Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Chloe » 23 sep 2013, 10:10

Wow, jz sm šokirana, meni je dejansko ta avtorica bila všeč. Baje da je njena zadnja knjiga kopirana. Najprej sem mislila da gre spet za kr eno obtoževanje, sam pol ko sm brala komentarje pa prebrala del unga fan fictiona je očitno res :?

http://www.goodreads.com/review/show/725602734

https://www.facebook.com/SheyStahlAutho ... 9713798146
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 sep 2013, 10:28

Tole je pa že mal sick vse skupi... skor vsak faking dan je neki al glede plagiatorstva, al kak članek kak se review-ji kupujejo, al kdo je kaj od fanfiction vkrado, al kak so blogi povezani in plačani da promovirajo knjige da se rating nabija... ma daj... bad... :thumbdown:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 29 sep 2013, 10:38

Gre kdo z mano na Škotsko na Scotland Author Event?
Naslednje leto od 4.-6. julija bo na Škotskem author event z okoli 50 avtorji.

Avtorji, ki so potrjeni (še jih bojo dodajali, reki so okoli 50 avtorjev bo, zato bo dva dni).
Official Author List for the Romance Author & Reader Event in Edinburgh, Scotland. July 4-6, 2014:

Adriane Leigh, Samantha Young, Jodi Ellen Malpas, Samantha Towle, Kitty French, Raine Miller, Madeline Sheehan, Olivia Cunning, RK Lilley, Katie Ashley, Abbi Glines, A. Meredith Walters, Alice Clayton, Shelly Crane, Jessica Sorensen, Belinda Boring, Lacey Weatherford, EK Blair, Rachel Higginson, Lauren Billings (co-author of Beautiful Bastard), Amy Bartol, Karice Bolton, Rachel Higginson, Cassia Leo, Penelope Douglas, Lila Felix, JS Cooper, Suzanne Wright, Monica Murphy, Paige Weaver, Georgia Cates, Ella Fox, LD Davis, Jennifer Probst, Sloan Johnson, Kelly Elliott.

Karte so šle danes v prodajo v prvih in v 10 min je prva runda pošla.
Jz sm karto že kupla pride okoli 26EUR za oba dni, sicer ni še 100% da bom šla, ampak sem vzela karto, ker vem da bo čez par dni vse razprodano. Tako se je zgodilo z London eventom, ki bo naslednji mesec. Čakala sem kolegico, da si premisli ali bi šla ali ne in ko je rekla ja, so ble karte razprodane. Zato sem jaz vzela zdaj karto, pa pol če si premislim in ne grem jo bom lahko prodala za kar visoko vsoto (ker bo itak vse razprodano).

Vedno sm hotla it na Škotsko in ko sm to vidla sm rekla zakaj pa ne? Izlet za vikend :)

https://www.facebook.com/romanceauthorandreaderevents

http://www.rarevents.org/

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 29 sep 2013, 15:51

:111: :111: :thud:

WOW <3
Jaz bi šla takoj, če bi bil danes maj 2014.. ker pa je dogodek skoraj čez 1 leto, pa si ne upam trdit, da bom šla.. al kupit letalske karte al whatever.. nikoli ne planiram tak daleč naprej v prihodnost, ena izmed mojih neozdravljivih bolezni i guess :D drugače pa zakon dogodek ne :122:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 29 sep 2013, 16:26

Sej jz ne mislim takoj rihtat hotela in letala. Men je blo pomembno da sm si priskrbela karto za event :eusa_dance:

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 29 sep 2013, 16:46

Kaj sem samo jaz že celi dan tak zaspana? :eh:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 29 sep 2013, 16:55

Ja jaz si niti karte ne upam kupit :P Sem pa brala, da so baje tiste prve ki so jih dali v prodajo vse bile razprodane :O

Neeeeee, jaz sem tudi ze cel dan v postelji.. malo berem, malo spim, grem nekaj jest in ponovim vajo :roll:

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 29 sep 2013, 18:45

Kaj sem samo jaz že celi dan tak zaspana? :eh:
Neeeee :lol:
mislim, da smo danes vsi na istem...jaz tudi že cel dan zeham
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 29 sep 2013, 20:05

Podočnjake mam pa take kot da tri dni nisem spala. Ultimate panda sem :P
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 30 sep 2013, 19:50

Ve katera za kakšno delo v mb slučajno? :D Ker je na študentskem servisu samo kelnaraj, za to pa nisem :thumbdown:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost