Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Marinka » 28 okt 2013, 13:05

Đizs fu** what just happend? :|
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 28 okt 2013, 15:15

Sem ti odpisala v zs :D Zdaj pa sem res zaključila z Divergent, Insurgent pa Allegiant. :118:
Nevem če nebi bla vseeno Detergent boljša knjiga :019:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 28 okt 2013, 15:19

Drugače pa Morrigan, se strinjam da bi lahko veliko stvari ze v 2.delu uvedla.. men se je Insurgent kar vlekel (na konci sem ji le 3* dala)

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 28 okt 2013, 15:21

Jaz mislim, da sploh nebi bla sposobna prebrat knjige do konca, če me nebi tak mikalo kaj se zgodi na koncu :)
edit: če katero zanima, zakaj je napisala tako knjigo kot je : http://www.mtv.com/videos/movies/971161 ... logy.jhtml
MAYOR SPOILERJI! :)

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 28 okt 2013, 15:35

Aja, pa plus tega, da na amazonu brišejo 1* reviewe in s tem višajo oceno knjigi.. mafija :ninja:
Pa nebom gledala tega, vse se mi je zamerilo. F@#k everything :guns:

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 28 okt 2013, 15:39

Pa še eno vprašanje za vse, ki ste prebrale.. Kaj je samo mene na čase motlo menjavanje Tris/Four pov? :) Ker je mela to full neenakomerno razporejeno, in sem mogla prav na čase pogledat kdo opisuje stanje :lol:

Pa Tris je čisto spremenila.. namesto, da bi bila malo clumsy pa samosvoja tak kot je bla v prejšnih knjigah je kar na enkrat postala goody two-shoes oseba.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 28 okt 2013, 19:42

Mene pa zanima, če bom še dočakala na release od Isla and the Happily Ever After.
RD te knjige pa tak prestavljajo, kot da gre za suho zlato. Mogla bi bit releasana 2012 ampak je blo prestavljeno na maj 2013. Potem na november 2013. Zdaj pa grem gledat -- maj 2014! FU, seriously.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Karou
Fairy

PrispevekNapisal/-a Karou » 28 okt 2013, 20:09

matr no...si nism mogla pomagat in sem sla itak prebrat zadnjih par strani Allegiant...WTF :cry:
I am not happy... :016: bolj natancno...I am arrrggghhhh...very very unhappy :cry:
“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.” ― Philip Pullman
The love that moves the sun and all the other stars.

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 29 okt 2013, 09:10

Mene pa zanima, če bom še dočakala na release od Isla and the Happily Ever After.
RD te knjige pa tak prestavljajo, kot da gre za suho zlato. Mogla bi bit releasana 2012 ampak je blo prestavljeno na maj 2013. Potem na november 2013. Zdaj pa grem gledat -- maj 2014! FU, seriously.
Fora je v tem, da sem nekje brala, da je pisatelca drugo knjigo napisala pod ful velikim pritiskom, da kao pa mora pisat in je takrat potem rekla, da se pri tretji knjigi ne bo silila in zato zdej tak dolgo traja. Mislm, da se lahko zgodi, da knjige sploh ne bo.

Pa sej je ful takih...jaz čakam na Beautiful Nightmares od Lauren Hammond že pomoje eno leto..pa je kao tretja knjiga v trilogiji..pa se vedno kar nekaj zmišljuje ta ženska...Zato pa zdej redko kdaj začnem brat serijo, če knjige niso zuni..ker fuck that shit, da ti dve knjigi prebereš in pol tretjo čakaš ko budala pa še veš ne, če bo sploh izšla...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 29 okt 2013, 19:00

Lauren Hammond pa pretirava. Ne vem morda ima osebne težave pa pol enostavno nima časa pisat, ali karkoli..ampak jz sm eno leto čakala njeno nadaljevanje 13 Rounds (Knockout, #2) in na koncu ugotovila da sploh ni knjiga ampak kr nekaj z 18 stranmi in kot da ni pisala ista oseba...
I love books. I don`t like people.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov