Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Kris » 02 apr 2012, 21:33

Woow. na 100 vpisnih mest 209 prijavljenih.

Zdej bom do avgusta pesti držala.
Tudi jaz zate ;)

Vem kak je to....jz sm se 1h pol prpraulala koverto odpret :roll:
Weirdo I know :ninja:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 apr 2012, 21:50

Držimo pesti :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 03 apr 2012, 15:33

Woow. na 100 vpisnih mest 209 prijavljenih.

Zdej bom do avgusta pesti držala.

Sočustvujem, sva približno na istem... pri meni je 60 vpisnih mest in 137 prijavljenih (delež 228%) :thumbdown:

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 05 apr 2012, 15:32

@Ever Kak je blo danes? :D

btw Danes se odpravim v knjižnico na našem faksu, ker sem imela čas in sem hotla it brat About that night na Kindlu. No in pridem v čitalnico pa vidim eno punco ki bere na Kindlu, tak sem bla happy da sem hotla do nje stopit pa ji dat high five, pa rečt look i've got one too, no v glavnem čisto geeknit - se tega pol nisem naredila. Po eni strani mi je zdaj žal. :| :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 05 apr 2012, 16:38

monika, jaz sem prejšnji teden na našem faksu tudi vidla eno, ki je brala na kindlu in se mi je tudi fino zdelo in so mi šle iste misli po glavi, ampak tud nisem nič nardila :D . sam se mi zdi, da ga ima čedalje več ljudi.. ali pa mam sam takšen občutek, ker si ga je kupla ena sošolka, pa še jaz sem ga eni drugi naročila :) .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 05 apr 2012, 16:44

pa še jaz sem ga eni drugi naročila :) .
Kaj bi mi lah malo razložila kak si to naročila, pa kje pa kerga....mam zdaj namen si ga kupit samo jaz sm tak leva za te stvari prek spleta kopuvat da joj :roll: :oops:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 apr 2012, 18:24

Monika 10 :) Vse sem dobla 10 (diplomo in zagovor) pa povprečje sem mela skoraj 10 :D

Ampak... je prišlo 5 ljudi... najboljša sošolka, Josip, ati, sestrca pa teta... in ati je slikal...in sem se ko se je začelo, skoraj zjokala, ker sem bla tak živčna... ker je BEDNO, da slikaš zagovor diplome, kot da je nekaj takega, kar ne morem naredit... in mi je blo ful slabo... ampak so rekli, da sem vredu predstavla...

Ampak res me je motlo, da je slikal :? Pa še rekla sem, da naj nena dokler je komisija noter...ker je res lame delovalo...Bleh...

Drugače pa je blo ok vse :) Tudi vredu vprašanja so mi postavljali :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 05 apr 2012, 18:37

Ever čestitaaaaam :rock:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 05 apr 2012, 18:40

Wow, Ever. Čestitam. Pridna zelo.

Pa jst sm tut dans na busu vidla enga k je kindla bral. Sva skor skupi brala ;)
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
WindShadow
Fairy
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 05 apr 2012, 19:01

btw Danes se odpravim v knjižnico na našem faksu, ker sem imela čas in sem hotla it brat About that night na Kindlu. No in pridem v čitalnico pa vidim eno punco ki bere na Kindlu, tak sem bla happy da sem hotla do nje stopit pa ji dat high five, pa rečt look i've got one too, no v glavnem čisto geeknit - se tega pol nisem naredila. Po eni strani mi je zdaj žal. :| :D
Monika! Kdaj si bila ti danes v knjižnici? :) Ker jaz sem mela prosto in sem od pol enih pa do okrog pol treh brala A Clash of Kings (sem se odločla, da najprej knjiga potem pa serija, samo zdaj me že malo čas preganja). Bila sem pa tam skoraj čist pri vhodu, pa proti oknom sem bila obrnjena.
“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 5 gostov