Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Kris » 23 jun 2011, 17:49

Jz bom moje izmučene allstarke :D

Drgač pa nimam pojma kaj oblečt!!!! Palarine pa ZIHER NE BOM MELA....no.fucking.way! :problem:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 24 jun 2011, 08:47

Sej pravjo, da bo ob 8ih ze nehalo padat...tko da..palarine res ne rabis :D drugače pa blato verjetno res bo....nekih hudih balerink res ne bi ubula : ) ( kako besedo sem si pa to spomnila...)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 24 jun 2011, 16:54

js sm si v dajhmanu kupla gumjaste škorne. ob 7mih se bo pa zjasnil in ne bomo rabl nobene pelerine :D http://twitpic.com/5g4vzh

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 24 jun 2011, 16:58

hahahaha :rock:
tole bo še noro dons....že učer je blo (šli u Lj sam na pijačko, srečal 2 nizozemca pa 1 iz Floride....in na konc pristal skup u KMŠju ter pršla dam ob 6h) :D

"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 24 jun 2011, 21:56

se mora še katera učit tako kot jaz? v ponedeljek imam še en izpit, ker nisem šla na prvi rok, ker se mi ni uspelo naučit. snov je ful težka in nikakor se ne morem spravit k učenju, tak da še ne vem kak bo to.. :( tak da uživajte vse, ki lahko ta vikend in napišite kak ste se imele, da bom živela preko vas :mrgreen: danes je tudi pri nas nek kvazi festival na katerga grejo vsi (razen mene) ker se moram jutri vstat in začet učit. in se doma smilim sama sebi.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 24 jun 2011, 23:56

se mora še katera učit tako kot jaz? v ponedeljek imam še en izpit, ker nisem šla na prvi rok, ker se mi ni uspelo naučit. snov je ful težka in nikakor se ne morem spravit k učenju, tak da še ne vem kak bo to.. :( tak da uživajte vse, ki lahko ta vikend in napišite kak ste se imele, da bom živela preko vas :mrgreen: danes je tudi pri nas nek kvazi festival na katerga grejo vsi (razen mene) ker se moram jutri vstat in začet učit. in se doma smilim sama sebi.
Welcome to the club. Pa še 20min peš mam do tega festivala. Wonderful, just wonderful. Sej če ne bi bla nočni človek pa se učila ponoči bi celo mogoče šla ali na ta festival al pa na Kongresni trg baje da bo/je bla Siddharta tam. Tko da ja, čez učenje ga ni ane ? :|
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 jun 2011, 07:50

Jaz se tudi morem učit...pa sem mela včeraj cel dan na voljo pa se nisem... hja... danes turbo pa jutri turbo... bo že... Saj ni tak težka snov, I HOPE :?

Pa še Vesper sem začela brat:

Slika

In sploh ni tak bad... joj... bom od ponedeljka raje Vesper brala :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 25 jun 2011, 11:06

js sm si v dajhmanu kupla gumjaste škorne. ob 7mih se bo pa zjasnil in ne bomo rabl nobene pelerine :D http://twitpic.com/5g4vzh
Jst sm mela točno take. Samo so izginil v septembrskih poplavah. Tak ko polovica drugih čevljev. Je pa res, da smo pol imel zlate ribice na dvorišču. :lol:

ampak dejansko so ful kul.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 25 jun 2011, 12:00

'twas awesome :D baje smo jankovića zbudil in je pršu dat roko deadmau5u :D slišal se je pa po celi Ljubljani tko, da me ne čud, da so končal že ob 2eh :lol: sm pa čist iz forme - 4 ure plesanja pa sm bla fertik o.O emšo

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 jun 2011, 12:08

Ker sem awsome ( :huhuhu: :huhuhu: nice joke) sem vam naredla skupino Tjaše :D :D :D

Tu ji lahko joinate: http://www.bralnica.com/forum/ucp.php?i=175

:P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost