Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Marinka » 04 sep 2012, 15:31

taša hvala :hug1:

Drugače pa glede črtastega papirja - sem ga dobila! Sicer je bolj blokec, z katerega lahko trgaš ven, ampak okej :P Ko se mi bo začnem delat zvezke xD
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 04 sep 2012, 15:45

^^Kul! Pa obvezno slikaj pol. :)
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 04 sep 2012, 16:09

Hvala :D
Kako da pa nisi bla nič popisana :o Po mojih izkušnjah se je zlo težko umaknit :lol:
Mi sploh nimamo tega "obreda". Jz sm šele lani, ko sem bla v Ljubljani prvič zvedla za to popisovanje, pa vprašam kolegice zakaj je folk popisan po obrazu in rokah in so me gledale kot da sem z marsa padla. :huhuhu:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 04 sep 2012, 16:17

Drugače pa predogled potiskanih listov, ki bodo prišli v uporabo za zvezke. :)

Slika
Beli mi je ful všeč, ko ma nekaj napisano gor..

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 sep 2012, 16:57

REKLAMA: tisti ki mate radi YA knjige...

Slika
Five boys, in one dorm house. They needed a sixth to make rent, she needed a place to stay. Only, they thought Jonnie was a guy. Now she has to learn to live with their gross habits, and they have to live with tampons underneath the bathroom sink...

sm nek na pol, tk da ne vem kak se konča... but... do zdaj je ful fajna... :thumbup:
about that...

ta bukva me je totaln not potegnala in sm jo brala ko nora... in je bla med ocenama 4 in 5 skor do konca, kr mi je bil stil pisanja ful fajni pa tud zgodba neki posebnga... karakterji so zakon po večini... zadnjih 50 strani me je pa začel počasi ubijat... zadnje poglavje me je pa pokopal do konca... :cry: :cry: :cry:
:112:
a veš tist feeling, ko se cela zgodba odvija v eno smer, si navdušen nad zgodbo, pričakuješ določen konec, ne da je perfect kot si si ga zamislu ampak vsaj v tej smeri... pol pa BAM... šok... why? why end this story like that???? Še vedn pravm da je dobra knjiga, because this is life and life is real... in ta knjiga se konča na FUCKING REAL način, nč olepšan, nč oh-ah-oh, just... damn hard realistic... kar je pa po drug stran tud čar te knjige, čeprav sm mal heartbroken trenutn :cry: :cry: :cry:

oh yeah, še to... ta zgodba je po resničnih dogodkih napisana... tle spodi je spoiler (kopiran iz njenga bloga) in pozor: NE BRAT ČE ŠE NISTA PREBRALE KNJIGE, KER VAM BO POKVARJEN ČIST VSE, RESNO!!!!!!!!!!

SPOILER:
My name is Anastasia Pena in real life, but people call me Stacey. I'm in a band with my brother Bobby (Robbie) in San Diego that is called Bobby Pena and the Stowaways. I'm working at an IHOP, touring with the band, and living with 'Talulah', currently. This story was indeed based on my life, with some creative liberties. Like, I only stayed with the dorm house boys for like a week after 'Felicia' kicked me out, since my mom hated me being there, but I was over there so much it after seemed like I still was living there. So, in the story, I made me stay to make it make more sense. Also, sometimes I would exaggerate things to make them more humorous. But for the most part, the events did take place. Especially the most rediculous things, like the Meat Wars, or Ryder playing me a song outside my door. As cheesy or far fetched, the more real, is how the story seemed to work. So, my job was to figure out what the readers would really buy, or doubt. I didn't want to take my craziness in real life too far, and make for a bad story.
Finally, Ryder, or Jalen (real name), really did die. I'm still very greived over him, a little angry that he would do such a selfish act as suicide in the first place, but he was a special part of me that died. Do I still love him? I did. I do. I will. Forever.
:( :( :(
Slika

Slika
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 04 sep 2012, 17:10

@zoe Ti potiskani listi so trdi? Mišljeni za prvo stran? Ful so lepi. Jaz bi si tudi kaj takega naredila za faks, ampak jaz si pol ponavadi zvezek zvijem da dobim v torbico in bi ga s tem ziher uničla. :?
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 04 sep 2012, 17:54

Ja šeleshamer je :)

Slika
Nekak tak zgleda.. Ne vem tukaj čudno zgleda, ampak v živo je zadrga malo odprta, pa v zrak štrli :P
Bom pa celega pokazala ko bom dala vezat, kar bo najbrž komaj v petek :(

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 04 sep 2012, 20:17

Lahko še jaz dobim On Dublin Street? Upam da nism prepozna.

Dans je bil en nor dan, smo mel na GCCju sejm rabljenih učbenikov in je bla taka gužva da za znoret na cugu pa ni blo nič bolš :roll:
Popoudne me je pa mama če u celje vlekla da si gremo neki za oblečt kupt kr ma brat birmo.

zdej grem pa direkt spat :023:
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 sep 2012, 21:06

REKLAMA: tisti ki mate radi YA knjige...

Slika
Five boys, in one dorm house. They needed a sixth to make rent, she needed a place to stay. Only, they thought Jonnie was a guy. Now she has to learn to live with their gross habits, and they have to live with tampons underneath the bathroom sink...

sm nek na pol, tk da ne vem kak se konča... but... do zdaj je ful fajna... :thumbup:
about that...

ta bukva me je totaln not potegnala in sm jo brala ko nora... in je bla med ocenama 4 in 5 skor do konca, kr mi je bil stil pisanja ful fajni pa tud zgodba neki posebnga... karakterji so zakon po večini... zadnjih 50 strani me je pa začel počasi ubijat... zadnje poglavje me je pa pokopal do konca... :cry: :cry: :cry:
:112:
a veš tist feeling, ko se cela zgodba odvija v eno smer, si navdušen nad zgodbo, pričakuješ določen konec, ne da je perfect kot si si ga zamislu ampak vsaj v tej smeri... pol pa BAM... šok... why? why end this story like that???? Še vedn pravm da je dobra knjiga, because this is life and life is real... in ta knjiga se konča na FUCKING REAL način, nč olepšan, nč oh-ah-oh, just... damn hard realistic... kar je pa po drug stran tud čar te knjige, čeprav sm mal heartbroken trenutn :cry: :cry: :cry:

oh yeah, še to... ta zgodba je po resničnih dogodkih napisana... tle spodi je spoiler (kopiran iz njenga bloga) in pozor: NE BRAT ČE ŠE NISTA PREBRALE KNJIGE, KER VAM BO POKVARJEN ČIST VSE, RESNO!!!!!!!!!!

SPOILER:
My name is Anastasia Pena in real life, but people call me Stacey. I'm in a band with my brother Bobby (Robbie) in San Diego that is called Bobby Pena and the Stowaways. I'm working at an IHOP, touring with the band, and living with 'Talulah', currently. This story was indeed based on my life, with some creative liberties. Like, I only stayed with the dorm house boys for like a week after 'Felicia' kicked me out, since my mom hated me being there, but I was over there so much it after seemed like I still was living there. So, in the story, I made me stay to make it make more sense. Also, sometimes I would exaggerate things to make them more humorous. But for the most part, the events did take place. Especially the most rediculous things, like the Meat Wars, or Ryder playing me a song outside my door. As cheesy or far fetched, the more real, is how the story seemed to work. So, my job was to figure out what the readers would really buy, or doubt. I didn't want to take my craziness in real life too far, and make for a bad story.
Finally, Ryder, or Jalen (real name), really did die. I'm still very greived over him, a little angry that he would do such a selfish act as suicide in the first place, but he was a special part of me that died. Do I still love him? I did. I do. I will. Forever.
:( :( :(
Slika

Slika
A si prebrala? Kak ti je pa nasplošn knjiga všeč bla? Men je bla res cool.
Maš pa še nadaljevanje, sam ga ni dokončala:
http://www.fictionpress.com/s/2615803/1 ... the-Sequel
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 04 sep 2012, 21:14

^ravn prebrala. men je bla kr kul knjiga. sam wtf je blo pa s koncem. pa sm prebrala spoiler, še vseeno: totalno uber prehitro je bil spisan. wtf v parih straneh, v parih stvakih opiše par mescev, smrt glavnega karakterja,whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat. sorry, men je bil konec na hitr spisan in totalno brez čustev. :?

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 4 gostov