Vaš vzdevek

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Vaš vzdevek

PrispevekNapisal/-a Ever » 06 avg 2010, 07:06

Zakaj ste si izbrali takšen nickname (na forumu, spletni strani)? :D

Jaz imam sicer to napisano v profil, ampak., da še tu komentira: ime mi je zelo všeč, prvič (in edinokrat) sem ga pa slišala v seriji The Immortals (Evermore, Blue Moon, Shadowland, Dark Flame) :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

Re: Vaš vzdevek

PrispevekNapisal/-a Pam » 06 avg 2010, 09:19

Ime sem si zbrala po Pam iz The Southern Vampire Mysteries/Sookie Stackhouse Series oz. True Blood, ravno berem Dead in the Family, pa mi je kot karakter zelo všeč zaradi njenih odrezavih izjav, sarkazma in humorja. Pa da nimam vse povsod istega vzdevka.

"I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink."
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 06 avg 2010, 10:49

hm, moj fant je mel podoben nick za mail in pol je men naredu mail (takrat še nism bla tak g33k :D) in mi je naredu mail s tem nickom, izhaja pa iz te pesmi: http://www.youtube.com/watch?v=O7TklQTeuSE

ta nick mam še po ene par straneh :)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 06 avg 2010, 11:44

Ko je bil IRC še mega popularni (how I wish this time would come back - FB sucks) sem bla brez ideje, kaki nick naj mam. Prvo sem uporablala {Sabina}, ampak mi je šlo hitro na živce, ker je blo tak... simpl. And I hate simpl :)

Te pa sma 1x s frendom iskala ideje, pa je po polurnemu brainstormingu (hehe) prišo z idejo ven, da naj bom FreakChiq (Freak Chick = skate shop v MB). In od takrat dalje (iz 8. razreda/1. letnika SŠ ven? tu neki) sem FreakChiq (or sometimes FriknCikn) kamor koli se prijavim. :D
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 06 avg 2010, 12:17

Jz sm pa nymerio pobrala iz A song of Ice and Fire, tam je bla to krvovolkulja. In men je blo to takoj ušeč, ker je neki posebnega, ker ma ta žvau nek karakter (oz. ga je mela dokler je bla živa :D)
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
BabyB
Elf
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a BabyB » 06 avg 2010, 22:17

Moj je čist bv. Nisem vedela kaj bi, zato sem skrajšala svoj običajen nick(BabyBusted) in imam zdaj pač tole.
“After all this time?”
“Always,” said Snape.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 16 avg 2010, 08:33

Jz sm pa nymerio pobrala iz A song of Ice and Fire, tam je bla to krvovolkulja. In men je blo to takoj ušeč, ker je neki posebnega, ker ma ta žvau nek karakter (oz. ga je mela dokler je bla živa :D)
hudo, sej sm vedla.

Ko sm vidla sm pomisnla: A ni bla to una krvovolkulja od sanse?
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 18 avg 2010, 09:28

Moj je na hitrico izmišljen. Ker sem ravno prebrala knjigo HoN Marked, pa sem jo googlala in tako prišla v kontakt z Bralnico. Stran se mi je zdela zanimiva, tako da sem se kar na hitro logirala kot vamp, ker pač v knjigi nastopajo vampirčki :) brez veliko premišljevanja.

Drugače imam pa povsod drugod drug screenname/nickname, ki ga večinoma uporabljam povsod na netu, pa sem si rekla, da ne rabijo vsi ki me poznajo vedet na katerih forumih vse me lahko najdejo.

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 21 avg 2010, 13:26

hudo, sej sm vedla.

Ko sm vidla sm pomisnla: A ni bla to una krvovolkulja od sanse?
close, bla je od arye
za sanso so naši prevedl da je mela krvovolkuljo Gospo :D
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 22 avg 2010, 12:12

Ups. Na Gospo sm namreč že mal pozabila.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 7 gostov