Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Karou » 13 sep 2013, 08:19

Za enkrat izgleda tole zanimivo....ampak jaz bi tudi raje knjigo <3
I <3 HP
sem pa prebrala The Casual Vacancy...nekaj časa sem rabila, da me je potegnila...ker se ne začetku malo vleče...pač je povsem drugačna od HP...to ne pomeni, da je slaba, samo ni nobenega posebnega dogajanja...takšna realna knjiga :P
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 13 sep 2013, 10:53

Jaz sem začela brat The Casual Vacancy, pa sem po ene 100 straneh pomojem obupala :oops: Sploh mi ni bla všeč.
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 13 sep 2013, 13:47

Quick question...
Lahko vrečko, v kateri se noter pošiljajo cote (se vete, kaj mislim, ne? :P ), pošlješ kot navadno pismo?
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 sep 2013, 15:33

FC, ziher ne misliš tega kaj jaz mislim, ne? :D

Kaj te vem... menda, če pošiljaš tak, mora kao odprto nekaj bit al kaj jaz vem kaj... Če je odprto, lahko pošlješ kot navadno pismo, drugače pa kot paket. Pošiljala sem samo knjige :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 13 sep 2013, 15:59

Heheh kaj pa misliš? :)
Ker jaz sem mislila to, ne http://4.bp.blogspot.com/-N17oYhg84Vc/U ... C_0311.JPG

Se nekaj na posta.si berem, da
- pismo ne sme bit težje kot 2kg (kar je ok, ker je moja pošiljka težka 1kg)
- je največja velikost: seštevek dolžine, širine in višine 900 mm, pri čemer največja izmed teh treh velikosti ne sme presegati 600 mm.
In to sem jaz pol ?? ker ne znam razvozlat kaj s tem mislijo. I might be retarded ali pa je krivo to da ne razumem več vredu slovenščine :P Seštevek dolžne širine in višine je lahko max 90 cm al kaj? S tem da nobena od velikosti ne sme bit večja kot 60cm?

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 sep 2013, 16:13

Točno to kar si napisala :)

Se pravi lahko maš mere recimo 60cm, 20cm, 10cm al pa 40cm, 20cm, 20cm... you know the drill dalje :D

Aja, jaz sem mela v mislih kam cote tak pošiljaš bolj :D Ampak sem si bolj predstavljala ful blko vrečo haha...boljše, da ne veš kako :huhuhu:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 13 sep 2013, 16:21

Hahah tisto črno za smeti, v katero radi študenje naštofajo cote ko grejo nazaj na fax? No po TV je vsaj dost x to vidiš :lol:
Torej glede na to da moja vrečka tehta 1kg, in ma mere 41 x 37 x 10 bi to pol šlo kot navadno pismo poslat, ne?
Gre se mi zaradi poštnine, ker če morem to poslat kot paket bojo hotli od mene fucking 13eur, za navadno pismo pa pol majn.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 sep 2013, 16:22

Tako ja :angel: :angel:

Ja, to boš lahko komot poslala :) Samo ne je zapret preden prideš na pošto, ker se mi res zdi, da mora bit odprta... Pol pa oni nekak zvežejo z vrvicami.

Ne vem pa v čem je fora tega... Nisem nikoli razumela.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 13 sep 2013, 16:53

Oh, thanks za nasvet!
Jaz bi to že ziher vodotenso dol zapirala ko zmešana eheh. :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 13 sep 2013, 20:10

ne smeš zapret? :shock:

js sm zaprla pa še s širokim selotejpom zalimala ko kreten, pa ni noben kompliciru :zvizgac:

pošiljala sm pa 3 T-shirte notr v taki vrečki, sam fajn sm dol stisnala, predn sm zalimala, da ni blo neki lufta notr v vrečki.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 6 gostov