Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 jul 2012, 21:11

Lisa, Stellar.... mata ;)
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 jul 2012, 21:13

Spravla brat in wow, instant hate for that person Jack wants to marry pa ženska še niti ene besede ni rekla.
Sometimes I wish I could shoot fictional charaters in the face...
a je sčasoma kej boljš al si raj nehala brat? Js še nism štartala namreč :?
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 24 jul 2012, 22:40

Ne, saj ta punca od Jacka se je še le zdaj pri 25% komaj pojavla.
"Zasovražla" sem jo samo zaradi tega kak jo je Jack opisal oz. zaradi tega kaj se je ženska oldočla, da bo naredla, ker ma njen dragi commitment issues.

Meni za 1x ni glih bog ve kaj. Ni sicer še za nehat brat, ampak ni pa Thoughtless.
Problem mam ker ne vem keri team naj bom. Ful rada bi shippala Jacka z Lex samo je tip na čase pravi kreten. Oni brat od Jackove punce pa ma sicter potencial, ampak jaz bi rajše Jacka shippala z Lex. In pol pridem full circle in se moja dilema spet ponovi.
Zraven tega pa Lex še večje napake dela kot jih je Kiera. Po 6. letih bi si mislila, da bi se kaj človek naučil, ampak ona, vsaj za 1x, niti malo ne deluje tak.

Update:
I want to shoot the girlfriend in the face more than ever.
Jack je kreten²
Lexi pa je stupid² ... njen reasoning... eh...

Ampak glede na to da sem komaj pri 30% še zmeraj upam, da bo stvar šla na boljše somehow.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 25 jul 2012, 08:53

akhem. tole pa ne deluje kto easy knjiga za na morje vzet s sabo. *zbriše.s.kindla* :115:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 25 jul 2012, 09:49

Nope. Niti malo ni easy.
In tisti ki je mel težave že s Kiero in njenimi dejanji, bo mel tu še 100x večje probleme s tem kaj Lex (in Jack) dela (tak da Ever, jaz ti odsvetujem branje). Zraven tega pa je Jack tak daleč bek od Kellana kot jaz od walking the victoria's secret runway show. Like I said, kreten da ni večjega.

Sem brala par reviewov in jih je dosti napisalo, da so sovražli like in zgodbo, ampak vseeno bli nekah ful not vpleteni v njo, da so hotli videt kak se konča in celo dali pol 4 zvezdice. Za 1x še mene tud zanima kak se bo ta enormous disaster razvijal, ampak dvomim da bom dala več kot 3.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 25 jul 2012, 11:06

jst sm se končno spravla na goodreads. zdej me pa zanima, kako vas lahko stalkam tam? :022:

in ne razumem najbolj nečesa: a je smisleno, da dodajam isti folk tako s pomočjo fbja, gmaila in twitterja? al je dost sam en kanal?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 jul 2012, 11:27

FC tnx for advice ;)

WG, jaz sploh ne uporabljam tega, ker mi je brezveze... na GR vse sprejmem za prijatelje, ker tak se dobre knjige potem delijo okrog pa se pojavijo na streamu :D

Drugače pa skupina Bralnica: tam nas je večina not :)

Pa med mojimi frendi poglej - je polno slovencev :D

Aja pa welcome ne :hug1:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 25 jul 2012, 16:36

Jaz mam en majhen problem, namreč da mi je mama rekla, da ji naj rezerviram kakšne dobre knjige v knjižnici, ker bi ona zdaj po ne vem kolkih letih spet pričela brati. Knjige bi mogle biti v slovenščini, ker ne razume angleško in me zanima, če ima kdo kakšne predloge? Sem hotela The Hunger Games, ker mislim, da bi ji bla všeč, čeprav je bolj za mlajšo generacijo, ampak je vse sposojeno :?
“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 25 jul 2012, 16:40

Sicer nevem kak stil je tvoji mami všeč, samo moja rada od Garwoodove bere, na splošno ljubezenske al pa kako kriminalko dobro tut...Agatha Christi stil ;)
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 jul 2012, 17:38

Sicer nevem kak stil je tvoji mami všeč
+1

Sidney Sheldon - Bes Angelov <-- to je moja mami bla navdušena, js sm jo tud prebrala in je ql, mal kriminalne, mal ljubezenske zgodbe

Kresley Cole - triologija bratov MacCarrick (Če si drzneš, Če si želiš, pa še ena) <-- to sm js prebrala v angleščini, je pa ljubezenska, mal erotična (lepa erotika), historical-romance

Jane Johnson - Pirati Srca (ljubezenska)
Ray Kluun - Pride ženska k zdravniku IN Vdovec
knjige od Nicholas Sparks...

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov