Edinci / Sestre / Brati

Kaj se dogaja z družino, partnerjem, fantom ali punco, sorodniki, odnosi na Bralnici in ostali pogovori na to temo.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Edinci / Sestre / Brati

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 okt 2010, 11:39

Čestitke še z moje strani :)

Ful lepo, da se tak razumeta :thumbup:

Midve z mojo sestrico se tudi vedno boljše :) Jutri se spet vidima hehe :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 okt 2010, 00:13

Hvala hvala :hug1:

He he, bogi bodoči nečak, še sanja se mu ne kako noro teto bo mel :rock: :rock: Če druga ne, bo vsaj angleško znal kmalu govorit, ko mu bom same angleške romane brala za lahko noč, ko bo pri meni na počitnicah :-) Hehe, pa z vampirji in angeli se bo tudi seznanil v zelo zgodnjih letih :-) Se mi smili že vnaprej, ne ve kaj ga čaka:-)
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 30 okt 2010, 19:30

jaz mam pa 4 leta starejšga brata in se že dolg dobr razumeva, ja no mava vsake tok cajta da je en slabe volje pa se pol mau skregava ampk to je čist normaln za našo družino... pa vedno mava drug druzga hrbt... še starši so mi včas skos govoril če sm njegova odvetnica k sm ga skos zagovarjala...
po videzu si sicer nisva tok podobna sam v barvi oči in las sva si pa po karakterju dosti podobna...
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 12 jul 2012, 18:55

Jst mam mlajšo sestrco ( 10 let se mi zdi) pa se ful slabo razmumeva, Ceu cajt se tepeva, pa kregava.. ;P
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jul 2012, 19:09

Hehe :) Kolko si pa ti stara? Kaka je razlika no?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 12 jul 2012, 20:54

Hehe :) Kolko si pa ti stara? Kaka je razlika no?
14 ;) pač 4 leta.... nekam mlado se počutim med vami!
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jul 2012, 20:58

Sej je še polno tolko starih, brez skrbi :) Samo smo taka druščina, da se mi zdi, da se ful težko starostne razlike opazijo :D Zato ste mi uporabniki Bralnice kul!

Ja, midve sva bile 6 let (z mojo sestrico) pa se v teh letih tudi nisva razumeli. Danes se ful dobro :) Se mi zdi, da sem ena redkih oseb, ki se jim dejansko lahko zaupa... prav fajn je. Sva pa zdaj 17 in 23 (včeraj sva mele RD obe :D )

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 12 jul 2012, 21:01

Sej je še polno tolko starih, brez skrbi :) Samo smo taka druščina, da se mi zdi, da se ful težko starostne razlike opazijo :D Zato ste mi uporabniki Bralnice kul!

Ja, midve sva bile 6 let (z mojo sestrico) pa se v teh letih tudi nisva razumeli. Danes se ful dobro :) Se mi zdi, da sem ena redkih oseb, ki se jim dejansko lahko zaupa... prav fajn je. Sva pa zdaj 17 in 23 (včeraj sva mele RD obe :D )
Hja, obsedena sem z knjigami xD

Mogoče se bova tudi midve spremenili, čeprou ona me sovraži.. non stop to ponavlja!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jul 2012, 22:47

Pri nas sem jaz starejša pa sem dostikrat dobla kako brco pa udarec, ki ga še zdaj nisem pozabla :roll: Ampak, mlajši so pač tak... Upam, da mi kdo ne zameri, ampak moe izkušnje pač kažejo tak :D

Meni moja sestra včasih reče: Ne bit jezna, sej vem, da sem bla smotana, ko sem vedno za tabo hodla pa te motla s prijatlcami. Hvala, da mi nisi zamerla.

:D Pol pozabiš na vse ;)

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 12 jul 2012, 23:35

nekam mlado se počutim med vami!
worry not, sem samo leto starejša - grem v 2. letnik gimnazije. (so far, best time of my life :D )

in ne se tko počutit, aš kok je blo šele men grozljivo k sm bila stara 14 ko sm prvič našla bralnico, tukej pa vse ahh... mlade dame okoli 20. :mrgreen: drugače pa, dragica radi te imamo, ne se nas bat, nismo grozni. :D
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost