Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 07 feb 2011, 15:41

ravno nazaj iz nastavljanja sončku v bližnjem parkcu z Lilly <3 kok sm pogrešala vitamin D! :)

Uporabnikov avatar
eternal
Forest Spirit
Kraj: Koper

PrispevekNapisal/-a eternal » 07 feb 2011, 16:24

hmmm..nažalost ne bo še za menjat garderobe :(
baje konc tedna oz naslednji teden bodo spet ohladitve uffffaaaaa :/

drugače sm tudi js izkoristla sonček..v soboto sm prala avte doma, včeraj pa smo imeli piknik :)
True love is eternal, infinite, and always like itself. It is equal and pure, without violent demonstrations: it is seen with white hairs and is always young in the heart

Love is something eternal; the aspect may change, but not the essence

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 07 feb 2011, 17:10

Ne smemo se prehitro navadit na ta sonček...za konec zime je še prekmalu...je pa pasalo malo sonca in toplote...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 07 feb 2011, 17:36

Sej ko mam še zadnji izpit naslednji teden, bo ta cel teden sonce in po možnosti pol ga ne bo več. Just my luck.
P.s: če katera prodaja koncetracijo in motivacijo se priporočam :D
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 09 feb 2011, 21:01

Iščem inštruktorja za matematiko. :lol:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 feb 2011, 20:14

Lisa, če boš rabla kaki šnel kurs (al kak se že to reče), sem na mailu vedno na razpolago ;)

Danes končala s predzadnjim matematičnim predmetom - vse kar me še pri matematiki čaka je Elementarna matematika II pa Didaktika matematike (praksa + kolokvij + miljon drugih ocen združenih v eno, tak da ne šteje kot konkreten predmet :P ), pri računalništvu pa še dva predmeta + Didaktika računalništva

5 ocen še samo... huh... kr stisne me, ko pomislim, da se bliža konec...
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
LadyG
Elf
Kraj: Novo mesto

PrispevekNapisal/-a LadyG » 14 feb 2011, 17:57

To se lahka pa sam men nardi: Se odpravim po 2 urnem razmisleku na kolo da bom šla u mesto u knižnco po knige in u trgovino in ker mam u knižnci 1€ dolga sm mogla dvignt denar (denarnca je posušena kot anoreksično dekle) :D.
Grem na bankomat utipkam kodo --> NAPAČNA :shock: pogledam na mobitel, utipkam drugo kodo (ki naj bi bla prava) --> NAPAČNA :shock: in še tatretji šok ---> požrl mi je kartico.
Tako da sm se lahka obrnla in šla domou., KER mi u knižnci ne more dat knjih ker ji računalnik ne pusti zaradi dolga. :evil:
It's better to be hated for what you are, than loved for what you are not!

Kurt Cobain

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 feb 2011, 18:10

O boga :hug1: :hug1:

Kaj pa si pol glede kartice naredla? Si poklicala koga al kako? To je mene vedno tak strah, da mi je ne bi ven vrglo, ker jo je eni teti tu na bankomatu blizu našega bloka kar požrlo pa sploh ni napačne kode vpisala :shock: :shock: Groza :shock:

Jaz mam pa jutri sistematski pregled, ne da se mi :lol: Pb 8 začnemo, traja 2 uri pa pol, pred 10 moram it oceno vpisat, ob 11 pa mam sestanek z mentorco za prakso - če mi uspe vse troje naredit sem asica :D Če ne pa bo pač vpis ocene počakal...al pa si bo profesor ob 15 do 11 vzel toti 2 minut za mene, kaj te naj :? :? Laufala pa bom tudi ko nora okrog :? :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
LadyG
Elf
Kraj: Novo mesto

PrispevekNapisal/-a LadyG » 14 feb 2011, 18:58

Ja 2x sm probala na srečo če bom uganla, ampak mi ni ratal.. še enkrat pa nism probala ker se mi je že nardil da mi jo je enkrat požrl :)

Mogla bom klicat na banko d mi dajo novo pin :D Do takrat me bo pa pač financirala družina, s tem mislim kaka babi :D Hehehe
It's better to be hated for what you are, than loved for what you are not!

Kurt Cobain

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 14 feb 2011, 19:58

@ Lady G : sej, če greš na banko z osebnim dokumentom lahko na okenčku dvigneš denar.... :)

@ Ever : Takrat, ko imaš največ opravkov ti na koncu pa lih rata narest vse...vsaj meni :)

Jaz pa moram jutri vstat že 4,20 zjutraj...imam vlak do Mb 5, 45...no ja...bom pa vsaj že pred 14to v LJ in bom loh popoldne malo odspala...vsakič, ko mam izpit se tepem po glavi zakaj nimam izpita za avto....grrr :? no ja...bom pa na poti domov spet 3 ure v miru brala :D
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Bing [Bot] in 1 gost