Edinci / Sestre / Brati

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
Relativna
Forest Spirit

Re: Edinci / Sestre / Brati

PrispevekNapisal/-a Relativna » 23 avg 2010, 18:37

Moja sestrica je osem let mlajša. Karakterno sva si čisto različne, vizuelno pa je čist ista kot jaz, ko sem bila še mala :lol: Razumema se dost dober, ma pa kake svoje muhe, sam na konc jo imam še zmeri najraj <3

Uporabnikov avatar
LadyPure
Forest Spirit
Kraj: Munich/Vienna

PrispevekNapisal/-a LadyPure » 16 sep 2010, 14:26

Brata mam, 6 let starejšega. ;) :)

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 16 sep 2010, 16:44

sestro mam, ful se štekava XD
Perhaps without the lows, the highs could not be reached.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 sep 2010, 16:48

Kaj pa moja sestrica, ko sem ji enkrat samo za Bralnico povedala (pred kakim mesecem) pa je predvčerajšnjim preko obrazca na spletni strani poslala mail: "predlagam, da bi pisali malo bolj podrobne obnove, da bi lahko jaz kaj dol vzela, knjige iz knjižnice pa ti vrnem, ko boš mela čas :D tvoja sestricaaaaaaaaaa"

Malo sem slovnično popravla (+nekaj detajlov zbrisala), da bote znale razbrat (pač ona je tipična 15letnica, ne piše tak lepo kot ene, ki ste tu pa ste isto stare ;) ) :lol:

Očitno se fajn razumema :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 20 sep 2010, 10:13

A veš kko je pr ns?

Lisa, a bi ti men prnasle eno knjigo iz knjižnice?
In je prinesem.
Dobra sestra.

Blaž, a mi greš u klet po olje?
Kr sama si ga pejt iskat, sej grem vedno jst.

Tko zgleda pr nama.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 sep 2010, 18:47

Hehe, je on mlajši? No tak ni važno, mam občutek, da si ti zrelejša in v vsakem primeru te starejša od njega :D

Meni sta ati pa teta hecna, ko se kaj spričkata...še posebi, če je babica zraven :lol: Je reko zadnjič ati: "Potem sem pa mami povedal kaj je sestra naredla..." pa sem ga začela zafrkavat, če jo je mamici zatožo :lol: :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 22 sep 2010, 16:33

14 let je star.

Zmešan pubertetnik. :lol:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Evelyn
Pixy

PrispevekNapisal/-a Evelyn » 08 okt 2010, 22:16

Mam sestro, ki je stara skoraj 20 (bo čez dobr mesec) :mrgreen:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 09 okt 2010, 01:57

Imam 6 let starejšega brata, ki je največja faca na svetu za moje pojme. Ful se razumeva in vedno sva se, tud ko je bilo obdobje pubertete (kar je čudež), tud karakterno sva si zlo blizu, vizualno pa si nisva ne vem kak podobna. Ampak že od malega je bil zaščitniški do svoje mlajše sestrice, kar sem s pridom izkoriščala v smislu "nehi težit, drgač te bo moj brat razbil". In če je blo treba koga, ga tud je :lol: . Med nama je vedno veljalo nenapisano pravilo, da sma drug drugega iz dreka vlekla (sploh pred starši) in si zaupala, še zdaj je tako in verjetno se do konc življenja ne bo spremenilo. Mogoče sma zato postala tolk povezana, ker noben od naju ni bil ravno "angelček" in tiste vrste otrok, ki si ga vsak starš želi (beri: neproblematičen). Ampak jaz sem vedno odnesla z manj posledicami, ker karkoli sem naredila, čeprav se mi je zdelo najhuje in najslabše na svetu, nikoli nisem "posekala" brata v njegovih idiotskih podvigih :mrgreen: , kar je v bistvu praktično, da je že on prej navadil starša na najhujše, tk da js potem nisem izpadla tako problematična, ne glede na vse izgubljene živce in neprespane noči, ki sma jih povzročila staršem.

Ne vem, zakaj s takim veseljem govorim o svojem bratu, ampak sm ful ponosna, da ga mam, ker za njega zagotovo vem, da če ga pokličem sred tedna ob štirih zjutraj, naj pride v Koper po mene, bo skoču v avto in niti ne bo vprašal Zakaj. In on tud ve, da kontra za njega velja isto iz moje strani. Z njim lahko pet ur sedim ob kafetu in se režim do solz, al mu pa pet ur jokam na rami in preklinjam svet, karkoli od tega. Zakon je in ful ga mam rada!

Pa februarja bom teta postala :hug1:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 10 okt 2010, 11:35

oooo, čestitke.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost