Vaš vzdevek

Vse kar ne spada pod zgornje teme.
Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

Re: Vaš vzdevek

PrispevekNapisal/-a Arwen » 14 dec 2010, 21:45

Arwen zto ker je baba ubitačno huda. Sam ne to mojmu tipu povedat, ker jo ko sem zraven njega do podna sovražim (lubosumje).
Poanta je v tem, da sem mela eno sliko črnobelo na ii2 in valda mojga pikija je asociirala na Arwen in potem je do potankosti razlagal kako sva si podobne čeprav jst še vedno ne vidim nobene podobnosti med nama.
Ima me na fonu shranjeno My sweety Arwen tko da sem se enostavno vdala in mam zdaj Arwen, ker je krajše kot MissMisterious :) Glupo I know.
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 14 dec 2010, 23:29

Jao, moj nick je pa že iz pamtiveka, ko je začel obstajati IRC, pa to tisti čist taprvi, ko si lahk pisal sam s črno barvo pa Arial pisavo, pa če si mel več ko tri prijatle gor, je že vse štekalo :lol: Ta nick so mi v bistvu kr prijatli sestavli že prej, ker sm "kao po njihovem" vedn bla neka zasanjana duša med oblaki, pa so me začel klicat sky-ica :lol: Iz protesta (ker ko si 14 morš absolutno proti vsem protestirat, drgač ne preživiš), sm rekla, da nočm to bit. Sej ne da je bil kak efekt :lol: Pol smo pa v srednji šoli šle "babe" v prvem letniku na morje in js kot js sm obsedena s sončnimi zahodi in ko smo enkrat gledle sončni zahod (pod mojo prisilo seveda), so rekle, da bom sky-line, pa če hočm al pa ne :lol: In to se me drži še dans, razn če me kdo hoče razpiz***, pol me pokliče še kdaj sky-ica :lol: Tk da se me je ta nick prjel in ga mam še dans.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
_auril_
Fairy

PrispevekNapisal/-a _auril_ » 15 dec 2010, 15:25

Hh. Sm si mogla enkrat na hitrco nekega imena spomnat za
neko spletno stran ko so gore vaje iz kemije. Pa sm glih Avril
Lavigne poslušala.
Pol sm si pa usepousod začela dajat ta vzdevek kr če jih je več pol pozabm
za kje mam kerga - zapisvat se mi jih pa ne da.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 dec 2010, 19:39

Ful rada berem te vaše zgodbe o nicknamih :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
demetra
Forest Spirit
Kraj: okolica ptuja

PrispevekNapisal/-a demetra » 16 dec 2010, 16:24

jaz sn en dan listala cosmopolitan, in sem naletela na kviz katera boginja si ti? :D
valda jaz kot jaz morem rešit kviz :D in pri tem sem seveda močno upala cel cajt da sem afrodita(ker je sexi,lepa pa nevem kaj vse :oops: vglavnem kulska) no in pol seštejem točke in mi je vun prišlo da sn Demetra :shock: in bolj ko sem si čitala pomen bolj se mi je dopadlo :thumbup: :thumbup: spomnim se da mi je pisalo da sem materinska pa zaščitniška do družine, pa vglavnem same take luštne stvari v katerih sem se vidla.
pol sem kar uporabla to ime za bralnico :D pa še tako lepo slikico Demetre sem našla. Ki jo uporabljam za avatarja :D

Uporabnikov avatar
eternal
Forest Spirit
Kraj: Koper

PrispevekNapisal/-a eternal » 20 dec 2010, 12:35

jaz sem prej vedno uporabljala druga imena... sam ze ki sem se imela za prijavit na bralnico, sem si mogla izmislit eno boljše, bolj fantazijsko ime :) tako, da sem izbrala eternal. zdej ga uporabljam vse povsod kamor se prijavljam..simply mi je ratalo full všeč :D
True love is eternal, infinite, and always like itself. It is equal and pure, without violent demonstrations: it is seen with white hairs and is always young in the heart

Love is something eternal; the aspect may change, but not the essence

Uporabnikov avatar
Arwen
Elf

PrispevekNapisal/-a Arwen » 23 dec 2010, 17:57

Jst še zmeri mislm da mam jst še najbolj zafrustrirano čudno izbran nick name. :) In ja ful zanimivo brat od kje so drugi pobral nick name :)
--------

I know I've dreamt you
A sin and a lie
And I have my freedom
But I don't have much time

Fate has been suffered
And tears must be cried
So let's do some living
After we die

:016: :020:

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 dec 2010, 22:43

moj nick je po nordijski boginji. pa nimam nobenega "božanskega kompleksa" ali kaj podobnega :mrgreen: , samo zanimivo se mi sliši in me spominja na eno izmed mojih najljubših zbirk - the circle trilogy od nore roberts.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Fairy
Pixy

PrispevekNapisal/-a Fairy » 24 jan 2011, 20:04

I love fairytales <3 . Simple.
If your eyes weren`t open, you wouldn`t know the difference between dreaming and waking.~ Rose H.

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 26 jan 2011, 22:17

No jst sm pa svoj nickname mela že dolg cajta nazaj sam mau spremenjenga... prej sm bla blood angel... to mi je ubistvu moj brat dou ko sva igrala eno igrco... pol sm jo pa obdržala za neki cajta, jo umes še zamenala za neki druzga in pol k sm našla bralnico, sem gruntala kaj bi dala za nick in sm se spomnla na blood angel pa nism hotla met že spet unga pa sm zamenala prvo besedo v dark... zdej pa to skos uporablam.... pol pa grem mau brskat po netu pa ugotovim da je Dark Angel naslov ene serije in ugotovim da je ta serija ful zakon in sem pool še bl vesela da sm izbrala ta nickname :D :D
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost