole Broyard

Uporabnikov avatar
rejnbow
Elf
Kraj: Maribor/Ljubljana.
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a rejnbow » 02 dec 2012, 15:14

No, tud jaz sem najstarejša. Imam pa dva brata in tri sestre. ;)

Res ni nikoli dolgčas, ja, čeprav se sedaj malo manj vidimo, ker jaz živim v Ljubljani, oni pa v Mariboru.
Z vsemi se načeloma razumem, razen z 18-letno sestro, ki je takoj za mano. Je bilo pa zmeraj pestro. :)
A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world. - Oscar Wilde.

Uporabnikov avatar
Arya
Human

PrispevekNapisal/-a Arya » 15 dec 2012, 11:59

Sm ugotovila da sm nism še nč pisala :D
Mam 2 leti mlajšega brata (no, skorej 3 leta, glede na to da sm jz u februarju in on v oktobru) :D Tko da jz sm zdj stara 15 let in on 13.
Na zunaj si sploh nisva podobna, kot tud mami in tatu nisva :lol: Ampak po karakterju pa sva si zlo, usaj tko pravjo tisti ki naju oba poznajo. Sj priznam oba mava ful rada hece in zafrkancije, pa skupi se ful nasmejeva :019:
So pa itak tud dnevi, kadar sploh ne govoriva (se mu pozna da je v tem najstniškem obdobju, jz sm že malo vn, nism več nonstop tko sitna ku sm bla :huhuhu: )
Ampak, mam u spominu tud ful lepe momente :026:
“There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle.” ~Albert Einstein~

Dashia
Pixy

PrispevekNapisal/-a Dashia » 14 feb 2014, 13:35

sam d mal aktiviram na tem forumu :P

mam pa eno sestrico (3leta pol mlajša) - pravo nasprotje sma...česa js rada počenjam, ona pač nerada. vendar pa najino razumevanje s časom napreduje.. :vso_cast: :vso_cast:
pa še eno polsestrico (khemkhem.. pa je 13let mlajša, ona pa je kr precej meni podobona..mal bol žlehn :D ) pa še enega pričakujemo..bo pa prišu otrok marca... sm pa najstarejša :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost