Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a mejmi » 04 jan 2014, 12:47

Punce, meni se je na GR zjebal (pardon my french) cel sistem!! :027:
Urejala sem si knjige (končno), pol pa sem šla v edit bookshelf pa sem ene zbrisala. Potem pa sem po pomoti dala eno mapo na exclusive, ko sem to preklicala so se mi shranile na "read" pa sem jih mogla ročno vse nazaj na "to-read".
Zdaj pa je situacija taka: vrstni red vseh knjig na "to-read" se mi je pomešal :guns: tak da bv da sem sploh kaj urejala, ker zdaj bi mogla it vse od začetka :D
Drugo kar pa je, je pa to:
GOODREADS.PNG
GOODREADS.PNG (1.86 KiB) Ogledan 1024 krat
WTF.. na "to-read" bi jih mogla met prek 1000, na "read" pa okoli 450, ker berem komaj 2 leti :D je pa fora v tem, da ko grem na "read" shelf mam samo 21 strani (se pravi cca. 400 knjig.. tak da WHERE THE F@#% ARE MY OTHER 300 BOOKS? )

And 784+1+823=1608 NOT 1232 :109:
Any ideas? :D :118:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 04 jan 2014, 15:00

Slika

Me prav mika, da bi si en lep kozarček naredla pa izpisala za vsako knjigo lep verz :)
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 04 jan 2014, 17:25

Marinka, kok dobra ideja! :thumbup:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 04 jan 2014, 20:01

Punce, meni se je na GR zjebal (pardon my french) cel sistem!! :027:
Urejala sem si knjige (končno), pol pa sem šla v edit bookshelf pa sem ene zbrisala. Potem pa sem po pomoti dala eno mapo na exclusive, ko sem to preklicala so se mi shranile na "read" pa sem jih mogla ročno vse nazaj na "to-read".
Zdaj pa je situacija taka: vrstni red vseh knjig na "to-read" se mi je pomešal :guns: tak da bv da sem sploh kaj urejala, ker zdaj bi mogla it vse od začetka :D
Drugo kar pa je, je pa to:
GOODREADS.PNG
WTF.. na "to-read" bi jih mogla met prek 1000, na "read" pa okoli 450, ker berem komaj 2 leti :D je pa fora v tem, da ko grem na "read" shelf mam samo 21 strani (se pravi cca. 400 knjig.. tak da WHERE THE F@#% ARE MY OTHER 300 BOOKS? )

And 784+1+823=1608 NOT 1232 :109:
Any ideas? :D :118:
Sorry, I have no clue how to help you out.
Pa si šla skozi celi seznam in pregledala vse knjige, če majo kategorije dodane? Jaz mam filing, da maš ti zdaj en kup knjig ki niso v nobeni kategoriji. Ker če bi jaz mojo polico "2013 release" dala na exclusive, ne, bi mi vse te knjige pometalo ven iz read, to-read ali might-read ker je lahko knjiga samo v eni od exclusive map. In če pol spremenim to nazaj v tak kak je blo, potem bi mogle IMO vse te knjige v 2013 release bit brez police. Samo ti praviš, da ti jih je pod read dodalo? YOu sure?

Aja pa kot info tvoj profil sem nazadnje čekirala 1x decembra in si takrat mela dodanih 1,220 knjig. Zdaj jih maš pa samo 32 več tak da ti knjige nea falijo, ali?
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 04 jan 2014, 22:21

YES you get me! :P Sklepam da bi mogle bi bit pod read polico, ker tam piše da je v polici 784 knjig (skratka moje prebrane + še neka druga polica) AMPAK ko kliknem na to polico pa je tam samo cca. 440 knjig (točno koliko sem jih prebrala). Tak da kam je pol izginilo ostalih 300 knjig?? To mi ni jasno.

Ne manjka pa mi nič, ker se meni tudi zdi da je blo nekje tu št. mojih knjig ja.. le ne najdem jih :D
This is seriously pissing me off :guns: Pa da si nebi glih uredila vseh polic :109:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 04 jan 2014, 23:13

Khm.. si probala pogledat, če ti je mogoče duplikate naredlo pa ti tiste for some reason šteje še zraven? Tam odspodi pod policamo maš show duplicates.
Ker če sešteješ knjige, ki jih imaš dejansko na read polici (408) + število, ki jih imaš na to-read in currently-reading ‎prideš na ceho, ki ti jo prikazuje pod all.

Ne vem ne...lahko pa tvoj problem še zmeraj opišeš na GR feedback forumu.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 04 jan 2014, 23:30

Nimam duplikatov, sem to tudi preverila. Ja bom mogla očitno pisat, ker to mi bo vse zivce pozrlo :D

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 05 jan 2014, 15:24

Slika

Me prav mika, da bi si en lep kozarček naredla pa izpisala za vsako knjigo lep verz :)
:t2716: kok fajna ideja! Par mesecev mam že spravljen en tak res velik steklen kozarec in sem že parkrat razmišljala in se odločala za kaj točno naj ga uporabim. I think I'm going for that too :thumbup:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 05 jan 2014, 16:32

Jaz si ravnokar delam :thumbup: upam samo, da se mi bo za vsako knjigo za izpisat kaj :evil:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 05 jan 2014, 16:46

Jaz si ravnokar delam :thumbup: upam samo, da se mi bo za vsako knjigo za izpisat kaj :evil:
Hihi jaz tudi :) če te res nič ni pritegnilo v kaki knjigi, potem verjetno nima smisla iskat pametnega quota, ali? Samo škoda je, da nisem že lani tega videla, ker v lanskem letu sem na ogromno dobrih citatov naletela..
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost