Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a taša » 18 mar 2016, 09:38

Jaz mam voyage in sem na srečo ven iz tega posodabljanja...Sem pa svojemu <3 dala svoj stari Kindle in ga bova pomoje danes kar posodobila. Pomoje nič kaj hudo ne more bit...mam kolegico, ki ma avtomatsko naštimano posodabljanje in pravi, da se ji je ravno prešnji teden posodobil, pa še vedno vse dela.
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 mar 2016, 09:48

Pa bere original Kindle knjige ali alternativno metodo? :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 18 mar 2016, 09:55

Jaz imam Voyage in se mi je samodejno posodobil. Noben bav, bav. Vse isto kot prej, le "home screen" je drugačen. Meni je všeč :P
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 18 mar 2016, 11:39

Ever, alternativno :P in vse dela. Chloe, sej Voyage ni v tem paketu posodobitev...samo starejše verzije Kindle readerja :)

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 18 mar 2016, 13:32

Dejansko, če logično poštudiram, če se ti ne povežeš na WiFi, se ne bi smelo zgoditi NIČ. Ker software je takšen kot je... ne verjamem, da se lahko spremeni, če ti nimaš povezave v svet... Ampak po drugi strani pa prvič, ko se boš povezala na WiFi, lahko izgubiš vse knjige ali pa se lahko zgodi, da se sploh ne moreš na WiFi več povezat...
Če bo slučajno ista varianta kot jo je mel Kobo - meni so pred posodobitvijo začele izginjati knjige iz knjižnice (pa nisem uporabljala wi-fija nekaj na bralniku). Pač dobesedno bil si prisiljen menjati software, hočeš - nočeš :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 mar 2016, 14:46

Ja dovolj je, da se enkrat priklopiš na WiFi - takrat ti lahko vse posodobijo. Ampak če se ne priklopiš pa ne morejo oni napravi nekaj sporočati... razen, če so jo že po defaultu sprogramirali tako, da od 22. marca naprej več ne bo delala :D

Vas nič ne skrbi pošiljanje informacij Amazonu in dejstvo, da so gor alternativne knjige? :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 18 mar 2016, 14:56

Mene mogoče malo, ampak po drugi strani, pa kar nekaj knjig tudi kupim...vsak mesec vsaj 5. Wifi pa moram ravno zarad tega vklopit...

Uporabnikov avatar
elchy
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a elchy » 18 mar 2016, 15:04

Meni je tudi posodobilo, imam novejšo verzijo. Prvo ko sem pogledala, so mi izginile vse alternativne knjige, ostale so samo orginalne. :O Potem pa sem se malo igrala in gledala, sem imela tam pri knjigah narejeno, da mi prikazuje all in ko sem dala na downloaded sem imela zopet vse knjige gor. Zaenkrat mi ni izginila nobena knjiga.

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 18 mar 2016, 18:32

Ever, alternativno :P in vse dela. Chloe, sej Voyage ni v tem paketu posodobitev...samo starejše verzije Kindle readerja :)
Ne! Tisti članek ki ima seznam bralnikov, tisto je kateri so NUJNO potrebni posodobitev. Vsak bralnik od prvega do zadnjega ima možnost posodobitve. Kot telefoni - ko pride nov sofware, vsi imajo možnost prenosa, od tebe je odvisno ali ga boš pobral al ne. Tako je tudi z bralniki. Ta nova posodobitev je prišla pred par tedni in meni se je Voyage samodejno posodobil. ;)
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 18 mar 2016, 20:13

Prav.

Meni ga ni posodobilo, ker sem ga že kupila z zadnjo posodobitvijo. Stari paperwhite pa se je menda posodabljal par mesecev nazaj in in je paperwhite 5 generacije (ki je tudi na seznamu) in ga je že očitno takrat posodobilo na ta zelo pomemben update. Kindle dela.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 5 gostov