Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
matty
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a matty » 15 apr 2015, 18:39

Long time no read. Kak ste kaj punce (so še sploh kaki fantje tu?)?
Welcome back! Punce smo ok, če lahko to rečem v njihovem imenu. Glede fantov - mislim, da ste ogrožena vrsta na tem forumu, pa me popravite, če je drugače. Se navajena, da se nas vedno enih 10 punch tukaj pogovarja, več ljudi pa si ne bi upala reči, da jih poznam. :D Mogoče so moški bolj aktivni v drugih temah. :D
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 15 apr 2015, 20:44

Moški se bojijo priznat, da berejo :) in pa to...da te knjige, ki jih me beremo niso ravno njihova first choice literatura. Drugače pa lepo, da si nas prišel mal pogledat :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 15 apr 2015, 22:15

Ja vete kak je... malo me življenje in njegovi problemi prehitevajo. Še vedno sem reden bralec, čeprav sem prešaltal malo na self-help knjige, ker sem ugotovil, da potrebujem malo pomoči tak, da mam on fikcije malo premora dokler ne bom spet pripravljen.

Saj ni problem verjetno kar punce berete. Če bi fantje raje brali, bi se že mi o svojih knjigah pogovarjali samo kaj ko nikogar ni.

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 16 apr 2015, 08:49

Hitch, wb! :)
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 16 apr 2015, 18:39

WB :)

Jaz sem v kvizu dobila 28 :) Kar blizu ^^
KAFE KLUB al we :D Jaz sem VSE prebrala :D Obsedena XD Pa Pet prijateljev, itak, samo ene 10x... :D Pa neko serijo o baletu, se spomnim nekih pastelnih knjig. :D Good times. ^^

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 apr 2015, 19:35

Jaz pa se ful strinjam s tistimi, ki pravijo, da obstajajo moške in ženske knjige... Ok, je veliko takih, ki spadajo v obe kategoriji, ampak... Berite in komenirajte naprej tukaj: http://www.bralnica.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=900

Kaj pa Kurja polt, to niste brali? Meni je blo to tak awesome... zdaj pa nič grozljivk več ne berem...mogoče bi mogla malo po tem žanru nazaj posežit :)

Sicer pa sem danes prvič ob sprehodu na CPP opazovala okolico in naštela okoli 5 kršitev... Pa še sploh nimam nič od potrebnih stvari za vozniški izpit opravljenih... Kaka šinfatorka bom, ko dobim izpit :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 16 apr 2015, 21:23

Ever jaz sem brala! :) Se ful spomnim tiste - Demonska kri pa Nasmeni se in umri :D Najbolj pa mi je v spominu ostala Omarica številka 13 - ker sem imela v OŠ to omarico. Mogoče za bralni izziv re-readam kero (a to velja?) :P

Drugače jaz sem isto delala, kot delaš ti. Tud na kolesu sem postala bolj pozorna na prometne znake. Ko ti pride v kri to, se ne rešiš veš :P
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 17 apr 2015, 08:55

Ja, kurjo polt sem tudi brala. Jz se pa najbolj spomnim neke z lutko, ker mi je bla reees ful creepy! Ne maram najbolj lutk in pet sezon PLL mi ni nič pomagalo pri temu. :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 17 apr 2015, 11:38

Tudi jaz sem brala Kurjo polt. Te se mi bile posebno priljubljene. Pa tudi pustolovske kot npr. Zvesti prijatelji in 5 prijateljev. Te so mi bile najljubše v otroških letih. :thumbup: Moram pa priznat, da včasih tudi kakšno še malo preberem :eyebrows:
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Uporabnikov avatar
matty
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 17 apr 2015, 13:16

Jaz sem brala 5 prijateljev, pa slovensko verzijo Zvesti prijatelji (?če se prav spomnim), tiste knjige o balerinah ja, potem je bila pa še ta serija avstrijskega pisatelja... Mogoče je to ena izmed serij o katerih govorite? Ne vem več naslovov, sem pa prav uživala v teh knjigah. :D
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost