Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Marinka » 14 jul 2013, 18:53

Ever, kaj bereš? :angel2:

Jaz sem mislim, da zadnja 2 dni malo pretiravala z branjem.. celo noč nisem spala prav, ker so mi možgani skakali k knjigi, pa kr neke spin offe ustvarjali :mrgreen:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 jul 2013, 19:29

Wreckless sem prebrala :) Luštna, taka na izi, funny, innocent :)

Zdaj pa berem Experiment in terror 1. del...we'll see kak bo :D Sins & Needles (al kaj je) mi je bla kr všeč :D (ista pisateljica)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 15 jul 2013, 15:10

Pred pol h sem bila na občini in mam osebnooooooooooooooooo :jupi: :jupi: hello morje prihajaaaaam :D čez 3h grem k sošolki in še nimam nič spakirano. Saj ne da spet vse zadnji moment delam :D Pa še neke knjige rabiiim jojojoj
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 jul 2013, 15:33

Pol je vredu, da smo držali pesti?

Daj mi mail na ZS pa ti pošljem isto kolekcijo, ko sem jo CoffeineAddict za na dopust :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 15 jul 2013, 16:06

Jaja hvala da ste drzale pesti, brez bralnice ziher nebi osebne dobila :022: :P ooo kul, ti pošljem :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 16 jul 2013, 14:02

Vem da ni moja stvar in da bom zgledal ful firbčna, ampak a morda veste kaj je K.A Robinson rekla o Colleen Hoover, da je tak cirkus ratal?

https://www.facebook.com/KARobinson13/p ... 8263367991

https://www.facebook.com/#!/permalink.p ... 4537160140
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 18 jul 2013, 12:12

Hmmm... spet en film po dobri knjigi? :|
Po eni strani mislim da film ima potencial, po drugi pa spet vem da ne bo niti pol dober kot knjiga, ker meni je to ena izmed najboljših knjig.

http://colleenhoover.com/2013/07/17/double-good-news/

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 18 jul 2013, 14:31

Men je dobro, da bojo film nardil, da ljudje vidijo zgodbo, ker tud men je bla knjiga ful dobra. Dvomim pa, da mi bo film zlo fajn, ker po izkušnjah vedno preveč pričakujem, pol sem pa razočarana, tko da se raje držim branja..

Eno vprašanje mam, a je slučaaaaaaaajno tuki kdo, ki posluša Avenged Sevenfold (rock/metal/mal mešanica) pa ma plan it novembra na njihov koncert ko majo turnejo po Evropi (please say yes, please say yes :134: ) :-D ? Mater, jst se zmer napalim na tako glasbo, ki je moji najbližji ne poslušajo, pol bi morala pa sama po koncertih lutat :roll: :? načeloma to ne bi bla panika, sam v tujino pa na koncert ful ne bi sama hodila..
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 18 jul 2013, 15:14

Eno vprašanje mam, a je slučaaaaaaaajno tuki kdo, ki posluša Avenged Sevenfold (rock/metal/mal mešanica) pa ma plan it novembra na njihov koncert ko majo turnejo po Evropi (please say yes, please say yes :134: ) :-D ? Mater, jst se zmer napalim na tako glasbo, ki je moji najbližji ne poslušajo, pol bi morala pa sama po koncertih lutat :roll: :? načeloma to ne bi bla panika, sam v tujino pa na koncert ful ne bi sama hodila..
Jz poslušam in sem iskala družbo. Sam sem zdaj dobila en nepričakovan velik strošek, pa še novembra grem na 30 Seconds to Mars v Nemčijo. Tako da bi jaz šele konec poletja vedla za zihr... :?

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 19 jul 2013, 11:26

Ja js jih tud poslušam, sicer za mene je to soft, mi ne spada ravn v metal :lol: sm že gledla če bi šla, sam ne morm ti pa še dans povedat, konc poletja bom verjetno vedla, ker mam enihpar koncertov "nagledanih" za jesen, pa se še nism čist odločla kaj grem in kaj ne... Kam si pa ti mela namen it? Dunaj al Italija ko je blizu, al UK, Nemčija al kam drugam?
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost