Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 sep 2012, 18:05

Jp...nutella z narezanimi mandlji... Mmmmm... res mam super fanta :D :D :D On se je sam tega spomno in mi tudi sam pripravo! :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 26 sep 2012, 18:19

Kris, ce te kaj potlazi, meni super zgledas :)
Slika

Hvala <3
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 26 sep 2012, 18:56

Kris np :) <3

Ever, ce se nebi napokala z pico, bi si ziher sla po kos kruha z nutelo (ful mi je hecno, ko jo mam doma se mi je sploh ne lusta in je ne jem.. ko je pa nimam pa bi umrla za njo ).. lepo, da se tak spomni fant :) pa da se se jaz pohvalim -meni je vceraj rizoto z tuno naredil za kosilo :016: pa ko sva bila na dopustu, je skozi on kuhal :023: jaz sem pa sedela pri mizi in brala :p
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 26 sep 2012, 19:06

saj veste, da vse diete delujejo, a ne? edini, ampak res edini trik je vztrajanje.

ps: pametujem, sploh nisem tista, ki skos obljublja, kako bo shujšala, da ne bom mela več plavalnega obročka, and I just don't do it. še ena stvar, k sm jezna nase. ampak to je del večje slike (to se smešn sliš v slo, bigger picture, eh)

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 26 sep 2012, 20:57

Sej smo očitn kr vse iste... js skos jamram kak mam par kil preveč, da bi se pa kej spravla nardit-yeaaaaaahh right!!! to je ko pr učenju-pol je vse drugo pomembno sam tist ne, kar morš nardit... :110:

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 26 sep 2012, 21:28

true :104:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 26 sep 2012, 21:48

OT: a veš tisto, ko si pripravljen dati knjigi najvišjo možno oceno in ti je zgodba ful všeč pa vse, potem pa prideš do zadnjih par strani in se ti cel svet podre, ker takega konca pa res nisi pričakoval in potem gledaš v kindla pa ti ni nič jasno, pa greš še enkrat prebrat, ker mogoče pa si spustil tak enih par strani vmes, in potem le spoznaš, da je to konec and you're like what? what? WHAT????? You can NOT end it like that! :027:

ok, ta izpad zdaj ni bil potreben, ampak jaz sem še kar v šoku zaradi Jonnie the girl.
“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

thalia
Pixy

PrispevekNapisal/-a thalia » 26 sep 2012, 22:30

se priključujem debati o hrani :) mene pred menstro (ko pride, če pride,... še ena težava, ki je nastala po jemanju tabletk :( ) popade taka lakota da bi lahko verjetno komplet hladilnik požrla! hvala bogu sem alergična na čokolodo, če ne bi verjetn vsakič dala premoženje za njo! so pa zato druge fine sladkarije.. kake fine sadne napolitanke pa skutine/jogurtove trice ... mmmmmm. ja pa čudne kombinacije: pašteta namazana na une fine maslene štručke pa obvezno gor majoneza, kumarce pa zelje - nenormalno

ampak je*i ga... treba tut to v telo spravt :):)

skyline: men je pomagalo da sem začela res ful ful počas. prvi dan sm samo 15 minut zumbirala! isto tako cel tedn. pol sm pa počas začela dalšat pa dodajat tek (isto mam tekalno stezo doma čeprou mi je ful muka bit gor) pa med tekom sem se navadla kak film al pa nanizanko gledat. men pomaga, čist na cajt pozabm :):) pa itq vztrajnost vztrajnost vztrajnost... če kej pomaga te lahk vsak dan spomnm da zmigej ritko u pogon :P :) hec hec

nikspiksi: am jst sm vtipkala v youtube - ZUMBA DANCE ROUTINES. pa mije kar neki zadetkov vrglo vn. je pa res da je velik kr zahtevnih za začetek. večino korakov izhaja iz latinsko ameriških plesov, predvsem mambo, samba in rumba. tako da če nima kake plesne podlage priporočam da začneš s spoznavanjem osnovnih korakov. jih imaš na youtube (zumba basic steps). če pa že imaš podlago je pa recino taka kr vredu koreografija naprimer (copi naslovov z youtube):
Ai se eu to pego Zumba
Calabria Zumba Routine
Tacata zumba
ZUMBA FOR '1 GOAL'- SHAKIRA'S WAKA WAKA

men osebno ma dobre pa dost preproste koreografije laura (vtipkaš: zumba with laura)
upam da boš najdla kaj primernega zase :):)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 sep 2012, 08:27

OT: a veš tisto, ko si pripravljen dati knjigi najvišjo možno oceno in ti je zgodba ful všeč pa vse, potem pa prideš do zadnjih par strani in se ti cel svet podre, ker takega konca pa res nisi pričakoval in potem gledaš v kindla pa ti ni nič jasno, pa greš še enkrat prebrat, ker mogoče pa si spustil tak enih par strani vmes, in potem le spoznaš, da je to konec and you're like what? what? WHAT????? You can NOT end it like that! :027:

ok, ta izpad zdaj ni bil potreben, ampak jaz sem še kar v šoku zaradi Jonnie the girl.
Jp... ravno pri JtG... aaaaaaa nenormaln konec :( :( :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 27 sep 2012, 08:51

Talking bout Jonnie the girl...a mi lahk ena senda pliiiiiiiiiiiiiissss :020:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov