Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Kris » 12 jul 2012, 19:49

Ooo eni pa uživajo, lepo lepo :thumbup:
Pozdravi nazaj ;)

Hahaha, bol je čudn bol je an :lol:

Zaj sem mu naročila (z Ever-ino pomočjo :oops: ) 2 vijolčna coverja <3

Slika

Slika

Slika

Sam me zdej mal skrbi da nau meu kakih kompleksov revež, no bo pa metroseksualec, kdo pa nima rad urejenih moških :mrgreen:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jul 2012, 20:11

:D :D Super izbira ;) :thumbup:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 12 jul 2012, 20:58

a imate na forumu že temo "Sunshine" - Kisses From Hell od pisatejic Kristin Cast, Alyson Noel, Kelley Armstrong, and Francesca Lia Block.? hvala ;)
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jul 2012, 21:00

http://www.bralnica.com/forum/search.php

Ampak sem dala iskat pa ni :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Catnip.
Human

PrispevekNapisal/-a Catnip. » 12 jul 2012, 21:02

Aha, potem lahko naredim novo temo? ;D
Bo kr v angleščini.
“I love you, Roza.I'll always be here for you. I'm not going to let anything happen to you."
The words were wonderful and dangerous. He shouldn't have said anything like that to me. ~ Dimitri Belikov & Rose Hathaway

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jul 2012, 22:39

Itak :)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 12 jul 2012, 23:43

Ker nisem zdaj gledala nemško verzijo Jersey Shore, ne. :D Trash TV pur.
Samo morem pa rečt da Geordie Shore (UK version) pa ni taaak švoh. I blame their accent. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 13 jul 2012, 02:22

Ah, ne morem zaspati.

V čemu je pa fora Kindla? Jaz sicer preferiram knjige v tiskani verziji, pač tisti vonj po papirju in lažje je brati takole kot z ekrana. Res pa je, da kak špeh od Georga R. R. Martina ni lahko okoli prenašati ali ga brati v naročju, tukaj bi pa Kindle prišel prav. Kako se ga pa naroči?
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 jul 2012, 09:24

FC I have no idea what you're talking about :shock: :shock:

Največja fora Kindla je meni bla, da si ne uničujem oči na računalniku... ker tak al tak berem elektronske knjige že več kot 3 leta :D In v Kindlu lahko maš 1500 knjig naenkrat...bereš lahko v kateremkoli položaju... nobenih zavihkov na knjigi, nobenih bolečih prstov in rok :P Pa itak je tak ko prava knjiga, samo brez vonja :D Besedilo se pa isto bere zaradi eInka :)

Pa elektronske knjige so dosti cenejše od tiskanih (vsaj od trdih platnic, od mehkih pa tudi od dostih) + če se ti da, si na netu poiščeš brezplačne verzije, pol pa ne zapravljaš tak dosti :D

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 13 jul 2012, 09:44

Jst sm pa svojga Kindla posodla frendici za na morje. In je torbica ful težja naenkrat. Ker jst za vsak slučaj s sabo nosim 2 knjigi, če bi eno prebrala ;)
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost