Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 apr 2012, 19:48

Tadva dosti vlog igrata ja haha :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 02 maj 2012, 11:08

Rabim vašo pomoč. Pišem spisek knjig, ki bi jih rada prebrala in me zanimajo vaši predlogi. Na temo fantazija:vamiprji/angeli/znanstvena fantastika :D
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 maj 2012, 11:21

Uf... ta bo težka :P

Če si kere že prebrala, se opravičujem - nikoli ne vem :D

City of Bones (Mortal Instruments), Vampire Academy, Hush, hush, Obsidian, Angelfall, Divergent, Finding Sky, Existence, Bloodlines, Half-Blood, Storm (Elemental), Hunting Lila, Poison Study (bolj fantazija), Daughter of Smoke and Bone (bolj fantazija), Cinder, Bruiser, Legend, Shatter Me, Delirium, Anna Dressed in Blood, Born Wicked, The Iron King, The Unbecoming of Mara Dyer, Nevermore, The Night Cirucs (bolj fantazija), Firelight

(to so z mojega seznama top, ko majo povprečno oceno nad 4/5 :) ) Maš dovolj za neki časa :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 02 maj 2012, 11:34

Uuu hvala, hvala hvala :hug1: :hug1:
Te prve sm itak prebrala, te ostale pa bom poguglala.
A pa majo tudi kej ljubezenskih zapletov? Pač ja bi tudi mjčkeno ljubezni not mela :oops:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 maj 2012, 12:06

Ja, večina ma kr dobre romance. Jaz jih slabo ocenim, če mi romanca ne potegne (razen, če je res dobra knjiga pa pač ni osrednji del ljubezen...).

Np :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 maj 2012, 13:38

Mooooooooooooooniiiiiiiiiiikaaaaaa!

Kak si se mela? :)

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 02 maj 2012, 19:56

Ojla. Super je blo minus vožnja z avtobusom. Škoda edino da vreme ni blo vroče tak kot tu, blo je bolj toplo do 22°C. Barcelona je bla ful lepa, pa Calella tud - tam smo meli hotel, na poti domov smo pa še bili v Monaku. Ah ful je blo lepo. :) Bom dala nekaj slik na twitter. :D Kak se pa mate ostale kaj?
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 02 maj 2012, 20:05

Sam da ti je blo super :D
Upam da tud js kdaj u prihodnosti grem u Španijo.

Dans sm cel dan čepela zram Tartuffa in se mi že meša tak da grem zdele direkt spat.
Lahko noč. :yawn:
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 maj 2012, 20:27

Super! Jaz bi tudi enkrat Španio :) Ampak, včeraj sem sanjala, da sem bla v Londonu spet... my town <3 :)

Jaz sem bla ful delovno...prazniki? Naaah :D

Zdaj pa malo počivam pa rišem...pa se hočem it, da znam typografijo...No, mi še dosti manjka :?

My first attempt:

Slika

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 maj 2012, 19:14

Sem popravla :D

Slika

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost