Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a taša » 07 jul 2015, 13:31

Skyline..ne more bit zastonj :P

Drgač me pa ne čud...MK ma že tko prevode zasoljene...mehka platnica cca 20- 30 €.
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 07 jul 2015, 19:43

Pa ne pozabit, da majo na voljo svojo aplikacijo za e-knjige (IOS, Android). Vprašanje, kaki format sploh dobiš in če maš šanso knjigo brat na bralniku. Me nebi čudlo, če se nebi dalo :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 08 jul 2015, 14:30

Skyline..ne more bit zastonj :P
:huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 jul 2015, 17:48

^^lol taša :D

Ne verjamem, da bi brala slovenske knjige, če bi imela na voljo slovenske (prevode, se razume) e-knjige. Tudi, če bi bile zastonj.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 09 jul 2015, 13:05

Če bi bili prevodi kvalitetni mogoče...dokler pa prevajajo ljudje, ki imajo 5 minut časa + je knjiga prevedena v 1 tednu...potem pa ne hvala...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 16 jul 2015, 09:59

Zdravo
Vem da tole ni lih prava tema za moje vprašanje oz. prošnjo ampak mislim, da vas tu se največ sodeluje :idea:

Torej, pisem diplomsko z naslovom: Evolucija YouTube-a kot platforme za glasbenike
Ker gre za dokaj novo ter se ne raziskano temo imam velike probleme z iskanjem gradiva zanjo, se posebej knjig.

Našla sem 2 knjigi, ki bi mi lahko pomagali, vendar ju nikjer ne najdem za download, preden ju kupim, pa bi vprašala še vas, če ju katera morda najde.
Naslov knjige je:
Unruly Media: YouTube, Music Video, and the New Digital Cinema Kindle Edition
by Carol Vernallis
http://www.amazon.com/kindle/dp/B00NR5W ... eos_detail
in
YouTube : online video and participatory culture / Jean Burgess and Joshua Green http://www.amazon.com/YouTube-Online-Vi ... 0745644791

V naprej se ful ful ful zahvaljujem za kakršno koli pomoč! :022:
Ce pa morda katera pozna se kaksno drugo gradivi ki bi ga lahko uporabila pa kar na dan z besedo :108:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 18 jul 2015, 18:01

Če bi bili prevodi kvalitetni mogoče...dokler pa prevajajo ljudje, ki imajo 5 minut časa + je knjiga prevedena v 1 tednu...potem pa ne hvala...
to je zame eden večjih problemov. če najdem kako knjigo za 1, lpa 2 €, a la Felix, kupim prevod. ampak drugače me pa res ne mika brat. :X

kar se pa tiče let... meni ne vem, če so 1x rekli za osebno, ko NISEM bla 18. Odkar sem, so me že ene 3x vprašali, nazadnje za praznovanje 25. RD, ko sva z bff šli na pijačo. je že prinesel, pa se je potem spomnil, da bi pogledal osebni. :109:

Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 30 jul 2015, 14:12

Slika

v takole knjižnico bi bilo pa kar zanimivo it, js se nikakor ne morem pripraviti da bi šla brat knjigo z grdo naslovnico. Odlašam in odlašam, dokler se ne prisilim, da jo končno vzamem v roke.
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 30 jul 2015, 14:26

Pri meni je tudi tak, da raje berem knjige z lepimi naslovnicami. Saj na samo mnenje o zgodbi to sicer ne vpliva, ampak raje pa vzamem v roke lepo knjigo. In sploh pri M/M žanru je res svašta, kakšne so nekatere naslovnice. Da jih ne bi nikoli vzel v roke, še manj pa bral v javnosti, no vsaj papirnate oblike, pri e-knjigah se tak (k sreči :D ) ne vidi kakšna je. :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Jerneja
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 30 jul 2015, 14:34

ja e-knjige so glede tega super, če je knjiga grda ti je sploh ni treba gledat :)
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost