Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 09 avg 2010, 11:04

Morem si luft dat...

Aaaa. :x :x :x
Zakaj vedno, ko gre nekaj narobe, gre še zraven 300 drugih stvari v k*rac.
Nikoli več ne bom izklopla kompa, ko bo nevihta, pa naj treska kolko če. Verjetnost je 5x večja, da meni komp več ne bo šel vžgat, kot pa da bi mi strela skurla vse. In zdaj sem brez kopa. Jupi.

Seveda pa to ni moglo bit dovolj, ker si nekdo tam zgoraj (ali pa spodaj) očitno misli, da če je človek že 1x v stresu, je potrebno to kr izkoristit. In tak grem danes zjutraj k pesu, da grema lulat, akat, jest ( :) ), and what happens? My doggy can't stand up. Na vse zgodaj zjutraj panika, kaj je z njim, kak ga do živinozdravnika spravit, ... Blah, just blah! :( :thumbdown:
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 avg 2010, 11:08

Ouuu that's not fair!!!! :cry:

Upam, da bo kuži bolje pa da bo komp delal čimprej - al pa da ti novega kupijo!
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 09 avg 2010, 11:43

Glede kompa mam to srečo, da ma bruder od nekega frenda laptopa na "popravilu" tak da lahko v miru prečekiram vse najpotrebnejše zadeve :P Moj komp pa bom poslala nekam, ker to je zdaj že drugič, ko mu je mama plata (hehe) šla in to samo zato, ker sem ga izklopla. Yes, my komp is weird.

Glede doggyja me pa ful skrbi :/
Dobro se je še zmeraj relatvino živahen, če odšteješ dejstvo, da z zadnimi tacami ne more vstat (in da še ni ne lulal in ne kakal). Pri živinozdravniku so rekli, oz. upajo, da ga je v križu vsekalo in da ni kaj huje. Popoldan morem še 1x it dol z njim. Še dobro da se tak rad vozi. :P

Mogla sem si luft naret, sorry :)
Včasih me ma, da bi neki blog mela samo za take stvari hehe.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 avg 2010, 11:53

Pa sej prav, da poveš...včasih ful pomaga. Pa tu smo sami prijazni, poslušamo :)

Joj, verjamem, da je to prav hudo za kužija...pa bi vse naredo, da mu ne bi blo hudo :(

Kaj računalnik pa če izklopiš kr crkne? :o Ojoj... sej si predstavljam kak ti je blo ja, ko maš točno občutek, da se bo to zgodlo pa si pol rečeš "Eh, sej bo že" in pol se točno to zgodi kaj si mislila, da se bo! :thumbdown: :thumbdown:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 09 avg 2010, 11:58

Ojoj bogi tvoj kuža :o
Upam da bo vse vredu z njim.
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 09 avg 2010, 12:03

aučč, boga *hugz* upam, da se vse srečno razplete!!

js bi pa mogla pakirat za Pariz, pa se mi ne da :oops: vem, grozna sm, mislm glede česa se prtožujem :crazy: :silent: :eh:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 09 avg 2010, 12:17

Moj komp je očitno taki hehe. Pri meni je tak vse bolj werid :P
Kot zgleda se je navado, da je dan in noč vkloplen, da je za njega izklop iz elektrike isto, kot če bi nas iz ovega aparata dol dali, ko diha namesto nas :)

Pes bo zdaj 19. eno leto star, pa ga je že čebela piknila (ali nekaj temu podobnega, ker je to blo pozimi), in je bil po faci celi zatečeni. Spredno taco ma v bedu, ker ne raste tak hitro kot on sam, te pa šepa. Hvala bogu to ni konstantno, ampak pride in gre. Pač odvisno kdaj se njegovo telo spet odloči, da bo zrastlo. Pa tud tiste tablete, ko jih more takrat jemat, takoj pomagajo tak da ni take pene. Zdaj pa še to.

Milo (Majlo se prebre) je menda večkrat pri zdravniku, kot pa sem bla jaz, ko sem bla mala :D

Tak, zdaj sem si duška dala, zdaj mi je spet boljše hehe
Thanks, da ste poslušale

@wick3tgirl
V Pariz greš?
Aaaa, bitch hehe! :)

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 09 avg 2010, 14:06

np, FC - zato smo tuki :)

jap, Pariz me čaka jutr :) zdej se počas že fuuuul veselim :D učeri sm mela en mini panic attack, k nism vedla, kako bom pršla do centra iz letališča, ampak ok, zdej vem in sm pomirjena, pol bol popoldne bom pa začela pakirat :lol:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 avg 2010, 15:02

Samo ti računalniki so pa res čudni včasih :lol: Moj se včasih tudi obnaša kot da bi me hoto zafrkavat...Ne bom niti začela ga šinfat, ker te bo itak zaštekal vse skup :D

wick3tgirl še ti tu povem, da uživaj :D pa držimo pesti za wireless :D

Aja, preden greš še ne pozabi za bralni izziv glasovat :P (mogoče si že, ne vem :) )

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 09 avg 2010, 16:07

Pes bo zdaj 19. eno leto star, pa ga je že čebela piknila (ali nekaj temu podobnega, ker je to blo pozimi), in je bil po faci celi zatečeni.
Welcome to the club! :thumbup: Moj pes tudi nonstop čebelo lovi, pol pa rata šarpej. :lol: Pa dobro ime ima, moj je Car. :mrgreen:

@wick3tgirl Za kak dolgo pa greš? :)
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost