Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 19 jan 2015, 14:58

10/10! :eyebrows:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 jan 2015, 15:13

Kul, da vam je všeč :D Če ma kdo kakšne ideje za kvize, mi jih komot pošlje na ZS - nam je ewo naredil tako fajn skriptico, da se da reproducirati in bomo zdaj večkrat imeli kakšne take zabavne kvize :)

Jaz imam tudi 10/10, ampak jaz sem švinglala, ker sem odgovore izvedela pri sestavljanju kviza haha :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 21 jan 2015, 20:11

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 jan 2015, 14:50

Sem malo skrulala po GR (in ugotovila, da bo maja izšel drugi del Nil - yay!) in našla to zanimivo serijo: https://www.goodreads.com/series/145535 ... ance-story

Slika
My name is Jane.
I’m not a virgin.
I’m not a stripper.
I’ve never been raped.
I don’t have daddy issues.
I’m not in college.
I don’t have magical powers.
I’m not naïve.
I haven’t been abducted.
I haven’t been sold.
I’m not unbelievably gorgeous.
I don’t sleep around.
I can’t even tell you the last time I dated.
I live a normal life making minimum wage at a bookstore.
And my best friend is a guy who also happens to be my roommate.
But I'm determined to find love.

This is my standard romance story.

Follow Jane as she dates the standard romance guys in an attempt to find true love: The rocker, the biker, the billionaire, the tattooed bad boy, the firefighter, the lawyer, the vampire, the cowboy, the alpha, the teacher, the movie star, the professional athlete, the fighter and the captor.

Which one will finally win her heart?
Želela sem samo deliti, ker se mi zdi, da se je pisateljica spomnila dobre ideje :D Ziher bodo vsi to brali :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 feb 2015, 21:08

A niso vsi že ful tečni s to Harper Lee pa To Kill a Mockingbird? Me zanima, če bi tudi pri nas tako dramo delali, če bi nek stari avtor to naredil...

Slika

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 07 feb 2015, 22:53

Hej :)
No pa da se na hitro predstavim :) Sem Kristina in sem že bila članica bralnice. Čeprav sem prenehala redno sodelovati, sem tu in tam še pokukala na forum in bila pozitivno presenečena nad spremembami. Ker ti šola res lahko vzame veselje do vsega razen spanja, sem vesela, da ste se letos domislili tako inovativnega bralnega izziva, ki mi je dal ponoven zagon za branje. Obljubim, da bom bolj aktivna takoj ko mi ne bo treba več prebirati maturitetnega gradiva, do tedaj pa vam želim obilo užitkov pri branju in iskanju novih knjig ;)
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 feb 2015, 08:26

Dobrodošla nazaj! :)

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 08 feb 2015, 16:22

Ugotovila sem, da je taaaaako težko predlagat knjige, sploh nekomu, ki bere samo slovensko. Sploh ko ratam cela nora, da naj priporočam kak dobr ljubezenski roman, NA al YA, pol pa pobrskam po spletu in vidim, da ni preveden v slovenščino. Grr.
P.S.: Jutr mam zadnji izpit, pol pa končno branjeeeee... All day, all night :eusa_dance:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 feb 2015, 16:28

Poišči po Bralnici pa obkljukaj tam "prevedeno v slovenščino" :D

Vso srečo!

Kmalu izide zadnji del od Bloodlines <3

Uporabnikov avatar
Jerneja
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 10 feb 2015, 18:14

https://www.thedodo.com/pets-interrupti ... 02862.html :huhuhu:
22. "Okay, Human. That's it. Put down the book, or you'll find it shredded all over the house tomorrow."
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 4 gostov