Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 dec 2012, 18:58

Midva pa sva se odločla, da več ne bova gledala poročil.

Tak, čisto dokončno. Če je kaj nujnega, so tak na spletu sporočene pod STA... te drame pa ne rabima. Ker samo negativno energijo širijo.

Zdaj si grem pa nardit črni čaj z vanilijo pa z mlekom mmmmm <3
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
rejnbow
Elf
Kraj: Maribor/Ljubljana.
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a rejnbow » 03 dec 2012, 19:03

Se strinjam! V bistvu sem poslušala sam zato, ker ma ati vžgano televizijo in gleda zraven mene.
Sem se že preselila v svojo sobo. :P

Mmmmmmm! Sliši se super!
A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world. - Oscar Wilde.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 dec 2012, 19:08

Ja, pri nas tudi ata posluša... pa sem delala čaj pa vse slišala :027: :027:

Anyway, zdaj sem na varnem haha :D

Ja, ful je dobro... mi je boljši z mlekom... tak res okusno :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 03 dec 2012, 19:17

Midva pa sva se odločla, da več ne bova gledala poročil.

Ne gledam poročil že par let...spljoh...preberem na netu, pa slučajno kaj slišim ko stari gledajo...pogledam pa vreme in šport :D

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 03 dec 2012, 19:58

Dans mi je neki net šteku in sm se odločla, da grem TV gledat, ko smo na nov dobil HBO in da vidim ka je kej gor.
Se uležem na kavč in vidim da mamo 2 dalinca in to sploh ne vem od kdaj, tolk o mojem gledanju TV.

Ju3 se bomo s5 meli fajn pri sociologiji, nam je že celo prejšno uro razlagu, kak je cela vlada za nič, da bi mogle volitve obvezne za vse in kak smo slovenci slabi državljani, ko ne gre noben volit in ne spremljamo kaj se dogaja v parlamentu, ja kdo pa hoče poslušat ta kreganje pa zgovarjanje en na druzga.
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 dec 2012, 20:00

Waw... ker ful rabite take pridige zdaj... I mean, še je ful več uporabnejših tem.

Ampak to te ma Vučer? Mene je on mel sociologijo - ampak mi je bil kul... ampak sem ga mela samo pri pripravah na maturo (ker sem prej tri leta hodla na drugo šolo). Je bil kr ok no :)

Uporabnikov avatar
rejnbow
Elf
Kraj: Maribor/Ljubljana.
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a rejnbow » 03 dec 2012, 20:41

Ja, ful je dobro... mi je boljši z mlekom... tak res okusno :D

Mene cimre skoz čudno gledajo ko si mleko vlivam v čaj... Se strinjam da je boljše!

Vam pa nič ne zavidam s sociologijo. Sem jo mela lani sam en semester. Sicer ne enake najbrž-mi smo meli Sociologijo rodnosti in rojevanja. Pa je blo vseeno dokaj dolgočasno...
A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world. - Oscar Wilde.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 03 dec 2012, 20:46

Zdaj si grem pa nardit črni čaj z vanilijo pa z mlekom mmmmm <3
Če nebi pila jabolčnega čaja, bi si isto naredila!! Bom pa za zajtrk <3
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 03 dec 2012, 21:12

Ampak to te ma Vučer? Mene je on mel sociologijo - ampak mi je bil kul... ampak sem ga mela samo pri pripravah na maturo (ker sem prej tri leta hodla na drugo šolo). Je bil kr ok no :)
Jp. eh, nevem no, sej vredu razloži sam tko mi pa ni neki, ful je dosadn s tistim kuli, kuli, ko da je en kuli ful težek pa si ga ne more sam prnest
Lani mu je en razred umetnikov začel na začetku ure kulije v glavo metat, jih nikol ni več prašu pa ga je sabo začel nosit. :lol:
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 dec 2012, 21:40

LOL :D Sploh se ne spomni, da bi pri nas to delal :D

Je pa res, da je že 5 al 6 let mimo... človek se spremeni :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost