Dvoboj knjižnih junakov (igrica)

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
LaMia
Fairy
Kraj: Ljubljana-Črnuče

Re: Dvoboj knjižnih junakov (igrica)

PrispevekNapisal/-a LaMia » 17 avg 2012, 16:52

S: Sej onedva nista skupi /S... tko da ni sam o njiju knjige... to je bl tko bromance... Drgač je pa četrta knjiga Butch peta pa V... tko da I guess je tam največ o njjiju... Skyline? a sem prou povedala? Pol je še v eni od bla tazadnih knjig neki, ampak men je njuno prijatelstvo v vseh knjigah kul... skor v vsaki je pomoje kakšna luškana scena...

edit... I guess da je tole kind of spoiler-ish ampk ne vem a dovol da si zasluž spoiler oznako... skyline... help me out here?
Nazadnje uredil/a LaMia dne 17 avg 2012, 18:20, skupaj urejeno 1 krat.

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 17 avg 2012, 17:15

Aaaa, ok :D . Sem mislila, da sta par. Ker nekje sem prebrala da je Vishous podoben Tyu pa sem mal zamešala in narobe povezala stvari. No, neki cajta bo še trajal preden pridem do četrte knjige :) .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 avg 2012, 17:57

Jaz sem tudi mislila, da sta par....sodeč po slikcah... :019:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 17 avg 2012, 17:58

Sej onedva nista skupi... tko da ni sam o njiju knjige... to je bl tko bromance... Drgač je pa četrta knjiga Butch peta pa V... tko da I guess je tam največ o njjiju... Skyline? a sem prou povedala? Pol je še v eni od bla tazadnih knjig neki, ampak men je njuno prijatelstvo v vseh knjigah kul... skor v vsaki je pomoje kakšna luškana scena...

edit... I guess da je tole kind of spoiler-ish ampk ne vem a dovol da si zasluž spoiler oznako... skyline... help me out here?
Ne, samo o njiju ni knjige, ker se zgodba razplete mal drgač, je pa med njima praktičn čez vse knjige tako posebno prijateljstvo, navezanost, pripadnost... V 4. pa 5. knjigi zvemo največ o tem ja. V bistvu je za njuna novela pršla ven, ker... SPOILER so Wardovo fani ful spluval, ker bi po njihovem mnenju mogla ta dva bit skupaj, sploh zaradi V-ja... Morm priznat, da sm js tud pričakvala to, ker je čez vse knjige njuno prijateljstvo ful raslo, se poglabljalo, totaln sta si začela zaupat, dejansk sta začela čutit tud privlačnost, V-jeva čustva so bla močna... pol pa je pisateljica to čist drgač speljala in tiste največje fanice so bojkotirale nadaljevanja... hehe... END OF SPOILER tk da pol je naredla še eno vzporedno novelo o njima, če bi se kao drgač speljalo... vsaj tk na vseh forumih piše in tisti ki so prebral, je baje ta novela svetovna... sam matr, če je ne najdem, ful malo je napisano o njej, kr kao Wardovi to ne paše, dejansko jo je spisala sam zato da se je "oddolžila" najhujšim fanom, ker ni kao uradna knjiga o njima in je ona sama nikjer ne omenja... isto je blo, ko je ena fanica spisala FANFIC za B&Q z naslovom "Lovers Destined" in so jo fani začel brat ko nori in razpošiljat okoli... Wardova je dejansko šla v tožbo (ne vem kak se je to iztekl-boga tista ko je napisala :? )... In je tud priznala, da je zato naslednja knjiga o Q&B, ker očitno fani želijo met en gay par, če so že za Butcha in V-ja tako paniko nardil, pol sami začeli pisati fanfice za Q&B... In je rekla, da se je zato odločla dat njuno knjigo v ospredje zdej, čeprav prvotno bi bla še ena druga vmes...

haha, js bi sam tole dala v tvoj spoiler SPOILER: Sej onedva nista skupi... ;)
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 18 avg 2012, 10:11

Slika

Slika
:016: :016: :016:
A veš da mata celo svojo novello? Iščem pa iščem...
Če nadeš, saj veš kaj morš storit an, my BDB sister :eyebrows:
Pa jez nisem mela problema s tem kdo je s kom končal...
Enako, men je njuna bromance še bl kul, ker nevem, je res uno še eno plat prijateljstva k je res na neki drugi ravni k jo mal kdo doživi, če sploh!... :D

I am so happy right now!!! My boys!!! So proud!!!
:014: :026: :101: :020:

P.S: @Skyline - kok kumi čakaš Q&B zgodbo od 1 do 10?
1000000000000000000!!!! :huhuhu:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 18 avg 2012, 12:47

P.S: @Skyline - kok kumi čakaš Q&B zgodbo od 1 do 10?
1000000000000000000!!!! :huhuhu:
Slika

ni besed za to :lol:

Slika

Slika
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 18 avg 2012, 17:28

Slika
Awwww kok cute muci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :024:
Hočm!!! :twisted:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 23 avg 2012, 21:38

I am very proud od you.
Da sta zmagala V in Butch. Ja. Zelo ponosna. In zelo mi je všeč.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 jan 2013, 21:36

Je kdo za nov dvoboj? Mislim, da nekaj novih kandidatov padlo :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 07 jan 2013, 21:57

Retorično vprašanje ? :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost