Smešne izjave iz našega vsakdana

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

Re: Smešne izjave iz našega vsakdana

PrispevekNapisal/-a Melrose » 05 feb 2013, 19:00

Hahahahahahaha XD Tak SexEd bi bil pa zabaven :D sm mela ene 4, bom pa ja vedla :P

Uporabnikov avatar
rejnbow
Elf
Kraj: Maribor/Ljubljana.
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a rejnbow » 05 feb 2013, 22:21

"Blacky is 91% done with Kaleb."

:111: :111: :111:

Blacky je uporabnica na GR, Kaleb pa knjiga. What did you think it was?! :eusa_naughty: :eusa_naughty:

:huhuhu:
A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world. - Oscar Wilde.

Amy12
Pixy

PrispevekNapisal/-a Amy12 » 07 feb 2013, 23:32

moj sošolc je biu vprašan slj pa ga je vprašala neki zvezi z Kopitarjem in Prešernon on pa je reko, da je Kopitar speljal Prešernu puncu- mi pa se smejimo

KO smo se šli pri ang eno igrico risanje , pač dve skupini po tri. In ekipa ugotovlja, kaj riše enden iz skupine. IN riše moja sošolka, midvi z drugo sošolko pa ugotavljave ka bi blo to, pa pridema gor, da je fotoaparat pa ne vem kak se reče pa bleknem fotoaparejt -pol pa usi v smeh

Ko smo enkrat z kolegicami klicale mojo sošolko pod skrito številko in jz sploh nism vedla, da njo kličemo in pol tam jz spreminim glas in neke knjige pa atlase prodajam kao, pol pa ona nič ni rekla jz pa : a ste še taaam pri tem pa se še crkavala od smeha.POl sm v šoli uni to rekla, da sm bla jz.

Pol pa enkrat pri slj smo neki Prešerna jemal in pol uno ko mu je prijatelj umrl v Soči pol pa moja sošolka vpraša kaj je pol on tam notr u soči delu , en drug pa spet če je bila učiteljica z njim na kavi.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 11 feb 2013, 19:20

Prej sem šla v knjižnico mami in omi sposodit par knjig (ker tukaj blizu nas ni knjižnice, razen tisti avtobus).. sej vem, da to ni ravno smešno, samo en tip pred mano je vprašal knjižničarja:"Koliko knjig si lahko sposodim? Mislim.. lahko vzamem več kot eno?" :lol: Knjižničar:"Khm.. seveda, da lahko, zato smo tukaj." :lol:
:twisted: Pa potem tip:"No sem mislil, da je kakšen limit. Pol bom pa kar skoristil, če sem že ravno sem prišel." :lol:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 11 feb 2013, 21:49

"Blacky is 91% done with Kaleb."

:111: :111: :111:

Blacky je uporabnica na GR, Kaleb pa knjiga. What did you think it was?! :eusa_naughty: :eusa_naughty:

To se je men danes zgodlo ... tudi berem knjigo Kaleb in potem mi napiše: [ime] is 50% done with Kaleb ... in ker je erotični roman to ... sem že imela dirty mind :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 14 feb 2013, 11:24

Slika

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 feb 2013, 01:33

Slika

duuuuuh... B! :idea: :019:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 15 feb 2013, 17:25

Person: I don't think books can hurt somebody emotionally.

J.K. Rowling: Oh,
John Green: is
Suzanne Collins: that
Cassandra Clare: a
George R. R. Martin: challenge?

:zvizgac: :vso_cast: :huhuhu:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 15 feb 2013, 18:04

Person: I don't think books can hurt somebody emotionally.

J.K. Rowling: Oh,
John Green: is
Suzanne Collins: that
Cassandra Clare: a
George R. R. Martin: challenge?

:zvizgac: :vso_cast: :huhuhu:
:016:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 19 feb 2013, 13:56

Vas je že kdaj blo strah mačke?
Kaj pa treh mačk?

I mean, it might have looked like this
Slika

But it really, really, felt like that
Slika

Ura pol 10h zvečer in jaz lepo hodim s pesom proti domu (sma ravno hodla nazaj iz zadnjega srehoda), nakar na cesto prileti črna mačka. Nothing unusual, če ne bi takoj za njo priletela še ena črna mačka in če se ne bi obe ustavli na sredi ceste - ena je sedela in naju gledala z bleščečimi okami, druga pa ležala in naju gledala z bleščečimi okami (okeeeej, oke so se jima svetle zato ker sem z baterijo svetla v njiju hehe, but still... ). In to je seveda blo na takem delu ceste, ko ni nobene bajte pa še sam gozd je okrog, tak da je ja Sabino še bolj panika grabla (hey, I watched too many movies, okej!? Vem kak se take zgodbe ponavadi končajo). :D Jaz walda grem naprej s pesom, Milo itak se že slino okrog ust (nima rad mačk sploh), in si mislila da bota mački itak spizdli. Kurca! Čist na pod dol sta se vlegli pa me gledali s tistimi bleščečimi okami in ostrimi zobami. In kaj se pol zgodi? Še faking ena mačka prleti iz šume! I kid you not. Obdana sem bla. I might sound like a pussy (pun intended heeh) but I was fucking scared. Stala sem na sredi ceste in nisem vedla kaj naj naredem, ker ti dve mački se ne bi premaknili (ona ta tretja je hvala bogu spizlda, ko je Milo začel lajat). Če sem sneg vrgla proti njima pa sta glih tolko da sta se za 20cm premaknili. Komaj pri tretji kepi sta te pol spizdli. Traumatizirana sem. :shock: :lol:
Nazadnje uredil/a FreakChiq dne 20 feb 2013, 12:44, skupaj urejeno 1 krat.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost