Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Lisa » 16 jul 2012, 21:22

Važn da nas slikajo pol pa napišejo spodi slika je simbolična. Thank you very much.
http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/d ... 1605806662
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 jul 2012, 21:54

O Večeru pa slikah bi lahko marsikaj rekla hehe :)

BTW groza nad komentarji spodaj... mariborski časopis :roll: :roll:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 17 jul 2012, 12:23

Se vam je že zgodlo kdaj da ste začele brat neko knjigo, ful not padle in marale everything about it, pol ste pa jo odložle za par ur in ko ste se spet zadi vsedle vas je začelo vse--liki, zgodba, način pisanja--ful živcirat?
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jul 2012, 12:31

Jp. Se dogaja redno :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 17 jul 2012, 12:40

Res? Dobro da ti med branjem vedno bolj mineva do knjige ni nič novega. Samo taki clean break med maranjem in hejtanjem pa še jaz nisem mela. Pa ne vem kaj se je spremenilo v teh dveh urah, ko nisem brala. Weird.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jul 2012, 12:44

Ja...prvo noč, ko berem mi je kul... pol pa naslednjo noč nadaljujem pa mi je bedna :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 17 jul 2012, 12:46

Okej, če je noč vmes ajde... Novi dan, drugače se počutiš, mogoče si sanjal kaj takega... Pač je kr nekaj faktorjev ki bi razložli zakaj ti ni več tak ql.
Samo jaz nisem šla spat ali kaj podobnega. S pesom sma šla na sprehod to je blo pa tud vse. Pridem nazaj pa hočem zadavit vse like ker samo jokajo in stokajo :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jul 2012, 13:31

Al pa si glih trofla ono točko, ko gre potem vse narobe :D Sej včasih je tak... včasih te po eni točki dalje čisto znervirajo. Ona ena z angeli je mene tak... ko se je baba začela jokat, da ne ve s kerim fantom bi bla - ker je en njena duša dvojčica en je pa pač kul, sem kr zaprla pa čaw. Pa mi je bla prej ful dobra :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jul 2012, 16:09

Zdaj sem pod Spirit Bound v Bralnici komentarje malo brala LOL...me smo včasih hecne :D But that's why you are the best :hug1:

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 17 jul 2012, 17:24

a veš uno, k prideš čist zmatran domov in si hočeš naročit dostavo na dom na bon, pol pa ugotoviš, da je po 15. juliju in ni več bonov do 15ga avgusta? :th_cry:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost