Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 jun 2014, 15:10

Tud jaz imam vsake toliko časa probleme s tem, da mi nobena knjiga ni všeč in totalno izgubim readinh mojo. Zaradi vseh cheesy lines in neumnosti, ki so se ponavljale iz knjige v knjigo (in so bile že pri prvi bedne za znoret) sem nehala brat NA, YA in adult romance. Vsi neumni ženski liki in moški liki, ki so bili vedno opisani na skoraj enak način so mi šli tako na živce, da sem obupala. Zdaj berem skoraj samo M/M tematiko, kjer tudi najdeš veliko neumnosti, ampak me te neumnosti vseeno manj motijo kot pri F/M knjigah. In včasih najdem kakšno, ki je res dobra, tak da se počutim, kot da se mi je splačalo prebrat množico povprečnih knjig :) .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jun 2014, 16:32

^To The Saint nisem brala, ampak I swear, da je to že blo enkrat v eni knjigi :shock: :shock: :shock:

Tudi jaz imam zadnje čase probleme s knjigami... kje so tisti časi, ko smo brali drugo za drugo pa je vsaka bla od 3-5 ocena... katastrofa kaj se dogaja :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 27 jun 2014, 16:52

jaaa! pa sem misla da sem jaz edina ki mam problem najt neko dobro knjigo :S Prejšnji mesec sem jih prebrala samo 6!!! Nič mi ni blo všeč, polovico sem jih odlozila.. Ta mesec je sicer malo boljše, al res tezko tezko najdem kako ki bi mi bla všeč..

Ta mi je po dolgem času izstopala..
Je pa knjiga avtorice, ki je napisala Sempre :) <3
https://www.goodreads.com/book/show/219 ... n-his-eyes

Al pa ta :(
Student-teacher (katerih mam ze prek glave ampak ta mi je bla ful všeč.. ) Pa ni niti preveč povdarek na tem da je on njen teacher ampak je še ful drugih zadev čustvenih :D
https://www.goodreads.com/book/show/203 ... mr-daniels

Edit: Čuješ Ever, daj umisli si nek app za bralnico, ker se morem it učit pa ne smem laptopa met zraven! :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jun 2014, 19:24

Kaki app to? :D Tell more :D

Meni je bla ful všeč Ruby Red :thumbup: Cela serija no... je YA, ampak je poudarek na zgodbi :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 27 jun 2014, 19:34

Pa nevem.. Tak kot je na fonu messenger za FB, ko ti piska pa lahko greš direkt sporočila pogledat :D
Tak bi lahko blo za forum, da vidiš kje kdo kaj objavi pa takoj prebereš :D Ne pa da moram it na google, pa bralnico, pa forum, pa vedno geslo znova vpisovat :(
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jun 2014, 22:16

Aja, v tem smislu misliš :)

Kaj pa če bi ti na mail pošiljalo? Drugače je J že to študiral kako leto nazaj, samo se nisem spravla... bi bilo verjetno fino, če bi se dalo do foruma tudi preko mobitela dostopat, ne? Sem ga ravnokar vprašala pa mi je povedal kaj naj preučim - se bom potrudla, da bom do ponedeljka, do takrat sem kao fraj s šolo.

Pa ko smo že pri tem... kak ste odprti do ideje za novi dizajn foruma? Meni je ta že malo dolgočasen, samo ne bi rada zdaj neki super moderni dizajn izbrala pa da se potem vsi zmedejo, ker ni več Bralnica vibe-a :?

Recimo kaj takega:
http://demo.rockettheme.com/phpbb-styles/afterburner2/
https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... like/demo/
http://demo.phpbb3styles.net/Alpha

Samo pač v vijolčnih barvah...

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 jun 2014, 17:07

Mislim, da je naslov knjige, ko jo Skysline bere The Saint od Tiffany Reisz :)
Ja, ta knjiga je to, 5. iz serije, to je del ko je Nora šla študirat in mela čist vanila aferco s sošolcem :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Tak da FC, za tebe verjetno ne bo, hahahahaha... :019: But I fucking LOVE ves humor in sarkazem v tej seriji (poleg drugih zadev, hehe) :022: :016:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 jun 2014, 17:15

What? But...but...what skyline posted sounded so wonderfully quirky and not at all fucked up. *sadface* :D
This is the best fucking series ever written!!! :guns: :guns: :guns: :guns: :guns:

(poleg Cut & Run seveda)

Fucked up? Well... yeah... a little... kind of... mayble... but... who says I'm not? :019:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 28 jun 2014, 19:49

Hey, I'm not judging. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer