Čvekanje

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Čvekanje

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 29 apr 2015, 14:27

Ajaaa, pol sem prav razumela, sam se mi je zdelo tak neumno, da sem bla ziher, da ni prav! :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 maj 2015, 14:21

Ej mene pa neki zanima, če je že kira se ubadala s tem... Js sm včlanjena v ZDA amazon in mam tam določeno stanje pač na mojem računu... pol sem šla v nemškega amazon.de in sm se lahka vpisala z istim up. imenom in geslom, vse moje podatke so meli že notr... ampak stanje na računu je pa nula... vem da so v ameriškem dolarji, tu pa evri, sam to nebi smel bit problem, ker se itak valuta preračunava... anyway... js bi rada neke zadeve naročila preko nemške strani, ker jih zdej majo pa ne bo carine... aaaaaaaaaaampka ne vem kak stanje iz ameriškega amazona spravt na nemškega oz. vsaj del stanja, tolk da se mi za te izdelke pokrije... ker res nebi plačevala, če mi tam cash stoji gor... a se to da? IN če se da, KAKO se to da?
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 01 maj 2015, 20:53

Js mam US pa UK Amazon, pa sta ločena računa. Kar nism vedla do pred kratkim, ko sem se v Audible prijavila z UK, in je bil prazen, ker sem na US kupovala. :L Po mojem je to ločena zadeva, tudi če se lahko prijaviš z istimi podatki, kar je sicer nelogično, ampak je po mojem lih zato, da de skačeš med računi. *shrug* Predvidevam.

In other news... A veš tist, k so tipi avtomatsko bolj pametni od tebe, sam zato, ker nimaš pimpka? No, to. -.-'

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 06 maj 2015, 15:59

NOV KOMP MAM :D :jupi: sicer starega res pogrešam, je bil zvest kolega, ampak ni daleč (sem ga dala mami). Edino Win 8 mi je mal butast :D Ampak Bralnica je pa res lepa na HD :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 maj 2015, 17:31

Iiiiiii :) Kul :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 07 maj 2015, 13:58

Slika

Slika <--- :huhuhu:

Slika

Slika <--- Nailed it.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 07 maj 2015, 14:37

:D awesome. Ampak prva: if only. VEDNO me najde kak bumbar na busu, da se meni z mano kaj, čeprav berem.

Uporabnikov avatar
MintyBerry
Elf

PrispevekNapisal/-a MintyBerry » 07 maj 2015, 19:30

sej to!! pa k nebi mogla bl očitno pokazat, da me ne zanima kar hoče povedat ---> muska, knjiga, zavijanje z očmi, ampak ne, še kr nebi utihnu. grrrr :guns:
"You have an interesting set of morals. Breaking out of jail is okay. But steal a car, and you sound totally outraged."

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 07 maj 2015, 22:57

Ane, no. Res ne dojamejo... -.- Jih ne gledaš, muzka v ušesih, knjiga...
Mene je enkrat en ZBUDIL, ko sem dremala na busu (s Kindlom v roki) in mi začel nakladat, kako nam NSA sledi, glede na to, kaj beremo - e-knjige pa e-izposoja (Cobiss) pa taka jajca. Pa celo pot do doma sem ga imela, samo eno postajo prej je šel dol. 40 minut skor...

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 maj 2015, 06:17

U, da ne bo konec sveta, ker kdo bere Harry Potter, Twilight ali 50SoG :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost