Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a mejmi » 11 jul 2013, 22:23

http://www.goodreads.com/review/show/594728334

LOL, daj glejte to "debato" o knjigi Branded (bla je ful promovirana pa vse book blogerke so jo ful hvalile, v bistvu pa knjiga ni nič posebnega.. jaz sem jo komaj komaj prebrala do konca). Kao da sta pisateljici rekli, da ne smeš objavit reviewa če ji daš manj kot 3*..a to je vedno tak za tiste ki dobijo free knjige? Ker pol res ni čudno da majo knjige več kot 4 rating, v bistvu pa so ološ.
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 11 jul 2013, 22:32

:huhuhu: :huhuhu: cjao kere fore. Kako je zagrabla takoj, hotla mail da preveri če so ji res ARC poslali. Mah vse je že tolk fake ratal, da je čist preveč žalostno. Tiste, ki so iskreni pa potem ljudje pljuvajo. A sm jst preveč oldschool al je blo včas lih nasprotno?
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 11 jul 2013, 22:45

Meni se tudi zdi da ni blo tak :D Ampak zdaj pa res, prva stran review-ov so ponavadi blogerji, ki so dobili knjigo zastonj, itak majo največ lajkov ker jih veliko ljudi spremlja in dejansko verjame njihovim review-am (jaz sem med njimi :D ), ocene so visoke, knjiga pa pitajboga kakšna je v resnici ne.. :D

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 11 jul 2013, 23:02

Jap, glih to..ne ve pol človek čemu bi bolj verjel..zato jaz vedno pogledam še vaše ocene (ker večina ki jih mam na GR ste iz tu, moji bližnji niso taki book nerdi kot mi - and I mean that in the nicest way possible :-D) da dobim prbližno filing o bukvi. Ker zdej pa že vem na prbližno kake knjige katera rada bere pa se po tem orientiram.

Če smo že pri tem mejmi, si napisala da si prebrala Escape from paradise pa sem opazla da je še nisi ocenla na GR. In ne, ne stalkam te!!! :lol: :-D sam sem glih dons gledala, ko je ever rekla da jo bere, jaz jo mam pa tud na TBR listi pa sem hotla videt če je za kej.. :-D

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 11 jul 2013, 23:21

Hahaha, če berem eno knjigo za drugo pa se mi ne da za vsako posebej ocenjevat (razen če je res ful dobra al pa ful slaba :D ) pa jih pol kar več naenkrat :D Drugače pa 3* :D Sem mislila da bo boljša :/

Jaz pa itak najprej pogledam rating (katerim vedno manj zaupam ampak se mi še vseeno zdi da so večinoma kar točni) pol pa še prijatelje.. ampak niti nimam nekaj ful prijateljev, le te iz bralnice večinoma :D

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 11 jul 2013, 23:35

haha oki tnx 4 the update :-D tok sem se najedla (ob 9 sem si šla večerjo kuhat) ker nisem mela prej časa, grem zdej v horizontalo s kindlom in zaslužen reading time :-P

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 11 jul 2013, 23:57

Haha, jaz pa sem ob 8 pojedla 1 palačinko, pa čez pol ure še eno, pa za tem še eno :D Zdaj pa lezim v pa se mi je ravno pol vrečke čipsa razsipalo po postelji :thumbdown: Tega pa tak ne spraviš vsega ven..Tak da bom pomoje še 3dni spala po miniaturnih koščkih čipsa, ker posteljnine si par dni pred morjem ne bom menjavala :D

Mater sem pozresna :( Zakaj ne morem bit kot ena kolegica ko gre korenček zobat ko se ji nekaj zalušta :D
Kidding, I love me some čips :huhuhu:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jul 2013, 08:25

Meni je bla za 4...mogoče celo 5...Ful nisem pričakovala romance niti :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 12 jul 2013, 10:18

Aja no to je drugo, jaz pa sem jo pa sem bla pol razočarana :D Pa tisto za tem ko sta se rešila mi je blo vse en velik wtf :D Če berem reviewe na GR se bolj strinjam s tistimi za 1* al 2* kot za 4* al 5* :D

Uporabnikov avatar
WindShadow
Fairy
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 12 jul 2013, 18:11

off topic: a ve kdo mogoče, če bomo knjige z Biblosa kdaj lahko brali na kindlih? Ker kolko sem gledala, so zdaj vse v epub formatu, tak da kindle avtomatično odpade. Na Ruslici recimo maš tudi mobi, samo tam so večinoma samo klasiki, na Biblosu pa mam občutek (upam vsaj), da bodo tudi kakšne bolj zanimive knjige. Če nič drugega, je vsaj videz strani lepši. :thumbup:

Ker jaz bi recimo mogoče kdaj kako slovensko knjigo kupila (7,99 eur za slo knjigo je ful malo glede na cene v knjigarnah), ne bi je ravno rada imela doma na polici, ampak kot e-knjigo, da podprem avtorje, pa že. Samo zaradi tega si ne bom novega bralnika kupovala, tablice pa računalniki pa nimajo e-inka... Not cool :eusa_naughty:
“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov